• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween 2011 - diskuze

DeletedUser1318

Guest
To už by bylo vtipnější tam dát něco smrdutého, do čeho se občas šlápne...
 

DeletedUser

Guest
je za halloween ocenění nebo ne?
a ještě jedna otázka,...když sem loni tyto úkoly neplnil(myslím ty se smrťákem),tak je musím dělat dvakrát,protože už jsem sérii splnil a naskočila mi znova ?
díky za odpovědi
 

DeletedUser1318

Guest
je za halloween ocenění nebo ne?
a ještě jedna otázka,...když sem loni tyto úkoly neplnil(myslím ty se smrťákem),tak je musím dělat dvakrát,protože už jsem sérii splnil a naskočila mi znova ?
díky za odpovědi
Kdo si myslíš, že to tady ví.
Mazej dělat smrťáka a uvidíš.
Pak to sem napiš.

PS: Měl bys dostat kosu, kdo to dělal loni, dostane jeden bod schopností.
 

DeletedUser

Guest
Jde letos opakovat i úloha s kandovaným pomerančem a smradlavou rybou?
 

DeletedUser

Guest
Divný, u stařeny nic nemám, žádný úkol, a to jsem byl ve městě duchů.

je v tom pěkný bordel, dnes se mi objevil v inventáři dopis na kojotí pouš v Capuře, i když tento úkol mám dávno hotový. ***** co se to tu děje?

Myslím, že nebudu sám, kdo bude chtít, aby se tento úkol prodlouží, dokud to nebude spravený. Nebo to jsme snad nějací podlidi u němců? Fakt k *******.
Pokud je vše ok, ale to pochybuju, tak zveřejněte postup, protože tak jak to bylo loni to nejde.

EDIT: Celý úkol jsem nesplnil, protože bába nic nového nemá, ale přesto jsem dostal bod schopnosti. kašlu na to.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
nemáš je náhodou splněné už z minulého roku?

Jde letos opakovat i úloha s kandovaným pomerančem a smradlavou rybou?

pokud to máš už splněno z dřívějška, tak ne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Buď prosím konkrétní - které úkoly se nezobrazují? Ten s rybou a kandovaným pomerančem, nebo ten co začíná úkolem Strach?
 

DeletedUser

Guest
taky mi ukoly skoncili u stareny ta uz mi zadnej nedala ,slo zabit smrtaka za schopnost + mesto duchu ,ale starena se dela ze u ni vubec nestojim
 
Taky už jsem loni Halloween dělala.Letos jsem se zasekla u ženy z lesa.Vůbec se neotevře jako bych tam nebyla.Nevím jak úkol dokončím.
 

DeletedUser2892

Guest
Mám taky problém .....
upozorňuji,že úkol Halloween mám z loňska splněný,přesto se mi objevil znovu a tak jsem se rozhodl ho plnit. Vše šlo v pohodě až do Města Duchů,kde mám získat Zpravu od šerifa....
Hraji na světech 1,4 a 6 .... a jen na světě 4 se mi podařilo splnit tento úkol.... na ostatních světech mi to hlásí ,,Nemůžeš přijmout další úkoly,,.
Máte někdo stejný problém a nebo nevíte co s tím?
 

DeletedUser

Guest
Máš veľa prijatých úloh, maximálne ich môže byť 10. Zruš dáku úlohu a potom budeš môcť prijať tú v meste duchov. Tá úloha, ktorú zrušíš, ti nezmizne, budeš ju môcť potom prijať znova.
 

DeletedUser2892

Guest
Máš veľa prijatých úloh, maximálne ich môže byť 10. Zruš dáku úlohu a potom budeš môcť prijať tú v meste duchov. Tá úloha, ktorú zrušíš, ti nezmizne, budeš ju môcť potom prijať znova.

Jo moc se omlouvám,vůbec jsem si toho nevšiml......díky moc
 
Halloween

Zdravím *4*,

mám dotaz - z úkolů z loňského roku mám splněný pouze Strach *2*, ostatní se nezobrazují v Hotových úkolech *13*. Zobrazí se mi ještě úkoly z letošního Halloweenu ?*6*

díky

Sc. *11*
 

DeletedUser

Guest
Jsem zvědav jak si support poradí s využíváním bugu, kdy šel první úkol splnit 99x. Všem muselo být zřejmé, že je to nezamýšlené chování systému, jak snadno získat pštrosa.
Nicméně těch hráčů to dělalo strašně moc a jejich zabanování by hru spíše poškodilo než pomohlo
 

Deleted User - 31870

Guest
Zdravím *4*,

mám dotaz - z úkolů z loňského roku mám splněný pouze Strach *2*, ostatní se nezobrazují v Hotových úkolech *13*. Zobrazí se mi ještě úkoly z letošního Halloweenu ?*6*

díky

Sc. *11*

U tebe je rada snadná - nepřečetl sis konec zadání úkolu:
Halloween (Strach) - závěrečný text
Barman Henry Walker : Není tam? Ó, díky, díky... Víš co se povídá? Ve městě duchů se prý usídlil Smrťák a od té doby tam prý nežije žádný člověk... Prý je všechny navštívil s kosou. Nemohl bys do města duchů zajet a zjistit, jestli je na tom něco pravdy?
Takže musíš se dostat do města duchů (úplně vlevo nahoře)
 

DeletedUser1137

Guest
Neobjevil se mi úkol Žena z lesa. Nevíte někdo jak ho otevřít? Podotýkám, že nemám otevřeno mnoho úkolů. Prostě přijdu k tý Starý paní a nic. Pár lidí se tady na to ptalo ale odpověď sem se nedočetl.
 

DeletedUser

Guest
Co mam dělat aby se mi zobrazil u barmana úkol Strach?? Tu smradlavou rybu i pomeranč už mam splněni ale ten strach se mi nechte zobrazit.....
 

DeletedUser

Guest
Mám obdobný problém, Halloween dělám podruhé, splnila jsem Strach, Konec jednoho města a Strašnou pravdu.
Fámy, Žena z lesa a Drobná Laskavost mi vůbec nenaběhly, tak jsem si řekla, že je to asi změna oproti prvnímu Halooweenu.
Ty se prostě přeskočily a naběhly mi Dvojitá hra, Nepřítelem sám sobě a Smrťák, kde Dvojitou hru a Smrťáka jsem splnila (místo Kosy byla schopnost) ale to NEPŘÍTELEM SÁM SOBĚ mi tam poříd visí. Nemůžu najít tu Fantomovu kresbu, chodím na průzkum už asi 24 hodin, po 10, 30 minutách i po dvou hodinách, oblečená, nahá a nic.

Jinak díky za info, že to sladké a kyselé nejde udělat podruhé, já jsem zrovna hledala pomeranče :)
Myslela jsem, že to jde, že prohodím ty dárky oproti loňsku a budu pak mít i ta druhá vyznamenání :)
 
Nahoru