• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelant - nejhorší charakter?

DeletedUser

Guest
vubec nesouhlasim ze je duelant nejhorsi sice ma horsi dueli (...)

Tak tohle mě fakt pobavilo :loool: Ale bohužel je to pravda - pokud chcete duelovat, neberte si duelanta.

(...) Oba charaktery bych si dovedl představit jako duelanta. Prostě o duel za den víc? Nádhera. (...)

Nádhera? Jasně. Do chvíle, než zjistíš, že těch 4-5 duelů denně způsobilo, že máš tak vysokou duelovou úroveň, že dosáhneš na 10 hráčů ve hře ... :ehm:

Ale na jednu věc je duelant ideální - na duely beze zbraně a hrabání XP. A že se vám to nelíbí a kazí to hru? Jasně. Jenže je to jediná možnost praktického využití bonusových schopností duelanta.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3698

Guest
Zase tak bych toho duelanta neodsuzoval. Mam na S3 dobrodruha a neustale se potykam s problemem pomalu rostouci motivace. Je pravda, ze spani hotelu taky hodne vyuziju, protoze v domovskem meste jsem jenom v mdlobach, ale motivaci bych vyuzil mnohem vic. Ted mam 34k duelovych expu a odhaduji, ze za duelanta bych mel nekde u 40k. Ten vojak taky neni nic extra, zivoty vyuzijou jenom silovy vojaci a to ne kazdej chce jet, taktika je jenom v obrane, ale 90% duelu (soudim podle sebe) je za utoceni. Zbran je znat, ale nic co by nevyresily dobre rozlozene schopnosti.
 

DeletedUser

Guest
Však se to může změnit v jiných verzcíh The West já ale budu pořád hrát už jen za duelanty :D
 

DeletedUser3698

Guest
Jaktoze je dobrej, kdyz ma na prd charakterove vyhody? Prave ty charakterove vyhody delaji duelanta duelantem.
 

DeletedUser

Guest
... Ten vojak taky neni nic extra, zivoty vyuzijou jenom silovy vojaci a to ne kazdej chce jet, taktika je jenom v obrane, ale 90% duelu (soudim podle sebe) je za utoceni. Zbran je znat, ale nic co by nevyresily dobre rozlozene schopnosti.

hmm, ... kedže mas taktiku x 1,5 (s premiom x2), body do taktiky ti staci davat oproti ostatnym tak pomenej a stale budes mat obranu rovnaku a samozrejme mas tym padom bodiky naviac ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Duelant?

West se dostal trochu jinam nez tvurci zamysleli. Uznavam, ze pri normalnim hrani nevyhody prevazuji. Moc rychle se dostanete nahoru, cestovanim moc casu nenazenete..
Jenomze kdyz uz nahore jste a sezenete si partaka a zacnete honit expy tak uz jsou jenom same vyhody a socialni jistoty.
Jako dobrodruh s timhle nemuzu drzet krok, i kdyz si nestezuji. I ja mel dobu, kdyz jsem tezil z vyhod sveho povolani, ale ta uz je od levelu 80+ proste pryc.
Nejvic je mi lito vojaku.
Zdravim Mallory, hezke tema :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Pokud byste se mě zeptali, jaký je charakter nejvíce vyhovující duelům, odpověděl bych Vám Voják. Už jen jedna z výhod, že zbraň můžete mít o tři úrovně dřív je velmi lákavá. Nicméně hraji za banditu, protože si myslím, že vypadá celkem dobře. K tomu výhody vojáků dokáži snadno anulovat, pokud mám střílet přes stovku.
 

DeletedUser

Guest
Pokud byste se mě zeptali, jaký je charakter nejvíce vyhovující duelům, odpověděl bych Vám Voják. Už jen jedna z výhod, že zbraň můžete mít o tři úrovně dřív je velmi lákavá. Nicméně hraji za banditu, protože si myslím, že vypadá celkem dobře. K tomu výhody vojáků dokáži snadno anulovat, pokud mám střílet přes stovku.

To je sice pěkný, ale když má ten dotyčnej voják taky sílu úderu nebo střílet přes stovku, tak co potom? Čím to anuluješ?
 

DeletedUser

Guest
To je sice pěkný, ale když má ten dotyčnej voják taky sílu úderu nebo střílet přes stovku, tak co potom? Čím to anuluješ?

