• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak hodnotíte fórum hry?

Jak se Vám líbí zdejší fórum?


  • Celkový počet hlasujících
    429
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4620

Guest
Máš pravdu - najvtipnejšie sú tam ankety typu "jablko alebo električka", škoda, že sa pri nich nesmejem na obsahu témy, ale na niečom inom. Vlastne...to je skôr na zaplakanie...Som rád, že tu sa takéto nezmysly nevyskytujú (a určite nebudem sám) :hoj:
 

Deleted User - 31870

Guest
Mohl bys uvést, co konkrétně se ti nelíbí? Pokud by to bylo v našich silách a v zájmu i ostatních, můžeme fórum přizpůsobit..
 

DeletedUser

Guest
darling podle mě úplně změna fora. mám v tom hokej/kuláš a sám neím co ještě
 
Mohl bys uvést, co konkrétně se ti nelíbí? Pokud by to bylo v našich silách a v zájmu i ostatních, můžeme fórum přizpůsobit..

Přesně tak, to mám taky rád když někdo příjde s nějakým negativním označením, ale neřekne oč mu konrétně jde a co se mu nelíbí, jen řekne že je to špatné. Mě se nelíbí to nové uspořádání, je takové nesourodé. Zrušní sekce návrhů mi nedělá problém, bylo to nesmyslné a nemělo to žádný řád. S masivním smazáním příspěvků taky nemám problém, což bude většina asi mít. Jediná věc která se mi ohledně těch smazaných příspěvků nelíbí, je umenšené ohodnocení při zadávání reputace. Když má někdo málo příspěvků, tak jeho hlas má neutrální/nulovou hodnotu. On počet příspěvků neříká jak je kdo erudovaný, ale o to tady vůbec nejde. Uživatel z pozice potenciálního hodnotícího, tu skrz ty příspěvky měl nějakou historii a o tu teď (pro tento účel) přišel.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nevím, jak je to nastavený, ale myslela jsem, že reputace zůstane stejná (včetně bodů) - jako je tomu třeba u karet (ty se se smazáním příspěvku taky nezruší).

Reputaci jsme říkali, že ještě budeme upravovat - ale nemůže být všechno hned. :)

Co se týká struktury - čekáme, až nám ji flexi přehodí na řádkovou, pak by to mělo být přehlednější. Jediné, co je trošku komplikovanější, je archiv - ale stačí si kliknout na název kategorie a už se v něm snadno vyznáte. ;)
 

DeletedUser8859

Guest
zruseni sekce navrhy a napady
zadne buildy ve slozce buildy
presprilis prisna pravidla
 

DeletedUser

Guest
ja uz jsem sice hlasoval hnedka na zacatku a muj dojem je ze se forum dost zlepsilo a chtel bych poprosit modi aby mi muj nazor predelalli na 2 (chvalitebne - zlepsovat je furt co,ze jo)
 

Deleted User - 31870

Guest
Anketu budeme dávat novou, až dokončíme všechny změny, teď by to nebylo objektivní.. :)
 

DeletedUser7836

Guest
Keby mladý muž konkrétne napísal čo je na pravidlách prísne tak by sa mu istotne dostalo odpovedi od kompetentných.
Pojem "presprilis prisna pravidla" je dosť široký, ak zoberiem v úvahu hl. pravidlá plus špecifické pravidlá pre jednotlivé sekcie resp. podsekcie.
 

DeletedUser4620

Guest
na vsetko odpoviete ale na toto nie...

Pre teba sú príliš prísne pravidlá asi všade, keďže na sk fóre máš každý druhý týždeň ban (lebo sú príliš mierni), za mojej éry by si už bol dávno trvalo zablokovaný, ale slovenský "ľudomil" by ťa určite oblokoval, aby si mohol veselo robiť bordel ďalej, napríklad ako dnes svojim super návrhom, aby bol nový trest za porušovanie pravidiel - pobyt na tomto fóre...nechápem načo vedenie sk fóra ešte čaká. už dávno si mal mať trvalú blokáciu...
 

Deleted User - 31870

Guest
Nemyslím si, že máme tvrdé tresty - nekartujeme hned všechno a nepodstatný věci obvykle necháváme být, pokud je neopakujete často. Projeďte si pravidla jiných fór, určitě najdete daleko horší, kde byste nevydrželi ani týden. Abychom fórum udržovali v přijatelné formě pro všechny uživatele, jsou pravidla nutná - uvědomte si, jak by to tady bez nich a našich zásahů vypadalo.. Nováčci zásadně nedávají témata na správná místa, témata obvykle i špatně pojmenují (dotaz, otázka, problém) a raději se nebudu zmiňovat o tom, že někteří mají tendence vyvolávat hádky. Bez nich to nejde a pokud si myslíte, že jste dostali kartu neoprávněně, můžete se vždy obrátit na moderátory (hlavního moderátora), aby vám vysvětlil, za co jste ji obdrželi.
 

DeletedUser4517

Guest
Osobně bych zrušil počítání příspěvku úplně.Uvidíte,že počet spamů by ubylo poněvadž by se nikdo nehonil za příspěvkama.
 
Zamezení zobrazení počtu příspěvků moc nepomůže. Příjdou "hodnosti a každý bude vesele spamovat dál. Co víc, někteří a to jsou ti největší spameři, ti žádný umělý stimul nepotřebují. Oni spamují pro radost a z principu.
 

DeletedUser

Guest
Ako berem dobre toto foro je hlavne o weste berem ale asi na kazdom fore su OFF topici su aj tu ale je tu strasna nuda kym najdem nejakeho smajlika s usmevom tak ....

konyk ale ved tebe zas vadilo vsetko na SK a nadavat na lintea na skypu sis mohol odpustit


darling ja viem koho si myslela :hoj::hoj:

ps: zmazte aj toto jak minuly prispevok ... :hoj::hoj::hoj:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru