• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

DUELOVAT DĚLNÍKY - ANO či NE ???

Duelovat dělníky?


  • Celkový počet hlasujících
    502

DeletedUser

Guest
já to neřešim

já jsem dělník ale ody schopností mam nejvíc na štřelbě a přesnosti 129 vyhranejch duelů a 33 prohranech což svědčí o tom že se sám dokážu bezproblému ubránt ostatně jsem o 15 levlů vyšší duelovej než normální :::))::

takže můj závěr je že by si každý měl určit jestli toto chce či ne ale já si mýslím že delovat někoho kdo nemá v duelech výhody je SRABÁRNA žvlášť od DUELANTŮ:střelec:
 

DeletedUser

Guest
já jsem dělník ale ody schopností mam nejvíc na štřelbě a přesnosti 129 vyhranejch duelů a 33 prohranech což svědčí o tom že se sám dokážu bezproblému ubránt ostatně jsem o 15 levlů vyšší duelovej než normální :::))::

takže můj závěr je že by si každý měl určit jestli toto chce či ne ale já si mýslím že delovat někoho kdo nemá v duelech výhody je SRABÁRNA žvlášť od DUELANTŮ:střelec:

Kolik máš stavět?
Jaký máš lvl?
 

DeletedUser

Guest
Já dělníky dueluju :D za 1. mi neuberou moc HP a maji na vyber za co ze zacatku hrajete
 

DeletedUser

Guest
Já dělníky dueluju, protože nejsem duelant a tak jsou jediný kdo je na tom jako já.
 

DeletedUser11976

Guest
tak to je jasny ze maji schopnosti i na houzevnatosti,síle úderu a zdraví kdyz si davaji atributy na silu ale to je kvuli stavbe a ne kvuli duelu:) a treba na srelne zbrane to neni zadna vyhoda a ze ma vice zivotu taky neni vyhoda pac stavitele by raci 2 dny nemohli duelovat a v klidu stavet nez byt kazdy den na krajicku se zivotem :D

Ježiš já to nechápu někdo chce bejt duelant i stavitel já to udělal jednoduše sem dobrodruh ten má dobrý práce a když se chce tak je i na duely já mam lvl 42 a duelovou uroven 61 a nikdo si na mě netroufne a delniky dueluju když ted dělník bude na mě a hotovo.:zásek:

____________________________________________________________________________

Život je jako bonboňéra , nikdy nevíš co ochutnáš.
 

DeletedUser

Guest
Já tady nevidím důvod proč se dohadujete. Dělník si určil stavbu města duelant duely tak každý charakter má své + i -.
 

DeletedUser

Guest
dueluju dělníky jen když jsou dobří
pokud maji hodne duelu vyhranych tak du do nich
 

DeletedUser12110

Guest
...takže můj závěr je že by si každý měl určit jestli toto chce či ne ale já si mýslím že delovat někoho kdo nemá v duelech výhody je SRABÁRNA žvlášť od DUELANTŮ

A jake ze ma duelant vyhody v obrane?

Rychlost mi je v obrane na nic.
Motivace taky, ovlivni pouze ziskane zkusenosti / penize, ne prubeh duelu.
Penize mi jsou vcelku na nic, neb kazdy normalni hrac neutoci s plnyma kapsama.
Kriticaky jsou pro bitvy, ne pro duely.
15ti minutovy radius je pro muj utok, ne pro moji obranu.

Sumasumarum nic.

Pro utok jsou ty vyhody taky spis nic, nez moc.

Rychlost a radius jsou fajn pro lenochy, kterym se nechce behat po mape. Na prubeh duelu ale logicky vliv nemaji.
Motivace neovlivni prubeh duelu.
Penize pri sobe taky prilis mnoho hracu nenosi.
 

DeletedUser

Guest
Útočím vždy na toho, kdo je nejblíž, nezáleží mi na jeho charakteru a zbrani ( teda pokud to není dělník beze zbraně, těm se radši vyhýbám... :::)):: )
 

DeletedUser

Guest
neví, proč by měli mít dělníci víhodu? Na divokém Západě přece přepadli každého, koho viděli! To by mohl i dobrodruh a voják říct "Neduelujte, my jen hledáme produkty a dobíváme pevnost"!!
 

DeletedUser9251

Guest
Ahoj, já jsem dělníkem na sv. 7 a na Arizoně. Duelanti (od toho tam přece jsou) mě duelují ve dne v noci. Já mam prachy v bance takže mi to nevadí, ale dám příklad. Já mám lvl. 45 (i duelovou) a příde na mě duelant s duel levelem třeba 50. Ptám se: stojí mu to zato? Asi jo. Chce machrovat že to zas někomu nandal . . . :(
 

DeletedUser

Guest
Určitě duelovat. Oni se svou sílou úderu a když mají dobrou zbraň tak mají i docela velkou šanci na výhru
 

DeletedUser

Guest
Machrovat? :D Je divne ze ja dokazu dat hracovi, ktery je 3. v duel zebricku dmg 1800 .. Trefil sem se jen 7x :-/
 

DeletedUser

Guest
neví, proč by měli mít dělníci víhodu? Na divokém Západě přece přepadli každého, koho viděli! To by mohl i dobrodruh a voják říct "Neduelujte, my jen hledáme produkty a dobíváme pevnost"!!

Mozna proto ze existuje neco jako "fair play" a rekneme "prirozena slusnost", coz je sice nad ramec pravidel, ale vetsina inteligentnich hracu, kteri netrpi komplexy s tim nemaji problem?

(predpokladam ze tema je o delnikach=stavitelich a ne delnikach co dueluji...)
 
Nahoru