• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak hodnotíte fórum hry?

Jak se Vám líbí zdejší fórum?


  • Celkový počet hlasujících
    429
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7836

Guest
Tak záleží to hlavne na tom aká skupina užívateľov sa pohybuje na danom fóre.
Tu proste ako môžeš vidieť nieje veľký záujem o spammovanie a nejakú extra zábavu. Off topic tu je, ale moc využívaný nieje.
Máš pravdu.. toto tu je hlavne o weste a nie o zábave. Zabávať sa môžeme aj inde ako na fóre venovanému westu.
 

DeletedUser

Guest
Tvrdé tresty tu určitě nejsou.Mám za celou dobu jen jedno upozornění(reklama na travian) a to jsem i spamoval.Tedy nevidím nikde problém.Jestli se vám něco nelíbí skuste to spravit,nebo alespon přesně popsat jak to vyřešit.Třeba se toho mí bývalí soudruzi ujmou.....
 

DeletedUser

Guest
dávám výborně už jen protože tu jsou lidé ochotni pomoci když si nevím rady :D
 

DeletedUser6989

Guest
Jediné co mi zde trochu vadí je to,že se uzavřela sekce návrhy a nápady.Kvůli tomu musím prezentovat svá přání na anglickém fóru :::)):: .
 

DeletedUser

Guest
Dávám 2-chvalitebně.. Tvrdé tresty tu určitě nejsou (hrál jsem i dost jiných online her a jsou tam horši tresty).. Tady nemám ani jedno napomenutí a pokud někdo dostane ban, je to jeho chyba že si neumí přečíst pravidla, ty jsou i v jiných hrách podobné, ale tady jsou o dost mírnější. Pokud se jedná o fórum líbí se mi že se hodně zlepšuje na rozdíl od jiných her kde je to horší.. Nezáleží na začátku, nýbrž na průběhu. A můj názor je, že toto fórum se dost zlepšilo od začátků, takže pochvala...
 
Musím pochválit moderátory, nejen že se o forum dobře starají, ale navíc tady dali i dost informací o hře a související věci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru