• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween 2011 - diskuze

DeletedUser

Guest
Znovu jdou plnit jen questy, které nevyžadují limitovaný item (jeden hráč - jeden předmět) a dostanete za ně jen prachy a expy. Kdo dostal z questu smradlavou rybu, kandovaný pomrdanč, kojotí srdce, fantomovu kresbu (potažmo duel "nepřítelem sám sobě") po druhý už nedostane nic a pokud je item podmínkou k otevření/splnění úkolu, úkol splnit nejde (logicky ani poraž zlé dvojče).

Pokud už máte smrťákovu kosu, dejte si duel se smrťákem, aspoň si vyzkoušíte duelovej reskill. Vláčet se do města duchů, nebo k ježibabě nemá smysl. Nic dobrýho tam tam na nás, starý páky s kosou, fakt nečeká.

Jsou tu dva další questy (netuším, jestli halloweenský, nebo poupdatový) jeden s měšcem plným něčěho a druhý s flaškou plnou ginu...
 

DeletedUser

Guest
U města duchů ten quest ještě funguje. Až u báby to nejde, ta na nás peče.
 

DeletedUser

Guest
Mne by ani nevadilo, že ten úkol nelze celý znovu splnit. Bod do schopnosti dostanete za porážku smrťáka.Spíš mne irituje, že mám přijatý úkol od šerifa, který nejde splnit, bo fantomovu kresbu nemůžete znovu najít. A hlavně mne vadí, že je to zase celý nedovařený. Jako kdybych jedl slepičí vývar bez toho tuku ze slepice.
 

DeletedUser

Guest
Takže halloween ve westu oslaví jenom nový hráči a pro staré hráče kteří to už dělali minulý rok tak pro ty tu nic není ?
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jenže stejnak nemůžu najít fantomovu kresbu a u babky ty potřebný produkty takže možná nějaký 3 questy ale určitě né celou sérii...
 

DeletedUser13514

Guest
Předpokládám dle dotazu, že úkol děláš poprvé. Jistě myslíš zlé dvojče. Na to je úkol Nepřítelem sám sobě u šerifa, kde máš nalézt Fantomovu kresbu při práci jít na průzkum. Až budeš mít kresbu, tak v tom samém úkolu vyzveš své zlé dvojče, které musíš porazit. Doporučuji na to vzít buď zbraň s nízkým poškozením a nebo beze zbraně, ať si nenapácháš zbytečně velká zranění. Po úspěšném splnění tohoto úkolu klikni na Henryho, který Ti dá poslední úkol a to porazit smrťáka. (Doufám, že jsem dotaz pochopil :) Pokud ne, tak ho prosím trochu víc rozepiš.)
 

Pawn

Člen týmu
Já bych se rád zeptal na vyznamenání "veselá věcičky pro Marii k halloweenu" a to druhá .. někteří ho na buffalu dostali .. a někteří ne , vím že už to bylo zrušeno.. ale vysvětlete mi jak je možné že někdo to dostane i přes to?! :) Pokud to němcí nejsou schopni opravit mělo by se to alespoň přidávat všem a ne jen některým vyvoleným .. Ano závidim to , protože bych to rád také měl na profilu.. :) Stejně tak update.. polovina lidí ho má polovina ne , já na sk do dneška nezískal ani tituly ani expy, či dollary :)
 

DeletedUser13514

Guest
Tak zrovna tato dvě vyznamenání byla možnost ještě získat po updatu 1.32, ale ne už v 1.33 - viz. i odměny za ten úkol, kdy před updatem tam byla jedna z odměn vyznamenání, po updatu už ne (z vlastní zkušenosti - na Buff jsem dodělal úkol před updatem a medaili mám, na Ari jsem to udělal těsně po updatu a bez medaile. Též mne to překvapilo). Jistě to není ten samý případ jako odměny za úspěchy.
 

Pawn

Člen týmu
Takže to lidem kterym se "nenačet" update hned ten den jak měl .. tudíž byli bez něho (někteří jsou do ted) to vyznamenání získali , ale ostatní jako já co update měli hned v termín to nezískali.. ? :( Aha, dobře no.. stejně je těch vyznamenání škoda.. :)
 

DeletedUser13514

Guest
Pleteš si update (ten je nahrán na všech světech) a chybu v něm, že se některým nenačetly odměny (na tu chybu poukazuješ). To musíš rozlišovat.
 

Pawn

Člen týmu
ale dobře.. já říkam že někteří dostlai na buffalu vyznamenání za halloween i nyní .. to je to na co sem chtěl poukázat v prvním příspěvku .. takže tvoje tvzení že získat po 1.33 nejde je nejspíš nepravdivé .. někteří ho mají , právě na to koukam.. :)
 

Pawn

Člen týmu
a5a94763c73b4c268654ea7.png
- Buffalo , tudíž po update :)

co bylo principem bugu, krerym slo ziskat tisice exp ?
Nevím jak to bylo tu ale na sk serverech bylo že za úkol za 10 zkušeností z halloweenu jsi mohl opakovat stále dokola pomocí držení entru na klávesnici..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13514

Guest
Ano, z toho dne mám toto vyznamenání taky, ale úkol jsem dokončil před updatem, který ten den skutečně proběhl. Je tedy pravděpodobné, že podobně jej dokončil i ten, jehož je toto vyznamenání.
 

DeletedUser

Guest
darky

30.10.2011 jsem si vyzvedla darky a chtela jsem je otevřit 1.11.2011 a nikde nebyli.vyzvedla jsem si je tady .
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud myslíš akci Babí léto, tak dárek šel vyzvednout pouze 1x pro svět, odměnou byla dýmka, která je použitelná.
 
Nahoru