No, napřed se podívám na TOP15 ve střílení nebo síle úderu. Pokud tam dotyčný není, je to zatím v poho. Taky nemá smysl útočit na úrovňově vyspělejší hráče- ti mají více roztříděných bodů a atributů. Já mám lvl 41 ,takže nejvíc útočím tak na lvl 48. Taky záleží na tom, jaký máte inventář vy a on. A pak už to bude jen o štěstí. Duelant podle mě není nejhorší charakter, to spíš dobrodruh. Ten je zaměřen na questy a tak nemá moc bodů do duelu. A k tomu je bez města. Říká si: " Sakra, já na tu práci ještě nemám?! Vždyť nástrahu pastí mám dost velkou!" A samozřejmě nemůže duelovat, já osobně bych to nevydržel.
 

DeletedUser3698

Guest
Proc by dobrodruh mel byt zameren na questy? to muze i duelant. Tohle vubec nesouvisi s charakterovou skupinou, kam si dotycny dava schopnostni body. Ja jsem dobrodruh a jsem 1. v duelech, hmmm?
 

DeletedUser

Guest
Nejhorší charakter je prostě duelant:Nemá skoro žádný prachy a musí se živit duelama což je celkem na nic.Zato dobrodruh má peníze skoro pořád má nejvíc prací a dostává hodně zkušeností a když náhodou hraje bez města tak stačí když někde napíše o pozvánku a může si levně nakoupit, takže bych řek, že dobrodruh rozhodně není nejhorší, ale naopak spíš nejlepší.
 

DeletedUser3698

Guest
Duelant se nemusi zivit duelama a muze mit uplne stejne penez jako dobrodruh. Taky si duelant muze pokud je bez mesta napsat o pozvanku, neni to nijak omezeny na dobrodruhy. Stejne tak dobrodruh nemusi mit zadny prachy pokud dueluje. Bavime se tu o chrakterovych vyhodach, ne o tom kam jednotlive chraktery davaji schopnosti i duelant muze davat do nastrahy pasti.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem s duelantem vcelku spokojenej, ty (ne)výhody mě až tak neomezujou. Mě se líbí ta zrychlená motivace a to je asi vše. Když se to tak vezme, není moc velký rozdíl mezi vojákem a duelantem, jen se mi zdá, že duelanti víc dávají do střelných zbraní.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem s duelantem vcelku spokojenej, ty (ne)výhody mě až tak neomezujou. Mě se líbí ta zrychlená motivace a to je asi vše. Když se to tak vezme, není moc velký rozdíl mezi vojákem a duelantem, jen se mi zdá, že duelanti víc dávají do střelných zbraní.

asi protože ty obrázky mají všude střelné zbraně ,ale těžko říct.....vojáci si zase dávaj víc sílu úderu aby využili to zdraví...no ale těžko říct proč
 

DeletedUser6123

Guest
Já bych si nikdy teda duelanta nevybral .
V porovnání s vojákem je to lemra.

Voják má výhody:
Za každou schopnost "Zdraví", obdržíš navíc 5 životů.(to se hodí můžeš mít více životů než právě duelant)
Předpoklady úrovně pro zbraň klesne o 3 stupně.(to se hodí hodně můžeš mít mnohem lepší zbraň než normálně)
Při duelu obdržíš bonus 50% na schopnost taktiky.(to je velice zajímavé)

Kdyžto duelant:

Tvá rychlost na mapě se zvýší o 10%.(to je na duely na houby a v práci se to také nehodí)
Motivace se zvýší u duelů o 20% rychleji.(Jenom o dvacet to je na houby)
V duelu dostaneš o 10% více peněz. (zase málo alespoň bych to dal na padesát)
Takže podle mne je duelant na houby.
Kdyby zvíšili motyvaci a výdělek tak to ujde ale takhle.
 

DeletedUser

Guest
Stěžujete si že duelanti duelují stavitele. Odpovědi na to jsou: Oni si vybrali svůj charakter.

Duelanti si také vybrali svůj charakter.

Jinak je pravda že duelanti by měli mít víc nebo lepší ( mnohem ) výhody
 

DeletedUser

Guest
Jsem duelantka telem i dusi a nikdy bych za nic jineho nemenila :)))

Kazdy kdo hleda zapory muze :)) kdo hleda klady tak i ta sebemensi prkotina potesi :)
 

DeletedUser

Guest
Ja jsem taky duelant a za nic bych ho nevimenil na duelech sem si uz videlal kolem 5-6tisic a XP hafo
a to jsem 30lvl duelu jsem vyhral kolem 130 a prohral jenom kolem 25.
 
Nahoru