• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Facebook

DeletedUser

Guest
Ale to já taky, nemám nic proti těmto patvarům, dal jsem to jsem jen tak pro zasmání, jen ty zdrobělinky mě kapánek vytáčínkají, protože se mi vůbecky nelibiknkají a ty idiotky co je používáničkají ( i v "normální" mluvené řečičce) mám sto chutiček roztržinkat jako hádečky na miliónky malilililnkatejch kousíčičinečků...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nechapu jak tak nekdo muze mluvit...takovy patvary jakysi...jestli sem i kdyby jedno slovo z tech vsech rekl, tak se pekne stydim...ale doufam, ze ne
 

DeletedUser

Guest
Největší zklamání je to,když si člověka který je v normálním životě fajn přidáte do přátel a zjistíte jaká je hloupá...
Názor většiny furt převažuje...
 

DeletedUser13138

Guest
facebook je zbytečnost pro lidi do 15 let nad 15 let se jde na učiliště,střední apodobně a tam už jsou lidé třeba vzdálení 50 km od vás a asi se s něma nesetkáte nikde jinde než ve škole a na facebooku se dá vytvořit uzavřená skupina jen pro určitou skupinu lidí a je to jakoby náhrada spolužáku kde si dávají na zed ukoly a rady ohledně školy.Pak jak člověk začne pracovat tak taky se s lidma nesetkává tak často a sem ta dá fotky na facebooku jak se mění a napíše kdo nechce zajít na pivo a ti dávní spolužáci taky ho uvidí na fotce,protože cesta je drahá cestovat možná i 100 km jen k vůli jednomu pivu,ale pro lidi do 15 let je facebook zbytečností a vytváří hnojiště zakládaním pitomých skupin,psaní pitomých statusů,našpulených držek u špinavého zrcadla a tedkom nově otázky.
 

DeletedUser

Guest
facebook je zbytečnost pro lidi do 15 let nad 15 let se jde na učiliště,střední apodobně a tam už jsou lidé třeba vzdálení 50 km od vás a asi se s něma nesetkáte nikde jinde než ve škole a na facebooku se dá vytvořit uzavřená skupina jen pro určitou skupinu lidí a je to jakoby náhrada spolužáku kde si dávají na zed ukoly a rady ohledně školy.Pak jak člověk začne pracovat tak taky se s lidma nesetkává tak často a sem ta dá fotky na facebooku jak se mění a napíše kdo nechce zajít na pivo a ti dávní spolužáci taky ho uvidí na fotce,protože cesta je drahá cestovat možná i 100 km jen k vůli jednomu pivu,ale pro lidi do 15 let je facebook zbytečností a vytváří hnojiště zakládaním pitomých skupin,psaní pitomých statusů,našpulených držek u špinavého zrcadla a tedkom nově otázky.


Zeptam se, mas fejsbuk? A nebylo ti nahodou nedavno vic nez 15? A neprijali te na stredni zrovna?
 

DeletedUser

Guest
Napsal bych k tomu jeste tohle..neni to moje myslenka...ale G. Orwella:

Je-li lidem odebrana moznost svobodneho vyjadrovani a jejich jazykove kompetence se zuzi na omezenou mnozinu frazi, degeneruje to jejich schopnost tvurciho a kritickeho mysleni.

A ja se ptam: Proc to delate dobrovolne?
 

DeletedUser

Guest
Podle mě na ,,Fejsu,, ze sebe akorát každej dělá ... ale jak řek hanoveček
 

DeletedUser

Guest
to si nemyslim, ze tam ze sebe delaji kdovi co...ti lidi bohuzel asi takovi sou...
 

DeletedUser

Guest
Facebook jsem si založil před více jak tři a půl lety, a to znamená před příchodem boomu, kdy kdo Facebook neměl, tak jakoby neexistoval... A jsem velmi rád, že oblíbenost této sociální sítě klesá, ne že bych někomu záviděl tamější „velmi zajímavé“ diskuze, statusy a fotky, to opravdu ne, jen mne velmi štve, že Facebook prorůstá lidem až moc soukromí, protože když se někoho zeptám: „Co jsi včera dělal?“ a on mi odpoví: „Tys nečetl můj status na FB?“, tak to už je skutečně na pováženou.

Ale zase si protestně mazat účet a přemlouvat své kamarády, ať to taktéž udělají? To ne, každý má svůj rozum a je jen na nich (a na mě), zda si raději půjdou pokecat ven, nebo budou sedět celý den u počítače.

Ale tímto nechci řít, že Facebook je naprosto neužitečný, někdy samozřejmě je. Sem tam si podebatovat s kamarády, se kterými jsem se dlouho neviděl, mně přijde naprosto normální, ale trávit zde takřka všechen volný čas? Ne, děkuji.
 
Nahoru