• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween 2011 - diskuze

DeletedUser10611

Guest
Mám obdobný problém, Halloween dělám podruhé, splnila jsem Strach, Konec jednoho města a Strašnou pravdu.
Fámy, Žena z lesa a Drobná Laskavost mi vůbec nenaběhly, tak jsem si řekla, že je to asi změna oproti prvnímu Halooweenu.
Ty se prostě přeskočily a naběhly mi Dvojitá hra, Nepřítelem sám sobě a Smrťák, kde Dvojitou hru a Smrťáka jsem splnila (místo Kosy byla schopnost) ale to NEPŘÍTELEM SÁM SOBĚ mi tam poříd visí. Nemůžu najít tu Fantomovu kresbu, chodím na průzkum už asi 24 hodin, po 10, 30 minutách i po dvou hodinách, oblečená, nahá a nic.

Jinak díky za info, že to sladké a kyselé nejde udělat podruhé, já jsem zrovna hledala pomeranče :)
Myslela jsem, že to jde, že prohodím ty dárky oproti loňsku a budu pak mít i ta druhá vyznamenání :)

mam tento isty problem, minuly rok som uz ulohu splnil, ale nakolko sa uloha opat objavila, tak sa pytam, da sa vlastne uloha splnit, ci je to bug? u stare pani sa mi nezobrazila uloha a fantomovu kresbu nejako nemozem najst. prosim poradte.

Halloween (Nepřítelem sám sobě)
Zapotřebí:
Fantomova kresba 0/1
Poraž Zlé dvojče

Odměna:
+ 200 Zkušeností
 

DeletedUser

Guest
úkoly

Hele, na Buffalu se mi ty úkoly s kyselým a sladkým neukazují. Nevíte někdo, co s tím? *12*
 

DeletedUser

Guest
Tak na co tam ty úkoly "podruhé" jsou když po prvé šli ale po druhé kvůli těm produktům co máme najít nejdou dokončit...
 

DeletedUser

Guest
Nevíte někdo proč se mi neukazuje u Barmana úkol Strach. Dík za odpověd*2*
 

DeletedUser13514

Guest
Nedělal jsi náhodou tyto úkoly už minulý rok? Pokud ano, tak jí máš nejspíš rozdělanou, tak pokračuješ od úkolu, který jsi minule nedokončil.
 

DeletedUser

Guest
Já mám 2 ůkoly prvním je Halloween (Strašná pravda) a Halloween (Nepřítelem sám sobě) jenže ani jeden nemůžu splnit protože fantomovo kresbu hledám už druhym dnem vždy 4x 2 hodiny a nic...Vyplatí se my vůbec je mít příjmuté bude nějaký fix nebo je mám rovnou zrušit ?
 

DeletedUser13514

Guest
Ke Strašné pravdě potřebuješ zprávu od šerifa (tu seženeš ve městě duchů), tam fantomova kresba nemá žádný vliv.
 

DeletedUser6213

Guest
Pravděpodobně nejen mě, ale i ostatním co jsme splnili loňské úkoly k Halloweenu se částečně objevily znovu. Vrhnul jsem se na plnění, ale nemohu najít produkt Fantomova kresba k tomuto úkolu:
Šerif John Fitzburn: Kirof! Prý zrovna vykrádáš místní poštu! Zrovna jsem tě tam chtěl jít zatknout... Pojď hned se mnou, společně se podíváme, co se to děje... TÁMHLE! Na ulici - to jsi přece ty? Hohem tudy!

Po městě duchů kde jsem si splnil úkol Strašná pravda, jsem měl jít ke staré paní. Ta mi, ale další úkoly nedá. Tzn. nemohu najít srdce (lov kojotů), krev (rybolov), křišťálová koule (pracovat v kamenolomu)

Můžete prosím odpovědět zda se jedná o chybu, či je ke splnění nějaká jiná podmínka?

Díky
 

DeletedUser14526

Guest
Tento problém mám taky. Zkoušel jsem odmítnout a pak znovu přijmout tento úkol, ale beze změny.
 

DeletedUser

Guest
I já jsem zajásala a začal znovu plnit úkoly z loňska a po městě duchů kde jsem si splnila úkol Strašná pravda, jsem měla jít ke staré paní. Ta mi také jako ostatním spoluhráčům další úkoly nedá. Takže také nemohu najít srdce (lov kojotů), krev (rybolov), křišťálová koule (pracovat v kamenolomu)

TAKÉ BYCH VELICE OCENILA, KDYBY NA TOTO TÉMA NĚKDO ODPOVĚDĚL.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nemáme žádné oficiální informace, avšak podle porovnávání výsledků hráčů se zdá, že stará paní skutečně žádné úkoly nedá.
 

DeletedUser

Guest
Inno se rozhodlo vyzkoušet kam až šahá trpělivost hráčů? Ten počet chyb je v poslední době neuvěřitelně vysoký.
Ti, kdo makají pro Inno jsou neuvěřitelní lajdáci, divím se, že se za svou práci nestydí.
 

DeletedUser

Guest
Koukal jse, četl jsem ale nějákou odpověď k fantomově kresbě sem neviděl, babka že neukazuje úkoly chápu, jiné úkoly o halloweenu se mi již zatím v úkolech nezobrazují ale furt mi tam vysí úkol, kde mám najít fantomovu kresbu, kterou sem vloni udělal a nyní už nemohu tu krezbu najít, takže co s tím Q budm dělat?? Svět Arizona
halloweenkresba.jpg
 
Nahoru