• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak hodnotíte fórum hry?

Jak se Vám líbí zdejší fórum?


  • Celkový počet hlasujících
    429
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Buď prosím trošku konkrétnější, kde se ti zdá být chaos? Můžeš podat návrh, jak dané sekce upravit, aby byly přehlednější, rádi vyhovíme konstruktivním nápadům.

Jinak před nedávnem jsme opět udělali čistku fóra, takže zmizela velká část opakujících se témat.
 
..a stáva sa mi že to čo ladám ani nenajdem lebo neviem kde to mám hladat lebo tu je velký chaos

Tady jsou diskuze, hráči se o něčem baví. Jestli chceš dohledat v komunikaci nějakou informaci, tak je třeba ji sledovat a účastnitn se. Pokud moderátoři vytváří nějaký soubor informací a výtažek z diskuzí, tak je to jejich práce navíc. Toto je forum hry, ne návod na ni. Tady by nic takového být nemuselo, já sám nevím co tady chceš hledat?!
 

DeletedUser765

Guest
Nejlepší způsob jak hledat, je rozkliknout si pokročilé hledání, zadat to co chceš najít... a v kategorii vybrat kde to chceš najít. Většinou to bude nápověda, tak si klikneš na nápovědu a vyjedou ti jen výsledky z té sekce a nebude se do toho plést nic ze saloonu, nápadů atd.
 

DeletedUser

Guest
Já mám problém s archívem nápovědy.
Po jaké době ho mažete?
Asi před týdnem jsem tam psal otázku:
Jak mám nastavit téma v chatu?
Už nevím,kdo mi odpověděl,ale odpověděl mi dobře.
Asi v neděli jsem toto téma hledal v archívu a už tam nebylo.
Jak to tedy je?
 

DeletedUser765

Guest
V archvu nic není, protože jeho obsah smazali moderátoři. Takže řešením je, když něco nenajdete, založit to znova. ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Já mám problém s archívem nápovědy.
Po jaké době ho mažete?
Asi před týdnem jsem tam psal otázku:

Už nevím,kdo mi odpověděl,ale odpověděl mi dobře.
Asi v neděli jsem toto téma hledal v archívu a už tam nebylo.
Jak to tedy je?

Po delší době jsme ho celý smazali (cca 3 měsíce?). V odpadkovém koši, kam jsme vše přesunuli, a vy jej nemůžete vidět, je docela slušný bordel. Ale rozhodli jsme se, že ho přebereme a zajímavá témata přesuneme zpět do archivu nápovědy a budeme vést přehledný seznam, aby se nearchivovaly stejné dotazy na jedno téma. To by mohlo v budoucnu přispět k lepší přehlednosti. Ještě bychom rádi tyto témata označili tagy, takže by hledání bylo možné i jen pomocí tagů (viz pravá část rozšířeného hledání).
 

DeletedUser

Guest
Co takhle tuhle anketu založit znova? Za víc než půl roku se mohl názor mnoha lidí změnit a tak to už nemá prakticky žádnou vypovídající hodnotu...
 

DeletedUser4517

Guest
No tak jestli bych tohle forum mel hodnotit tak ho musim hodnotit kladne oproti foru nasich tatranskych kolegu.Na tomto foru je poradek minimum spamu a hodne navodu a informaci o hre.Libi se mi tu a oproti slovenskemu foru je to fakt ¨nadhera tam se to siri samym spamem a Flame.
 

DeletedUser10268

Guest
No tak jestli bych tohle forum mel hodnotit tak ho musim hodnotit kladne oproti foru nasich tatranskych kolegu.Na tomto foru je poradek minimum spamu a hodne navodu a informaci o hre.Libi se mi tu a oproti slovenskemu foru je to fakt ¨nadhera tam se to siri samym spamem a Flame.

Vieš čo ma fascinuje? vôbec sa ti u nás nepáči a vidím ťa tam niekoľko krát za deň... od 16.9. do 27.9. máš 54 príspevkov (a veľa z toho zmazaných ako spam)...

Prečo stále riešite SK fórum... máte svoje a komu sa nepáči, tak k nám nemusí ani mrknúť... ja chodím celkove na 5 fór a nikdy by ma nenapadlo ani jedno z nich nikde očierňovať...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Špatné
-zakázané návody na tajné úlohy
-nechci urážet mody, ale máme tu bordel jak něco
-jak psala nicky111, češi mají své vlastní fórum (tak proč sem lezou slováci, ti mají také vlastní!)
-
 

DeletedUser10268

Guest
Špatné

-jak psala nicky111, češi mají své vlastní fórum (tak proč sem lezou slováci, ti mají také vlastní!)
-

nejde o to kto kam lozí, mne na SK fóre nevadí žiadny čech ani iná národnosť... mne išlo len o to, že je u nás konkrétne clin často a tu sa bije do pŕs... keď sa mi niekde nepáči, tak tam predsa nechodím a nie, že tam ešte výdatne prispievam a potom píšem inde aké je to otrasné fórum...
 

Deleted User - 31870

Guest
Špatné
-zakázané návody na tajné úlohy
-nechci urážet mody, ale máme tu bordel jak něco
-jak psala nicky111, češi mají své vlastní fórum (tak proč sem lezou slováci, ti mají také vlastní!)
-

1) otázka tajných úloh se řešila anketou - kdyby s tím chtěl některý z uživatelů udělat něco dříve, stačilo ji pouze založit, leč k tomu se nikdo neměl.. tahle věc bude brzy smetená ze stolu :)

2) buď prosím konkrétní.. Nejsi zde tak dlouho, takže pochopím, že se ještě tak dokonale neorientuješ - osobně nemám problém cokoliv dohledat a pokud máš věcnou připomínku, jak problematiku vyřešit, ráda si ji přečtu. Obecnou větu "máme tu bordel jak něco" fakt neberu.

