• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

GreaseMonkey scripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9382

Guest
děkuji konečně někdo kdo ví co chci
ano myslel jsem tebe mailerdaemone

už to mám děkuji

a to že to nejde v telegramech mi nevadí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím vás...

Chtěl bych se zeptat jak je to s fuul scren scriptem? Stále mám u horních ikon silnou černou čáru... :( Dost mi to minimalizuje mapu.... Máte to také?


Děkuji
 

DeletedUser

Guest
Ano,když jsem měl ještě tento script zapnutý,také mi to dělalo!

Naštval jsem se a vypl ho!
Je mi celkem jedno jestli o dva cm více či méně!Mám monitor 24"!:D
 

DeletedUser

Guest
Na nově vyfasovaném notebooku jsem si nainstaloval skript poznámkového bloku a, ačkoliv na starém počítači se přidala položka Poznámky do levého menu, na novém toto neproběhlo. Zkusil jsem skript odinstalovat a znovu nainstalovat, ale položku Poznámky stále nevidím. Ostatní skripty přitom fungují bez problémů.
 

DeletedUser7671

Guest
Na nově vyfasovaném notebooku jsem si nainstaloval skript poznámkového bloku a, ačkoliv na starém počítači se přidala položka Poznámky do levého menu, na novém toto neproběhlo. Zkusil jsem skript odinstalovat a znovu nainstalovat, ale položku Poznámky stále nevidím. Ostatní skripty přitom fungují bez problémů.

Mne to nešlo tiež potom som zistil že záleží aj na verzii Firefoxu.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
poradíš mi prosím, jak ty scripty odinstalovat??, už jsem je odstranil, ale zústali mi, a dělají mi neplechu, hraju totiž na notebooku :klubun:
 

DeletedUser765

Guest
Pokud používáš mozillu, v pravo dole máš takovou malou opičku, klikni na ni a ona zešedne. Tím zakážeš skripty.

Pro odstranění:
nástroje=>greasemonkey=>správce uživatelských skriptů=> a tam se ti zobrazí nainstalované skripty v první tabulce=>označ si je a dej odstranit :-)
 

DeletedUser

Guest
ja mam tez problem s blokem.....mam firefox 3.6 a GM adon ten najnovsi a nejde mi to
 

DeletedUser753

Guest
jede vám wardrobe? mě myslím po updatu greasemonkey ne. Ale nejsem si jist jestli je to tím.
 

DeletedUser753

Guest
no prostě kliknu na "skříň" a mám tam jenom prázdná pole. Až když si uložím jakoby set, tak se opět objeví ty staré uložené sety, ale po refresnutí stránky opět všechno zmizne.
Mám pocit že to začalo po updatu greasemonkey anebo jsem dával ještě nový avast. Možná tím, proto se ptám.
 

DeletedUser

Guest
no prostě kliknu na "skříň" a mám tam jenom prázdná pole. Až když si uložím jakoby set, tak se opět objeví ty staré uložené sety, ale po refresnutí stránky opět všechno zmizne.
Mám pocit že to začalo po updatu greasemonkey anebo jsem dával ještě nový avast. Možná tím, proto se ptám.

mám ten samý problém, je to od včerejška, co jsem instaloval aktualizace GM. Taky to dost naštve:zásek:
 

DeletedUser753

Guest
jo je to tak. zkusil jsem to i na druhém PC kde nemám novej Avast a tam to taky nejede :(
 

DeletedUser

Guest
Ano, je to najnovsim udate greasmonkey. Zatial neviem co to sposobuje, len teraz som updatol ...

Vysvetlenie:
Novy GM sa natiahne priliz rychlo a nie su vtedy este natiahnute vsetky informacie zo stranky, fix sa nachadza na znamej stranke ako vzdy...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, je to najnovsim udate greasmonkey. Zatial neviem co to sposobuje, len teraz som updatol ...

Vysvetlenie:
Novy GM sa natiahne priliz rychlo a nie su vtedy este natiahnute vsetky informacie zo stranky, fix sa nachadza na znamej stranke ako vzdy...

A prosim ktera je ta znama stranka?

Tak uz jsem pochopil ze to zrejme bude userscripts.org

Diky za radu
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru