• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Facebook

DeletedUser972

Guest
Nemám ho a neplánuji pořídit, dle mne je to uměle vyvolaný boom a ničím mi to v životě nepomůže - jedná se jen o další verzi lide.cz nebo libimseti a dalších stránek, které slouží na pokec, ale ne na získávání informací.

neni pravda ... slouží mi jako reklama, posílám zkrze něj informace o akcích a během chvilky se o naší party dozví stovky lidí. Skutečně užitečný nástroj. Chat mám vypnutý, aplikace blokované, nastavenou max. úroveň zabezpečení :)
 

DeletedUser

Guest
Mne ani tak nevadi ked tam su ludia ale viac mi vadi tie 10-15 rocne naivne baby... stacia mi tie fotky ... a chalani to isté .. clovek si nekedy uvedomi ake to je strasne tupé
 

DeletedUser

Guest
Popravdě facebook jsem nikdy nemusel.. přibližně před 2 rokama jsem do toho zapadl a trávil tam veškerý čas. Jakmile jsem třeba viděl TO SE MI LÍBÍ od někoho na statusu mé přítelkyně okamžitě jsem žárlil a měl z toho akorád nervy :D .. nebo když někdo napsal na zeď jak si hoví na kanárech a já trčel doma tak jsem měl total nervy :D .. facebook podle mě kazí dobré vztahy mezi lidma, protože víte někdy díky němu až moc.. Proto jsem si založil účet, kde mám jen TOP FRIENDS a používám ho jen jako chat.. Ale stejně ho co nevidět zruším, už na něm skoro nejsem..
 

DeletedUser

Guest
Je a s českejma adminama to nemá moc společného, krom překladů :D
 

DeletedUser

Guest
Je to hrozné.... Vůbec se v tom teď nevyznám a polovinu lidí, kteří jsou online vůbec nevidím.... Asi se snažili vyjít lidem, kteří mají, tak 1000 přátel a více.... (Protože ti se v tom asi nevyznali předtím....)
 

DeletedUser

Guest
Mně vyhovuje nynější verze.
Když se mi neukážou lidi,o kterých mě zajímá jestli jsou online,napíšu tam jméno a šu,vidím jestli online jsou.
Současně je chat méně poruchový a můžu si vše přečíst zpětně.
 
Nahoru