3) Nejsme rasisti (ev. by se to dalo pochopit jako národnostní nesnášenlivost) - všichni mají přístup všude a mají právo vyjádřit svůj názor, který se nemusí všem líbit. Nevidím vůbec nic špatného na tom, že Slováci na českém fóru píšou slovensky - je to jazyk jako každý jiný. Samozřejmě pokud bychom se nacházeli na fóru, kde je nutné psát anglicky, tak tam je jiné opatření.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Špatné
-zakázané návody na tajné úlohy
-nechci urážet mody, ale máme tu bordel jak něco
-jak psala nicky111, češi mají své vlastní fórum (tak proč sem lezou slováci, ti mají také vlastní!)
-

1) Jo to se mi jediné libí.
2) Spíš jako někde...
3) Jasně hnát je odsud bičem!!
To poslední jsem myslel ironicky...
 
nejde o to kto kam lozí, mne na SK fóre nevadí žiadny čech ani iná národnosť... mne išlo len o to, že je u nás konkrétne clin často a tu sa bije do pŕs... keď sa mi niekde nepáči, tak tam predsa nechodím a nie, že tam ešte výdatne prispievam a potom píšem inde aké je to otrasné fórum...

Clin je hodnej kluk, on si ještě potřebuje trochu hrát. A jak je zmatený (důsledek vývoje), tak se to v něm bouří a vyvádí všelicos, no to se konečně u těch mladejch dá chápat. Stačí trocha času a osobitý přístup, on se časem napraví.
 

DeletedUser

Guest
3) Nejsme rasisti (ev. by se to dalo pochopit jako národnostní nesnášenlivost) - všichni mají přístup všude a mají právo vyjádřit svůj názor, který se nemusí všem líbit. Nevidím vůbec nic špatného na tom, že Slováci na českém fóru píšou slovensky - je to jazyk jako každý jiný. Samozřejmě pokud bychom se nacházeli na fóru, kde je nutné psát anglicky, tak tam je jiné opatření.

Národnostní nesnášlivost, to zas ne. Všichni mají přístup všude? I do cizího pokoje? (ne, to jsem asi zase přehnal) Ale prostě mají své forum. Schálně si zkus spočítat, kolik je slováků na CZ a čechů na SK foru (úplně přesně to sice nejde, ale uvidíš, že spíše oni "lezou" k nám více, než my k nim.
 

DeletedUser10268

Guest
Slováci sú na veľa fórach, viem o pár našich aj na bete, na DE fóre aj na net fóre... možno preto, že my keď niečo vieme, tak to povieme aj ostatným...vy to nepoviete ani sami sebe (viď tajné úlohy):pardon:

A k nám může přijít kdokoliv - všechny hezky přivítáme...první whiskey v saloonu je na mně:good:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nechci urážet mody, ale máme tu bordel jak něco

sám jsi jeden z těch co se vyjadřuješ ke každé hovadině čehož jsem si všimnul včera tak proč svaluješ vinu na mody jak už tu někdo kdysi napsal máme forum takové jaké jsme si ho spoluvytvořili
 

DeletedUser4517

Guest
Vieš čo ma fascinuje? vôbec sa ti u nás nepáči a vidím ťa tam niekoľko krát za deň... od 16.9. do 27.9. máš 54 príspevkov (a veľa z toho zmazaných ako spam)...

Prečo stále riešite SK fórum... máte svoje a komu sa nepáči, tak k nám nemusí ani mrknúť... ja chodím celkove na 5 fór a nikdy by ma nenapadlo ani jedno z nich nikde očierňovať...

Prisel sem tam proto,abych videl kde presla moniskash.
Vidis me tam casto z duvodu protoze jsem tam prihlasen naporad.
jasne za tyden budu mit 54 prispevku na to si prisel kde :hoj: klidne mi je mazte me je to jedno,ale mate tam tolik spamu az hruza a vidim ze to nikdo nemaze.
nic neocernuju jen rikam jak to je,že tam mate furu spamu.
Jeste jednou rikam sel sem se tam podivat jen proto ze me zajimalo kde presla moniskash a radsi bych vam tam poslal Darling a to z duvodu,ne ze bych ji chtel vyhazovat je to skvela moderatorka,ale aby vam tam na foru udelala poradek a to by byl taky vitr ze by ste se vseci p.... jak by vam ubyvaly po stovkach prispevky.
 

DeletedUser765

Guest
Prisel sem tam proto,abych videl kde presla moniskash.
Vidis me tam casto z duvodu protoze jsem tam prihlasen naporad.
jasne za tyden budu mit 54 prispevku na to si prisel kde :hoj: klidne mi je mazte me je to jedno,ale mate tam tolik spamu az hruza a vidim ze to nikdo nemaze.
nic neocernuju jen rikam jak to je,že tam mate furu spamu.
Jeste jednou rikam sel sem se tam podivat jen proto ze me zajimalo kde presla moniskash a radsi bych vam tam poslal Darling a to z duvodu,ne ze bych ji chtel vyhazovat je to skvela moderatorka,ale aby vam tam na foru udelala poradek a to by byl taky vitr ze by ste se vseci p.... jak by vam ubyvaly po stovkach prispevky.

Na SK fórum máme jinačí styl, než je tady ;-). SK forum považujeme jako místo, kde hráči najdou zábavu a odreagování. CZ fórum je jen o toto osekané a hlavně informační.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru