• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Forge of Empires

DeletedUser

Guest
Pár nových obrázkov z hry (Železná doba):
[SPOIL] [/SPOIL]

[SPOIL] [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Konečne, ja som skúšal betu ale po dosiahnutí 70.000 bodov ma to už nezaujalo. Ale česká verzia určite áno. Dúfam, že mi budú na niečo skúsenosti s bety kde som bol 4 dni prvý. :D
 

DeletedUser3617

Guest
Tak jsem se regnul a vypadá to zajímavě, sice ještě nevím co a jak, ale pěkný zatím :)
 

DeletedUser13667

Guest
Všem doporučuji, kdo zkusí rychleji si pak zvykne na west 2.0 :-)
 

DeletedUser

Guest
Ja som včera iba postavil pár budov a dnes som to zapol až teraz, tak iba okolo 5000. ALe na bete čo som hral som mal 3 dni voľno tak tam 20.000 za deň :D
 

DeletedUser3617

Guest
Dají se ty budovy natáčet? Potřeboval byh využít co nejvíce místa, ale natočení budov mě omezuje :(
 

DeletedUser3617

Guest
Už by to chtělo ty snipery s prakem :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
moc sa na nich netes, slabi su jak caj, ak sa k tebe dostane nepriatel skor ako ho zlikvidujes tak ti ich daju na 2 supy dole. je lepsie ich nechavat za kopijnikmi a nedavat auto boj.
 

DeletedUser3617

Guest
Tedkom jsem zjistil, že armáda je limitovaná počtem kasáren :D jsem asi blbej, ale myslel jsem si, že po vyzkoumání daších vojáků se mi odemknou sloty pro další :D
 

DeletedUser3617

Guest
Ten žebříček se mi stejně moc nedá, teda jestli to je žebříček, ukazuje mi to 80 hráčů ...
 

DeletedUser3617

Guest
Tak a mám další hloupej dotaz :D Bude mi k něčemu to, když se stanu šampiónem doby bronzové? :D
 

DeletedUser13667

Guest
Ano bude, za vítězství v turnaji dostaneš medaile. Za medaile si můžeš pak přistavit další kus území. (Na další věci jsem zatím nepřišel.)
 

DeletedUser

Guest
postav budovu ovocna farma, tam sa to da vyrobit, zeli trva 5 min, meloun 8 hod. mna to uz prestalo bavit, hlavne kvoli tomu, ze bohvieako nie je domyslena ta armada. obranca nepride o army, ty si tam zabijes 8 koni co vyroba trva 8 hodin, potom to ma aky zmysel? a to ani nehovorim o limitovanom mieste na stavanie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3617

Guest
To je fakt, armáda obránce neumře a útočník může akorád nadávat a čekat. Právě proto jesm se rozhodl, že už nebudu útočit na nikoho, ale jen si budu vesele stavět a tom mojem maličkém plácečku.
 
Nahoru