• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Facebook

Mně vyhovuje nynější verze.
Když se mi neukážou lidi,o kterých mě zajímá jestli jsou online,napíšu tam jméno a šu,vidím jestli online jsou.
Současně je chat méně poruchový a můžu si vše přečíst zpětně.

už mám aktivovaný starý pomocí jednoho scriptu :hoj:
Nicméně se zase objevují na chatu zprávy od Robotů
Např:
Hi wanna laugh... atd...
 

DeletedUser3722

Guest
Odvolám svůj první příspěvek. Facebook jsem smazal, chce někdo odkaz na úplné smazání? jsem teď tak trochu víc Antifacebook:radní:
 

DeletedUser3722

Guest
Myslím si, že je dobré si přidávat do oblíbených skupin hudebních, aby jste se dozvěděli kde a kdy hrají, ale skupina "Miluju,když si prdnu,ale ten smrad se nedá vydržet :-D :D :D :* !♥ mi toho asi moc neřekne..
 

DeletedUser

Guest
Nejsem žádný IT odborník, ale řekl bych že v tomhle případě je chyba někde mezi monitorem a židlí... :siesta:
 

DeletedUser

Guest
To jsem zkoušel asi dvacetkrát a pořád to nejde.


Souhlasím s Forkonilem, já to mám odškrtlé a nic mi nechodí. Teda jenom když se někdo přihlásí na můj účet z jiných míst, než ze kterých ho běžně používám. Doporučuji to překontrolovat jestli je fakt vše odškrtlé...
 

DeletedUser

Guest
mě to taky pořád přicházelo...taky jsem si změnil v nastavení primární email a teďka to chodí pouze na ten druhý
 

DeletedUser

Guest
Já ho mám a je to naprd denně mám asi 200 mailů co se na fb děje fakt hrozný.:cry:

Když se přihlásíš,tak vpravo nahoře je šipka.Klikni na ni a objeví se ti tam Odhlásit,Centrum nápovědy,... klikni na Nastavení účtu.Potom klikni vlevo na Upozornění.A pak se tam objeví Facebook,aplikace,fotky,stránky,události,... u každého je vpravo Upravit,klikni na to a pak jen odškrtej všechny fajfky.
A už by ti neměli posílat ani jeden e-mail.:pianista:
 
Nahoru