• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

GreaseMonkey scripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Shulíku mohl bych se zeptat proč když mám aktivovaný script notepad tak proč se mi vůbec nezobrazuje
 

DeletedUser

Guest
Shulíku mohl bych se zeptat proč když mám aktivovaný script notepad tak proč se mi vůbec nezobrazuje

Shulík již na foru nepůsobí.Já ho nepoužívám,ale pro tebe si nainstaluju a najdeme chybičku

EDIT : Už to mám shulík to má přes svůj web a tam mu to nemaká.Zatím nemám čas to hodit ke mně,ale až si ho udělám tak se o to pokusím a reupnu to
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Náhodou jsem se tu vyskytl.

Tuším, že mám úložiště na svém starém webu. Možná by to mohlo pracovat, pakliže nastavíš úložiště lokální?

Jinak PHP kód bych asi byl schopen zaslat, ovšem bude to, předpokládám, dost hroznej balast.

Kdyby mi někdo něco potřeboval, pište na shulik@shulik.cz. Na fórum nechodím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, je to najnovsim udate greasmonkey. Zatial neviem co to sposobuje, len teraz som updatol ...

Vysvetlenie:
Novy GM sa natiahne priliz rychlo a nie su vtedy este natiahnute vsetky informacie zo stranky, fix sa nachadza na znamej stranke ako vzdy...

asi jsem lamka "fix sa nachadza na znamej stranke ako vzdy" kde to je. uz to mam diky
 

DeletedUser753

Guest
skrin ano, ale ty poznamky. Opravdu netusim. Ani novy instal nefunguje.
 

DeletedUser

Guest
ale ještě bych potřeboval pomoct ohledně notepadu:střelec::střelec::střelec:
 

DeletedUser

Guest
Ten kod na notepad nefunguje a fungovat nebude
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě nefunguje script na zvětšení mapy jen to nějak přehází ikonky na sebe a nic víc to neudělá a taky mám problém s notepadem... ten nikde nemůžu najít...
 

DeletedUser6123

Guest
Mě nefunguje script na zvětšení mapy jen to nějak přehází ikonky na sebe a nic víc to neudělá a taky mám problém s notepadem... ten nikde nemůžu najít...

Tu¨mapu si nedávej, jelikož už je ve hře, takže to budešmít popletený. Jinak deník ani mě nejde.
 

DeletedUser

Guest
Jukol som na ten dennik a su tam chyby. opravil som to po login formular, ale nemam konto na west helpe, takze dalej som sa nedostal :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru