• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

GreaseMonkey scripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
http://userscripts.org/scripts/show/61047 - The West - Wardrobe

mě také nefunguje, nevím, jak si zadat název oblečení, stále mi to ukazuje v inventáři nový název a v liště prázdné okénko a když dám v inventáři uložit, tak to chce přepsat ""?"" a nic jiného
 

DeletedUser

Guest
The West - Wardrobe

mě také nefunguje, nevím, jak si zadat název oblečení, stále mi to ukazuje v inventáři nový název a v liště prázdné okénko a když dám v inventáři uložit, tak to chce přepsat ""?"" a nic jiného

Skus najprv myskou rozkliknut ten "Novy nazev" a vybrat ho, malo by sa ti to zmenit na textove pole, tam zadas svoj nazov a das ulozit. Zrejme som zabudol dat podmienku na zaciatok aby nedovolil tlacidlo ulozit nad polozkou novy nazov.
 

DeletedUser

Guest
tak jsem to raději nainstaloval znova a máš pravdu, když v inventáři vyroluji okénko, tak po kliknutí to už jde přepsat. Děkuji, Jen se divím, že mě to nenapadlo, vždyť taková lama už nejsem :crazy:
 

DeletedUser

Guest
je tu ten script na to ze se mi zobrazi ty pevnosti driv nez od 13 ci kolikate urovne??je mozny pouzit na Bete?
PS:nemam čas hledat...:zásek:
 

Deleted User - 31870

Guest
je to javascript:AjaxWindow.show('fort_overview');

je povolený i na Betě, ale to se netýká tohoto fóra :)
 

DeletedUser

Guest
Pro všechy operáře: Skripty fungují i na Opeře !!!!

Postup je následující:
1/ Stáhnetě si potřebné skripty a dejte je všechny do jedné složky. ( u mě : C:\Users\Kemo\Documents)
2/ Nyní se v opeře proklikejte na tabulku nastavení. (Nástroje -> Nastavení )
3/ V tabulce nastavení otevřeme záložku ,,pokročilé volby,, .
4/ V záložce ,,pokročilé volby,, zkontrolujeme že máme zaškrtnuto volbu ,,povolit JavaScript,, . Poté klikneme na tlačítko ,,nastavit JavaScript,, .
5/ V nové otevřené tabulce je dole pole s názvem ,,JavaScriptové soubory uživatele,,. Zde klikneme na tlačitko procházet a vybere složku do které jsme na začátku dali scripty.
( u mě : C:\Users\Kemo\Documents)
6/ Restartujeme Opere


potřeboval bych pomoct nevim si rady s tou 1 nevim jak to mam stáhnout pres operu či:wacko::cry: mozilu no prostě vás prosim jestli byste mi toto nerozvinuli :mexikán::klubun::bey:
 

DeletedUser5082

Guest
Po update na 1.23 jsem musel nějaké scipty vypnout, neb nefachají jak mají :cry:
 

DeletedUser

Guest
Pro všechy operáře: Skripty fungují i na Opeře !!!!

Postup je následující:
1/ Stáhnetě si potřebné skripty a dejte je všechny do jedné složky. ( u mě : C:\Users\Kemo\Documents)
2/ Nyní se v opeře proklikejte na tabulku nastavení. (Nástroje -> Nastavení )
3/ V tabulce nastavení otevřeme záložku ,,pokročilé volby,, .
4/ V záložce ,,pokročilé volby,, zkontrolujeme že máme zaškrtnuto volbu ,,povolit JavaScript,, . Poté klikneme na tlačítko ,,nastavit JavaScript,, .
5/ V nové otevřené tabulce je dole pole s názvem ,,JavaScriptové soubory uživatele,,. Zde klikneme na tlačitko procházet a vybere složku do které jsme na začátku dali scripty.
( u mě : C:\Users\Kemo\Documents)
6/ Restartujeme Opere


potřeboval bych pomoct nevim si rady s tou 1 nevim jak to mam stáhnout pres operu či:wacko::cry: mozilu no prostě vás prosim jestli byste mi toto nerozvinuli :mexikán::klubun::bey:

To si stáhni v čem chceš. Prostě je ulož do těch dokumentů jako soubory s priponou JS.
Jinak skript wardrobe nefachci s tovou verzi hry. Nejde vubec kliknout na tlacitko satnik :(
 

DeletedUser

Guest
jo ted uz nektery nejdou,napr ten script co vám pridá weststats,publikaci duelu a ostatní tak to tam zavazi ten okrasný spodek...no zkuste to samy
 

DeletedUser753

Guest
Věřím že to autor opraví. Hlavně tu mapu, protože tato je pořád malá. A není na celou obrazovku rozhodně.:wacko:
 

DeletedUser7383

Guest
zdravim jak je nyní nový update tak jak je tu script buildings icon tak nyní se zvětšenou mapou nefunguje (ikonky se nacházejí v horním levém rohu mapky)
Prosím jestli by se tento problém dal vyřešit-moc jsem si na ten suprový script zvykl :)
 

DeletedUser

Guest
S tím scriptem je to nalevačku, ale dobrý duše to určitě vykoumají :) Ja osobně jsem rád, že se konečně zpřehlednilo forum :))
 

DeletedUser

Guest
jen připomínka k 9. - Shulíku, nemohl bys tam prosím přidat IMG kód? mě by se docela hodil... a ještě něco k 9. - když si s někým píšu přes telegram, tak script už nefunguje a BB kódy se nezobrazujou :yes:
 

DeletedUser

Guest
shulik konci pry nam opravi scripty a konec...pak nekdo musi prevzit zezlo
 

DeletedUser

Guest
Našel jsem script který funguje pouze na Německém westu.Možná by bylo dobré kdyby to někdo přeložil do češtiny a rozpohyboval i na českém westu!!

Odkaz zde:
Zde
 

DeletedUser

Guest
Tak na to teď koukám, ale nemůžu to rozhejbat ani v originále :(
 

DeletedUser3004

Guest
ad 8)
tyto poznámky se ukládají na jiný server než TW. kdo mi zaručí, že si je někdo nepřečte??
 

DeletedUser

Guest
Mala rada: Zavedte si tu nejake pravidla aby predtym ako bude script verejne zverejneny do tohota vlakna, jeho autor bude povinny vopred si poziadat o schvalenie. Poschvalovane scripty sa budu vkladat do jedneho uceleneho vlakna a diskusia bude v samostatnej sekci. Ako vidiet zacina to tu byt neprehladne, co je a nie je schvalene pre uzivatelov fora.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj,dnes jsem si řikal že něco vytvořím vzal jsem si BB-kody (ne ty od Shulika,ale ty co byli předtim).
ODkaz zde: http://yad.wz.cz/ext/t-w/panel.user.js

A ty fungují pouze v městském foru,ale já potřebuji aby šli i v telegramech nevíte někdo jak na to?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru