• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

F1

DeletedUser

Guest
to ne ale to ani ve formuli mín ale je to hodně velkej zápřah na fyzičku
 

DeletedUser

Guest
ve formuli sedíš ale je delší na motorce se musíš naklánět
 

DeletedUser7905

Guest
Formule? ta je na fyzičku celkem dost... Vemte si to přetížení, na všechno máte setinky sekundy.... člověk se u toho zadýchá celkem dost... Zkuste si najít nějaký článek na toto téma...
 

DeletedUser

Guest
Ja osobne fandím Mclarenu, hlavne Hamiltonovi. Kovalainen tiež nie je zlý, ale Hamiltona mám radšej. Verím, že v budúcej sezóne to už bude jak má byť - Mclaren prvý :)
 

DeletedUser

Guest
Schumimu se nedivím. Nevydržel by to ten krk určitě. Ví co dělá. Já ho nikdy v lásce neměl, ale uznával jsem ho.
Vždy jsem fandil mladým co přišli a dělali vítr a dlouho fandím J. Buttonovi a teď mi dělá radost. Jinak ze starých pilotů jsem jako kluk fandil A. Prostovi a pro mě lepší pilot není.
 

DeletedUser

Guest
Schumimu se nedivím. Nevydržel by to ten krk určitě. Ví co dělá. Já ho nikdy v lásce neměl, ale uznával jsem ho.
Vždy jsem fandil mladým co přišli a dělali vítr a dlouho fandím J. Buttonovi a teď mi dělá radost. Jinak ze starých pilotů jsem jako kluk fandil A. Prostovi a pro mě lepší pilot není.

Možná byl Senna lepší, ale nestačil to plně prokázat, zabil se moc brzy.
 

DeletedUser

Guest
No toto jméno tady nezmiňuj :-) Nesnášel jsem ho a moc :loool:
Byl dobrý, ale nehleděl kolem sebe klidně zabil dalšího. Já ho prostě neměl rád a to, že dostal do budky v depu od pár jezdců hovoří taky samo za sebe.
 

DeletedUser

Guest
Schumi také ležel hodně jezdcům v žaludku a nejezdil vždy férově. Když půjdeme tedy do historie, tak byli takoví rytíři F1: Lauda, Stewart a snad i Fittipaldi.
 

Deleted User - 32331

Guest
Schumimu se nedivím. Nevydržel by to ten krk určitě. Ví co dělá. Já ho nikdy v lásce neměl, ale uznával jsem ho.
Vždy jsem fandil mladým co přišli a dělali vítr a dlouho fandím J. Buttonovi a teď mi dělá radost. Jinak ze starých pilotů jsem jako kluk fandil A. Prostovi a pro mě lepší pilot není.

teť si napsal blbost řekl si že fandíš vždy těm mladým a zjistil sis už kolik je buttonovi? skoro 30!
 

DeletedUser

Guest
ŠPATNÁ ZPRÁVA.M.S. nebude jezdit místo Massy.nedovoluje to jeho krk který si poranil na svém suerbiku.a já se tak těšil:cry::cry::cry::cry::cry::(
 

DeletedUser

Guest
Milý Lovče Démonů kdyby jsi četl pozorně všiml by jsis jedné maličkosti.

Vždy jsem fandil mladým co přišli a dělali vítr a dlouho fandím J. Buttonovi a teď mi dělá radost.

Já mu fandím od dob kdy byl mladý už dlouho.
 

Deleted User - 32331

Guest
nějakej badoer nebo co ale alespoň se někomu splní sen
 
Nahoru