• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween 2011 - diskuze

DeletedUser1318

Guest
ja nic noveho u henryho nemam jen nejake pribehove mise

edit : 0:00 to je prelomovy den tak to musim pockat do pulnoci ?
edit: to musim asi nejdriv najit rybu co ?
Napřed musíš získat kandovaný pomeranč nebo smradlavou rybu.
Dotaz: ty neúplné informace na west wiki jsou schválně? Vždyť to není tajný úkol.
 

DeletedUser12400

Guest
mam smradlavou rybu ale ukol se mi neobjevil a abych to mohl dat henrymu nebo marii. neni to tim ze mam u nich odemcene jine ukoly ?
 

DeletedUser11309

Guest
A máš nasazenou tu smradlavou rybu v produktu ? Nejdřiv si nasaď tu tybu,koukni na ukoly a tam ho budeš mít. Pak si do produktu hoď pomeranč a zase mrkni k úkolům. Chce to jen trochu číst ;-)

Pettrovič :střelec:
 

DeletedUser12400

Guest
to jsem nezkousel, nikde to nebylo napsany

muzu udelat jen jednu vec , rybu nebo momeranc ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1451

Guest
muzu udelat jen jednu vec , rybu nebo momeranc ?

Můžeš dát obě věci. Nejdřív si nasaď třeba pomeranč, a vyber si komu ho dáš - jestli Marii nebo Henrymu. Pak si nasaď smradlavou rybu a můžeš jí dát jenom tomu druhému (ne tomu komu jsi dal pomeranč). Komu co dáš je jedno.
 

DeletedUser

Guest
Blbej dotaz

Zdravím po roce jsem se opět rozhodl hrát a koukám že se hra dost změnila . Tak se ptám jak splaším smradlavou rybu a kandovanej pomeranč ? Pokud to tady někde je tak se omlouvám
 

DeletedUser13514

Guest
zde (pod úkolem se smrťákovo kosou) je pěkně v tabulce popsáno, jak přesně postupovat: TW-DB Halloween
akorát není nutné mít noviny a pomeranče nasazené, stačí v batohu :) avšak smradlavou rybu i kandovaný pomeranč už nasadit musíš, aby se ti objevil úkol. Komu dáš pomeranč a komu rybu je jedno.
 

DeletedUser

Guest
Kandovaný pomeranč

Mám problém, a to velký. Proč mi nechce na světech, na kterých jsem ještě loni nebyla, ani po řadě hodin sběru pomerančů padnout ten kandovaný pomeranč? Ta smradlavá ryba padla na prodeji novin skoro hned, ale pomeranč pořád nikde, pokud si tedy ten kandovaný nemám udělat z těch normálních, co mi zatím napadaly z neustálého opakování této práce. Co mám tedy udělat, abych až do konce akce zbytečně nehledala. Loni jsem s tím takový problém neměla.
:lovec:
 

DeletedUser

Guest
kandovaný pomeranč dostaneš, když si nasadíš pomeranč a jdeš tlouct cukrovou třtinu
 

Deleted User - 31870

Guest
Zkus zadat taky práce na dýl než 10 minut, obvykle padal na 30 minutách..
 

DeletedUser14059

Guest
pracoval jsem několik desetiminutovek (5ti,bylo to na buffalu) a stejně to nepadlo..,pak jsem šel tlouct tu cukrovou třtinu jinde a hned 1. pětiminutovka..,opravdu někdy stačí jen přelézt jinde..,pak už to je jen o trpělivosti..,možná je to jen půj pocit,ale zdá se mi,že to přelézt jinde funguje :)
 

DeletedUser

Guest
Na wiki the west bude asi chybička. V úkolech Halloween 2011 se píše, že na nalezení kandovaného pomeranče je práce sbírat pomeranče. O tlučení cukrové třtiny ani slovo.
Takže už jsem nasbíral pomerančů na aspoň litr džusu a nic. Tak teď jdu zkusit cukrovou třtinu.
 

DeletedUser3617

Guest
Jsem u ženy z lesa a nechce mi dát žádný úkol, je to proto, že jsem již loni ukoly splnil? Jestli ano, tak proč se mi vůbec serie ukázala když mě ji nenechá dokončit?
 

DeletedUser12400

Guest
Jsem u ženy z lesa a nechce mi dát žádný úkol, je to proto, že jsem již loni ukoly splnil? Jestli ano, tak proč se mi vůbec serie ukázala když mě ji nenechá dokončit?

asi ano. me se ukol objevil

mate nejakou radu jak porazit dvojce ? mel bych si dat veci tak abych mel slabsi obranu a silnejsi utok ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jestli si to ještě pamatuji, tak by jsi na něho měl jít beze zbraně....
 
jo to souhlasí beze zbraně to je v poho

ale mě byzajímalo kde seženu fantomovu krezbu když jsem splnil minulí rok tento ukol a ted jsme porazil smrtáka dostal schopnost ale dvojče ještě žije a nemohu najít krezbu skoušel jsem 3x 10 miin a nic tak nevim :/
 

DeletedUser

Guest
Je to pěkně zpackaný. Loni jsem to splnil a nyní jdu nově objevené úkoly dělat znova, jestli tam nic nebude, tak... no nic. Je to frustrující, takové přehmaty jsem tedy nezažil v žádné jiné onlinovce.
 

DeletedUser

Guest
je za halloween ocenění nebo ne?
a ještě jedna otázka,...když sem loni tyto úkoly neplnil(myslím ty se smrťákem),tak je musím dělat dvakrát,protože už jsem sérii splnil a naskočila mi znova ?
díky za odpovědi
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru