• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

F1

DeletedUser

Guest
Taky si myslím že měl jít do Ferrari ale tam mají smlouvu Massa a Alonso.Do mercedesu šel asi taky proto že tam je Ross Brawn.
 

DeletedUser

Guest
já fandím kimimu ale myslím že měl zůstat ve ferrari taky si myslím jakožto fanoušek ferrari že schmacher je zrádce přeji mu hodně nesštěstí v závodech
 

DeletedUser

Guest
já fandím kimimu ale myslím že měl zůstat ve ferrari taky si myslím jakožto fanoušek ferrari že schmacher je zrádce přeji mu hodně nesštěstí v závodech

Proč přát někomu neštěstí. Schumi udělal pro Ferrari hodně práce. Si ještě pamatuji, jaká to byla silná značka ještě za dob Laudy a potom šli hodně dolů a Schumi je zase pozvedl do výšin. Nakonec s ním bude hlavní inženýr, se kterým získal všechny tituly, přeji mu i nadále hodně, hodně úspěchů.
 

DeletedUser

Guest
Antos má pravdu lidi... Schumi je vytáhl zase na výsluní, a (nevím jak se to píše, tak napíšu jak se to čte::):) Tót s Brónem na tom mají velkou zásluhu.... Schumi není zrádce, jen jde za mechanikem a týmem díky kterým je dobrý.
 

DeletedUser

Guest
A myslím si že kdyby to šlo tak určitě šel jezdit za ferrari ale prostě to nejde.
 

DeletedUser

Guest
No,Michael zas pozvedne sledovanost F1,fandil sem mu mooc,ale když odešel,tak jsem fandil mercedesu benz,ale zas začnu fandi němcovi :D
 

DeletedUser

Guest
Fandím maclerenu a Redbulu a top hráč je Vettel

Schumacher měl zůstat v důchodu nekdy jsem ho neměl rád
Nejsem si jist ale TOYOTA končí
Raikonen myslím taky

A mají nastoupit prí 3 nové tými
 

DeletedUser

Guest
to sem na raikonena zvědavej ale myslim že jako pravýmu finovy to pude
 

DeletedUser

Guest
tak Loeb je elita já si myslím že se mu ze začátku dařt nebude protože zvyknout s na to je těžké ale myslím že jednou bude možná dobry aspoň jako Leb:-Da přej mu co nejvetší úspěchy
 

DeletedUser

Guest
to se těším,až bude chtít na šotolinu nasadit slicky a přední přítlačné křídlo :)
 

DeletedUser9214

Guest
já fandím Hamiltonovi, ale dřív jsem fandil Shumacherovi
 
Nahoru