• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak hodnotíte fórum hry?

Jak se Vám líbí zdejší fórum?


  • Celkový počet hlasujících
    429
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Forum, po té změně která se nám tu zrovna udála (a nejspíš ještě bude dít), se mi velice nelíbí. To je o něčem úplně jiném a já byl zvyklý na to staré uspořádání.
 

DeletedUser

Guest
Forum, po té změně která se nám tu zrovna udála (a nejspíš ještě bude dít), se mi velice nelíbí. To je o něčem úplně jiném a já byl zvyklý na to staré uspořádání.
Musím se přiznat že i mě. Není přejmný něco třeba i 5 minut hledat...
 

DeletedUser

Guest
Za to já zas vybočuju...přinde mi to v pohodě a ba naopak jsem rád, že se zrušilo naprosto zbytečné fórum návrhy a nápady, bylo to úplně maximální spameřiště, stejně se žádné návrhy neposlaly a ještě tak aby se dali do hry :P
 

DeletedUser

Guest
Za to já zas vybočuju...přinde mi to v pohodě a ba naopak jsem rád, že se zrušilo naprosto zbytečné fórum návrhy a nápady, bylo to úplně maximální spameřiště, stejně se žádné návrhy neposlaly a ještě tak aby se dali do hry :P

S tím, že se žádné neposlaly, nesouhlasím. Poslalo se asi kolem dvaceti návrhů, jeden z nich dokonce můj :)
Je ovšem pravda, že naprostá většina návrhů nebyla propracovaná, s gramatickými chybami a tak. Další věcí je také to, že hlasovalo strašně málo lidí. dva mé návrhy neprošly z toho důvodu, že měly málo hlasů v druhém kole. Nemyslím si však, že je dobré tuto sekci rušit.
Doufám, že ji zase vrátí...
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že české návrhy se musí při předkladu v DE překládat, tak chyby v češtině nehrají žádnou roli. Souhlasím, že ve druhém kole již téměř nikdo nehlasoval a poslední dobou do prvního kola všichni dávali jen návrhy na nové práce, sady a oblečení (přitom zrovna těchto věcí je ve hře dosti).

Možná někdy časem se sekce vrátí, zatím nebude..
 

DeletedUser

Guest
No, tak třeba můj nápad, výpisy z prací, se po druhém kole bez odpovědi jákéhokoli moderátora "vypařil" :)
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že české návrhy se musí při předkladu v DE překládat, tak chyby v češtině nehrají žádnou roli. Souhlasím, že ve druhém kole již téměř nikdo nehlasoval a poslední dobou do prvního kola všichni dávali jen návrhy na nové práce, sady a oblečení (přitom zrovna těchto věcí je ve hře dosti).

Možná někdy časem se sekce vrátí, zatím nebude..

no nevím pes na westu není práce,sada ani oblečení:::))::hlasů má dost ale jinak to chápu a nemám s tím problém-pisni mi akorát jestli má cenu to upravovat pro 2kolo z toho co jsem pochopil se na to klidně mohu vy... a zrušit i tu ,,kampaň" -nerad dělám něco zbytečně čau sup
 
Za to já zas vybočuju...přinde mi to v pohodě a ba naopak jsem rád, že se zrušilo naprosto zbytečné fórum návrhy a nápady, bylo to úplně maximální spameřiště, stejně se žádné návrhy neposlaly a ještě tak aby se dali do hry :P


Trošku kacířská myšlenka, zvlášť pro tady toto forum a jeho osazenstvo. To jsem vůbec nečekal že by mohl někdo vyslovit. To jsem čekal že to bude spíš hráčům vadit, co takový Greeny, ten musí mlátit hlavou o zeď, celá kariéra v troskách.

Mě odstranění té sekce nevadí, já v podstatě nenavrhoval a jestli nebudou pitomé napady, ušetřím si reakce na ně. Takže ve výsledku jsem spokojený. Každopádně systém anket a dvou kol, byl velice rozumný, akorát že hráči s tím neuměli moc nakládat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Trošku kacířská myšlenka, zvlášť pro tady toto forum a jeho osazenstvo. To jsem vůbec nečekal že by mohl někdo vyslovit. To jsem čekal že to bude spíš hráčům vadit, co takový Greeny, ten musí mlátit hlavou o zeď, celá kariéra v troskách.

Mi to zmizení tíéma nevadí, já v podstatě nenavrhoval a jestli nebudou pitomé námady, ušetřím si reakce na ně. Takže vy výsledku jsem spokojený.

Ty seš můj člověk :D
A ano, chudák Greeny, ten měl jako jeden z mála kloudné nápad, teda alespoď podle mně....
 

