• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

GreaseMonkey scripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8071

Guest
to vypadá jako skříň - neboli přednastavené sady oblečení...a to je povolené :klubun: a pokud není..máte smůlu já to budu používat dál
 

DeletedUser8071

Guest
nasadíš si na sebe nějaké věci... ty věci si uložíš pod nějaký název třeba ROPA a pokaždé kdy se chceš převléct na práci těžit ropu pouze klikneš na tabulku škříň - vybereš ropa a ono tě to převleče samo :klubun:

EDIT/ já nemám douplepost, pouze někdo z vyšších vymazal příspěvek který byl mezi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6324

Guest
Kontador: A ty to používáš? Už dlouho? Připadá mi to jako hodně užitečná věcička... doufám, že to povolené je...
 

DeletedUser

Guest
Ohladne skrine, bol urobeny update, takze od dnes skoreho rana tam je nova verzia, vacsinu uprav urobil Muche (podrobnosti v casti updates), ale ja som tiez prispel trosicku, najdolezitejsie zmeny su asi uprava poradia obliekania veci, takze stratite minimum zivota prezliekanim a potom to, ze uz postava veci nevyzlieka pred oblecenim ak to nie je nutne...

Skript je samozrejme na obvyklom mieste ako vzdy
http://userscripts.org/scripts/show/61047

Apropo ohladne povolenia kontaktujte lokalny support team oni vam to urcite oznamia ci ano/nie. Oni maju rozhodujuce slovo.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim,
ten skript na fullmapu mi pořádně nefunguje - od vrchu skoro 1/3 výšky je černej pás, takže ta mapa není dohromady o nic větší než bez skriptu.
 

DeletedUser9382

Guest
jeden hráč na Betě má ve fóru BB-kody + smajlíky + změnu barvy apod.

já mám jen to základní url, fort, town, player, ztučněné písmo, lomené písmo, podtržené písmo a přeškrtnuté písmo

poraďte mi prosim
 

DeletedUser765

Guest
Obsahuje ty základní jako je tučný text,kurzíva, podtržený text, přeškrtnutý text a dále tagy pro zobrazení hráče, města, pevnosti a odkazu.
 

DeletedUser9382

Guest
mluvíme o scriptu č. 9, který je na první straně
a ten v teledramech funguje

nefunguje jen pokud chceš přepracovat článek ve fóru
 

DeletedUser

Guest
jeden hráč na Betě má ve fóru BB-kody + smajlíky + změnu barvy apod.

já mám jen to základní url, fort, town, player, ztučněné písmo, lomené písmo, podtržené písmo a přeškrtnuté písmo

poraďte mi prosim

...ten hrac na bete budu nejspise ja a moc rad bych pomohl, ale ja uz fakt nevim odkud jsem ten script nainstaloval :-(
 

DeletedUser

Guest
Quest Helper bol update-nuty. Teraz pri kliknuti na poziadavku v ulohe sa otvori minimapa a zobrazi sa na nej prislusna praca...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru