• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelant - nejhorší charakter?

DeletedUser

Guest
Jeden dělník z jednoho města si troufnul vyzvat (a porazit) naši zakladatelku-dobrodružku.
(nevhodně zvolená zbraň, už napraveno)

Já, dobrodruh, jsem vyrazil na trestnou výpravu, a všechny, který jsem moh vyzvat, jsem porazil.
Byli to dílem dobrodruzi a dělníci.
Na pár z nich jsem si musel počkat, až se vychrápou, ale počkal jsem si.

Jejich skalpy se nyní houpají na mém opasku.
Howgh!
 

DeletedUser

Guest
Jeden dělník z jednoho města si troufnul vyzvat (a porazit) naši zakladatelku-dobrodružku.
(nevhodně zvolená zbraň, už napraveno)

Já, dobrodruh, jsem vyrazil na trestnou výpravu, a všechny, který jsem moh vyzvat, jsem porazil.
Byli to dílem dobrodruzi a dělníci.
Na pár z nich jsem si musel počkat, až se vychrápou, ale počkal jsem si.

Jejich skalpy se nyní houpají na mém opasku.
Howgh!

A já dělník, jsem všechno prohrál, protože jako stavitel vše cpu do stavění... A to byla chyba... :fun:
 

DeletedUser

Guest
Dostáváme se trošku off :lol:
Říkal jsem to už jinde, není dobrá příliš úzká specializace.

Chceš-li jako dělník obstát proti duelantům, musíš mít buď dobrou obranu a nebop být v městě, které samo o sobě bude hrozbou odvety.
Nejlépe obojí.
 

DeletedUser

Guest
Dostáváme se trošku off :lol:
Říkal jsem to už jinde, není dobrá příliš úzká specializace.

Chceš-li jako dělník obstát proti duelantům, musíš mít buď dobrou obranu a nebop být v městě, které samo o sobě bude hrozbou odvety.
Nejlépe obojí.

Taky jsem to už poznal, ale když ono se pak tak krásně staví... Ale osobně si myslím, že duelant opravdu není moc dobrá volba charakteru, jeho bonusy nejsou nic extra, to voják je oproti němu daleko lepší, protože ten má alespoň něco do boje... Duelant ani ťuk, pokud pominu motivaci, která taky není nic extra...
 

DeletedUser

Guest
myslím si že charaktery a jejich výhody jsou dosti nevyvážene,třeba mezy vojákem a duelantem

=voják Výhody:

Za každou schopnost "Zdraví", obdržíš navíc 5 životů.
Předpoklady úrovně pro zbraň klesne o 3 stupňě.
Při duelu obdržíš bonus 50% na schopnost taktiky.

=duelant Výhody:

Tvá rychlost na mapě se zvýší o 10%.
Motivace se zvýší u duelů o 20% rychleji.
V duelu dostaneš o 10% více peněz.

nezdá se vám že je to tak troch mimo mýsu??vojákům se zvyšuje nějaké schopnosti a duelant bych řekl že je bez výhod,myslím tím že žádna schopnost se u něj nezlepšuje,rychlost?-zanedbatelnámotivace-dobré ale nic nezlepšípeníze-taky dobré,jen musíš mít štěstí že vyhraješ a dotyčný má usebe peníze

myslím si že duelant by měl mít možnost,když vyhraje souboj,získat třeba něco z inventaře toho druhého,dejme tomu že by to bylo do výše 5% hodnoty inventaře poraženého
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
=voják Výhody:

Za každou schopnost "Zdraví", obdržíš navíc 5 životů.
Předpoklady úrovně pro zbraň klesne o 3 stupňě.
Při duelu obdržíš bonus 50% na schopnost taktiky.

me pride ze schopnosti vojaka by se hodily spis pro duelanta
 

DeletedUser

Guest
co se mě týká, tak jsem podnikal trestný výpravy i jako dělník s docela solidní úspěšností, ale musel jsem pečlivě zkoumat oznámení z předchozích duelů s těma lidma, shánět informace od spoluhráčů a hodně taktizovat. Když jsem tohle ale nedělal, tak jsem dostával na frak jak při vyzývání, tak většinou i když jsem byl vyzýván. Jediný, co můžu odsouhlasit, že z práce je víc peněz. Doufám, že mě teď půjde kdejakej vykuk napadnout;), ale prozradim, že mám schopnosti na duely stejně jako jiný dělníci-stavbaři celkem mizerný. Přesto jsem za 48 vyhranejch duelů utržil 3800 expů, což je průměr 80 expů na duel (na práci jsem zatim ještě 160 expů neměl, takže je to rozhodně výhodný). Z toho už samo vyplývá, že jsem jen nechodil naplácat nějakejm zlobivejm přespolním dělníkům - naopak jsem se tomuto charakteru v duelech jako jedinýmu spíš vyhýbal.

Co z toho plyne pro tohle téma?
Duelant (bandita) bojoval pro kořist, ani v reálu neabsolvoval vojenskej výcvik, takže se musel ke svejm bojovejm schopnostem dopracovat sám. Ve hře stejně jako v reálu má bonusy, aby se mohl rychleji schovat před odplatou a získal co nejvyšší kořist. To ho oproti všem ostatním charakterům zvýhodňuje, že na duelech vydělá, ať už soudíte že málo nebo hodně, vždycky víc než ostatní charaktery (možná ne o dost?), má větší šanci donést kořist celou do svýho města a včas se schovat v hotelu, může daleko dřív jít znova loupit a nic mu nebrání, aby se rozvíjel i pracovně, protože nemá oproti vojákovi nebo dobrodruhovi žádnej handicap co do expů za práci.
V čem je teda problém?
Nejspíš v tom, že chcete svoji hru až příliš postavit jenom na duelech a nechcete při tom úspěchu v duelech věnovat tolik péče a pozornosti jako dobrodruzi a dělníci. Aniž bych popíral, že je těžký to dobře uhrát, když vám práce nevoní (nikde v popisu duelanta jsem se nedočetl, že je to charakter pro lidi, kteří nechtějí vůbec pracovat), požadavek na bonus pro souboje je jak chtít ve hře jezdit žlutym ferarri.
 

DeletedUser

Guest
ty jsi nebyl ocividne nikdy duelant,tak se probud,delnik ma nejvetsi vyhody vydela nejvic prachu a pak nekteri se tak vybavi ze jsou lepsi nez duelanti,at kazdy hraje jak ma a nedela ze sebe neco jineho:evil::evil:tady vubec nejde o praci,kdyz bych se na ni zameril tak me ostatni roztrili na hadry
 

DeletedUser

Guest
(...)at kazdy hraje jak ma a nedela ze sebe neco jineho:evil::evil:tady vubec nejde o praci,kdyz bych se na ni zameril tak me ostatni roztrili na hadry

To jsme se evidentne nepochopili (nebo si jen ventilujes nejaky pnuti a o skutecne relevantni reakci na muj prispevek ti vubec neslo). Ja jsem se jen snazil smirlive upozornit na to, ze stiznosti na tomhle foru znej uplne stejne, jako brek delniku, ze prohravaj vsechny duely, prichazej o spoustu penez a kvuli mdlobam i o spoustu energie. Kdyz nekdo svoji postavu rozviji tak, aby na maximum vyuzil svejch charakterovejch bonusu, tak se nemuze divit, ze je ve vsem ostatnim na ho... To plati pro jakejkoli charakter. A nevim, proc by te mel nekdo rozstrilet, pokud plati, co se tu pise. V tom pripade bys sice nebyl tak dobrej v porovnani s duelanty na stejny urovni (ne duelovy) jako jsi ty, ale diky praci bys ziskal rychlejc vic expu - tim i vic atributu a schopnosti, takze by sis klidne moh dovolit je delit v rozumnym pomeru mezi to, co potrebujes k praci a duelovy schopnosti a porad bys moh mit rovnocenny sance v duelech s lidma na stejny duelovy urovni, protoze oni by meli nizsi zakladni uroven, takze I min atributu a schopnosti k dispozici. A kdyz si tak lehce beres do ust delniky, tak si uvedom, ze 5% na expy z prace je bonus,kterej ti pri shodnym pracovnim vytizeni poskytne vyhodu cely jedny zakladni urovne zhruba az na 30. urovni (nechce se mi to pocitet, takze ±autobus), a cely je to jeste vykompenzovany tim, ze se od nich ocekava, ze budou stavet mesto, za coz jsou expy vylozene mizerny. Vyhoda 20% navic na konto je marginalie ve srovnani s prachama, o ktery v duelech prijdou.

Jeste bys mi mohl zodpovedet otazku, proc kdyz jsou chudaci duelanti tak znevyhodneny svejma neuzitecnejma bonusama, je jich na kazdym svete s prominutim 3 pr.... To byla spis recnicka otazka;). Kazdopadne nemuzu nez skoncit obligatni otazkou: V cem je problem?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sice Duelant má ty nejhorší úkoly, ale každý charakter má své plus i své mínus...
 

DeletedUser

Guest
já nevím ale urcite sem prohloupuil protoze dnes ráno jsem si zvolil charakter duelant:smoking king: na svete 6 a az ted sem si precetl clanek
 

DeletedUser

Guest
Pokud někdo hraje na S3, tak jsme udělali takouvou ostudu hráči Jenni... Stepmatik nám pomáhal s městem a šel duelovat Jenniho. Samozřejmě Stepmatik vyhrál :D
 

DeletedUser

Guest
nejlepší charakter je VOJÁK - klesnou mu předpoklady na zbraně o 3 stupně- to si myslím že je nejlepší výhoda na the west, potom má o 50% větší taktiku v duelu a to zdraví taky není k zahození... a u duelanta- těch o 10% více dolarů při duelu- to je 1 dolar navíc, a tak rychlost na mapě je taky hrozná-jeto tak 25 sekund...
 

DeletedUser

Guest
nejlepší charakter je VOJÁK - klesnou mu předpoklady na zbraně o 3 stupně- to si myslím že je nejlepší výhoda na the west, potom má o 50% větší taktiku v duelu a to zdraví taky není k zahození... a u duelanta- těch o 10% více dolarů při duelu- to je 1 dolar navíc, a tak rychlost na mapě je taky hrozná-jeto tak 25 sekund...

plně s tebou souhlasím...
 

DeletedUser

Guest
nejlepší charakter je VOJÁK - klesnou mu předpoklady na zbraně o 3 stupně- to si myslím že je nejlepší výhoda na the west, potom má o 50% větší taktiku v duelu a to zdraví taky není k zahození... a u duelanta- těch o 10% více dolarů při duelu- to je 1 dolar navíc, a tak rychlost na mapě je taky hrozná-jeto tak 25 sekund...

z toho jsem vyrozuměl, že maximální kořist, kterou získáš s jinym charakterem, je 10$ (z vlastní zkušenosti: BLBOST) a nejdelší vzdálenost jaká lze na mapě ujít trvá´jiným charakterům 4 minuty a 35 sekund (z vlastní zkušenosti: NEHORÁZNÁ BLBOST). To jsou počty, který se učej na druhym stupni základní školy. Jinak ten poslední bonus pro informaci znamená, že když duelant a jinej charakter současně vyčerpají všechnu motivaci k duelům tak ve chvíli, kdy duelant má už znova 100%, má jinej charakter teprv 83%.
 
Nahoru