DeletedUser

Guest
bylo to úplně maximální spameřiště

spamer si svůj prostor najde jinde- zruší se jedna sekce bude psát hovadiny do druhé-nebo vymyslí nové -mě taky třeba nezajímá že jste se včera nesešli na skajpu a tak samo může někdo říct že třeba moje nebo Tvoje obrázky ho otravují .howg 7sup:klubun:
 

DeletedUser

Guest
bylo to úplně maximální spameřiště

spamer si svůj prostor najde jinde- zruší se jedna sekce bude psát hovadiny do druhé-nebo vymyslí nové -mě taky třeba nezajímá že jste se včera nesešli na skajpu a tak samo může někdo říct že třeba moje nebo Tvoje obrázky ho otravují .howg 7sup:klubun:

Já tím spameřištěm myslím třeba ty "příspěvky" jako:Je to dobrý nápad, dávám ano....
A kdyby to bylo podle toho, co koho zajímá, tak by pro mě nemuselo třeba být celé téma hry v technice :D
Ale to už je jedno a je pravda, že spmer nebo posthunter, si vždy najde důvod, proč a jak ten příspěvek dostat :D
 

DeletedUser

Guest
Já tím spameřištěm myslím třeba ty "příspěvky" jako:Je to dobrý nápad, dávám ano....
A kdyby to bylo podle toho, co koho zajímá, tak by pro mě nemuselo třeba být celé téma hry v technice :D
Ale to už je jedno a je pravda, že spmer nebo posthunter, si vždy najde důvod, proč a jak ten příspěvek dostat :D

však tak jsem to myslel -každého baví něco jiného - a ty hovadiny co popisuješ jsou všude a vidíš už zase spamujem takže toho necháme:::))::
PS:a bude tu chybět P3t4 ten byl na ně (a někdy i mně)dost doooobrý bič a to si dovoluji tvrdit i přes to že jsem s ním měl kolikrát konflikt na zabití:::))::
 
bylo to úplně maximální spameřiště

spamer si svůj prostor najde jinde- zruší se jedna sekce bude psát hovadiny do druhé-nebo vymyslí nové -mě taky třeba nezajímá že jste se včera nesešli na skajpu a tak samo může někdo říct že třeba moje nebo Tvoje obrázky ho otravují .howg 7sup:klubun:

Musíš taky pamatovat na to že někde je líheň na spamy a jinde si není možné škrtnout. Tady na foru nikde jinde, se banda nerozkecá tolik jako právě v návrzích.
 

DeletedUser

Guest
Po provedených změnách na fóru bych nejradši změnil své hlasování z "výborné" na "špatné". Bohužel to nejde.
 

Deleted User - 31870

Guest
Až budou dokončeny všechny změny, bude nová anketa.. :)
 

DeletedUser

Guest
OD:DARLING:Standardní Upozornění - kritika grafických výtvorů
Vážení,

situace kolem hodnocení grafických výtvorů si vyžaduje zásah v podobě připomenutí pravidel - nebudou se tady vyskytovat žádné komentáře vedoucí k osočování českých či slovenských grafiků* a ponižování/popichování jedné či druhé strany!

Pokud nejste schopni podat objektivní kritiku týkající se pouze obrázku a ne autora (tím narážím na státní příslušnost), tak raději vůbec nepište. V opačném případě obdržíte automaticky červenou kartu za příspěvek v podobně se nesoucí diskuzi. Máme zájem o komentáře, které mohou autorovi pomoci odstranit případné nedostatky v grafice či zlepšit jeho schopnosti - např. odkazy na tutoriály, návody,.. Pokud se neumíte vyjadřovat slovy, můžete autorovi poslat reputaci.

Upozornění platí pro všechny členy fóra, kteří se v sekci Grafika chtějí jakýmkoliv způsobem projevit - pouze připomínám pravidla fóra (a svým způsobem i slušné chování, které by nám mělo být všem vlastní).

Děkuji za přečtení.


Ahoj-Darling ,myslím že netřeba dělat bubáky a držet se jednoduchého:Pochvalu a kritiku autorům pište privátní zprávou, dotazy taktéž.
což kdysi fungovalo !
Teď je situace taková (a nejen v grafice)že se objeví nový příspěvek -uživatel se na něj chce podívat a místo obrázků je tam soukromá korespondence:::))::
Máte na tom velký podíl viny že jste to netípli hned ze začátku a povolili místo tématických sekcí spamovací grafické koutky.
Co se týče mezinárodní nevraživosti já osobně nedělám rozdíl mezi SK nebo CZ uživatelem (blbci se najdou všude) - těch stupidních debat se zásadně neúčastním ale chápu že se sem tam někdo ozve protože to co si tu dovolili po svém příchodu někteří nejmenovaní cizí státní příslušníci je hnus který by nám na SK foru rozhodně netrpěli.:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Ako tragediu tohto fora povazujem hlavne to ze ma najviac prispevkov mod ....

ale ako tak kukam tak tu ked niekto strati 20 prispevkov tak to je jak u nas na sk 500 :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru