• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

F1

DeletedUser

Guest
VC Valencie bude zaujímavá lebo je tak teplo a brawny teplo zbožnujú
Vettel bude musieť zabrať ak chce byt majstrom
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím. A ať nezabírá mooooooc to přeji Jamesovi :loool:
 

Deleted User - 32331

Guest
to spíš weber ale teť maj nějaký potíže s technikou mno vyplejtvat 2 motory za trenink a zavod to chce pěknou smůlu a ty olejový skvrny:eww: celej trenink v čudu a ten raikonenuv vyraz jako:jo jako nějak vodjedu a bude večírek jako kdyby mu to bylo uplně jedno :D
 

DeletedUser

Guest
red bully nemajú ani bod ? :O)

button ma 2 a barrichelo 10 :)

ja držím buttnovy ale vettel je na svoj vek vinikajúci jazdec

ale veľká cena Valencii je nuda akurát že štart bol zaujímavý a hamiltonovy nechápem jak to tak mohly zbabrat bride do boxoch a pneumatiky nerozbalene :?
 

DeletedUser

Guest
Já jsem spokojen. Brawny mají výhru. Rubiňo sice není můj oblíbený jezdec, ale starý kozák si to zaslouží sem tam taky.
James má body a navýšil náskok takže spokojenost, ale mohlo to být lepší :sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
To je fakt :loool: Kde se mi tam vtlačil ten James ? Žádného vlastně neznám :loool:
 

DeletedUser

Guest
VC Belgicka
Button ani bod :(
Barichelo došiel z dymiacim autom :O
Vettel ma 6 bodov
a Raikkonen z 5 pretekoch v Belgicku 4 krat vyhral a raz havaroval 3 kola pred koncom a bol prvy po havárii medzi poslednými :O
 

Deleted User - 32331

Guest
jo jo :) ta byla dobrá ale zavinil ji Button a Grosjean možná že ti raikonenovi dalo vítězství ale i tak browny a McLareny nebyli konkurenceschopní takže stačí říct jen:smůla že se Massa zranil(a nebude ani v Brně kurňa!!!)
 

Deleted User - 32331

Guest
no si myslim že jo nemuseli předjíždět tolik POMALÝCH(brownů :D :D) jezdců takže myslim že jo
 

DeletedUser

Guest
ale já jsem mluvil o tom že ta kolize neovlivnila moc raik. a fisich.
 

Deleted User - 32331

Guest
já myslim že hodně raikonen díky tomu byl přímo za fisichelou a mohl ho hned předjet
 

DeletedUser

Guest
Už jste slyšeli o té aféře Renaultu? Nelson Piquet schválně naboural ve VC Singapuru 2008, aby vyhrál Fernando Alonso a získal body do poháru konstruktérů. Nelson Piquet byl k tomu donucen šéfy Renaultu. Flavio Briatore přiznává, že s teamovým managerem a Nelsonem Piquetem, vše plánovali. Komise FIA ještě neudělila posudek, ale spekuluje se i o tom, že tým Renault bude vyloučen z příští sezóny a když ne to, tak to bude určitě tučná pokuta. Tento text není od nikud zkopírován, ale je z mé hlavy :).
 
Nahoru