• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jak hodnotíte fórum hry?

Jak se Vám líbí zdejší fórum?


  • Celkový počet hlasujících
    429
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A můžu se opět zeptat proč? Prečo sakra když to mají všude si budeme poze mi tataři hrát na to, že jsme patroni tajných úkolů když i vývojáři na to kašlou? Proto je naše forum považováno za nejhorší. Palec dolů!
 

DeletedUser

Guest
Ne asi a jestli řeknou že tady nejsme na SK fóře tak nevím co udělám ale naštvu se.
Já jsem pro ať udělají téma kde budou aspoň nápovědy nejlépe celé přesné návody jako u katčina prstenu ať tam dají upozornění pro ty kteří si na to chtějí přijít sami i když jich moc nebude a ne hledat tady jednu nápovědu po celém fóře to musí být na jednom přehledném místě ne v ráji spamu a blbosti.

Shrnu to jednoduše hnus zrůdnost a ohavnost na jednu stranu se tady spam stíhá jako těžký zločin a na druhé straně se tady nedá nic najít a je tady všude spam.
Ani nebudu mluvit o neinformovanosti nových uptadech neschopných moderátorech a zatajování tajných úkolů jak kdyby tam byl návod jak vyhrát hru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Toto porovnávanie mám rád. :)
Vy porovnávate toto fórum len s anglickým, nemeckým či slovenským. A ešte k tomu ho hodnotíte len podla toho či sú tu návody na tajné úlohy :).
Možno by nebolo od veci niekedy zhodnotiť fórum obsahovo alebo podľa toho aký je na ňom napríklad poriadok a koľko je na ňom threadov ktoré zarazia každého normálneho človeka.
Kedysi tu nebolo skoro nič. Teraz sú tu aspoň k tým tajným úlohám vodítka. Ak si dobre pamätáte, (tuším je to ešte ukotvené v pravidlách pre fórum) boli tu zakázané čo i len diskusie o týchto tajných úlohách!
Už vtedy sa toto fórum hodnotilo za najhoršie. Momentálne, keď je tu aspoň niečo zas sme najhorší. Ale nikdy sa predsa nemôžeme zavďačiť každému, však ?....

Čo tak si prečítať tie indície (ktoré mimochodom sú IMO dosť jasné) a podla toho bádať a aspoň trocha premýšľať u tej hry ? To Vás naozaj všetkých baví ísť podla nejakých návodov ?

Ne asi a jestli řeknou že tady nejsme na SK fóře tak nevím co udělám ale naštvu se.
Máš pravdu, tu niesme na sk fóre.

Já jsem pro ať udělají téma kde budou aspoň nápovědy nejlépe celé přesné návody jako u katčina prstenu ať tam dají upozornění pro ty kteří si na to chtějí přijít sami i když jich moc nebude a ne hledat tady jednu nápovědu po celém fóře to musí být na jednom přehledném místě ne v ráji spamu a blbosti.

Samozrejme vidím, že máš prehľad. Téma s indíciami k tajným úlohám tu už je. Njn, zabudol som, že sa tu topíme v spame. Naozaj to je už neúnosné.

Shrnu to jednoduše hnus zrůdnost a ohavnost na jednu stranu se tady spam stíhá jako těžký zločin
Uf, asi idem vykradnúť baku. Veď zato predsa dostanem nanajvýš kartu za spam. Prípadne ma na 3 dni zavrú (zabanujú) vo väzení, nie ? :)
a na druhé straně se tady nedá nic najít a je tady všude spam.
Každý kto hľadá nájde. K tomus pamu som sa už vyjadril aj ja si myslím, že je to tu sním neúnosné.

Ani nebudu mluvit o neinformovanosti nových uptadech neschopných moderátorech a zatajování tajných úkolů jak kdyby tam byl návod jak vyhrát hru.
Zas som sa presvedčil o tom, aký máš prehľad o fóre :) Moderátori sú teda naozaj neschopní. Rád by som videl teba napríklad na mojom mieste. To by sa mi ale pekne kritizovalo :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jasně že by jsi vymyslel něco nového originálního to asi ne jen CTRL C a CTRL V docela se divím že jsi mi to nesmazal jako nesprávné myšlenky.
 
Já se musím zdejšího fóra zastat-sice jsem tu chvíli a jak to tu vypadalo dřív nevím, ale myslel jsem si,že když hraju TW už rok a půl,tak už vím asi všechno. Jaký to byl omyl jsem zjistil až tady na fóru-když jsem si přečetl,kolik úkolů nemám splněno a o čem všem jsem neměl ani potuchu,nestačil jsem se divit. A že tu nejsou přesné návody na tajné úkoly? Všechny o kterých je tu byť i jen zmínka jsem podle nápověd bez problémů splnil, stačilo jen trochu zapřemýšlet. A navíc pokud je zdejší pravidlo nezveřejňování přesných návodů na ně, nezbývá než ho respektovat...nebo chodit jinam.
Takže moje hodnocení-chválím a jen tak dál-vždy se nechá něco zlepšit :klubun:
 

DeletedUser

Guest
:D
Ctrl C, strl V ? Kde som toto použil ? :D
Toto by ma naozaj dosť zaujímalo.

Předtím než si ten tvůj předposlední příspěvek upravil.

Rád by som videl teba napríklad na mojom mieste. To by sa mi ale pekne kritizovalo.
mylíš že jsem nemoderoval nikdy?
Moderoval jsem The Soldiers vím že to je nesrovnatelné ale přeci a potom jsem moderoval Bitefight.

Já se musím zdejšího fóra zastat-sice jsem tu chvíli a jak to tu vypadalo dřív nevím, ale myslel jsem si,že když hraju TW už rok a půl,tak už vím asi všechno. Jaký to byl omyl jsem zjistil až tady na fóru-když jsem si přečetl,kolik úkolů nemám splněno a o čem všem jsem neměl ani potuchu,nestačil jsem se divit. A že tu nejsou přesné návody na tajné úkoly? Všechny o kterých je tu byť i jen zmínka jsem podle nápověd bez problémů splnil, stačilo jen trochu zapřemýšlet. A navíc pokud je zdejší pravidlo nezveřejňování přesných návodů na ně, nezbývá než ho respektovat...nebo chodit jinam.
Takže moje hodnocení-chválím a jen tak dál-vždy se nechá něco zlepšit :klubun:

To by mě zajímalo jestli jsi splnil i Belestrasku popřípadě hernandák bez pomoci.
Já neřikám že to tady nestojí za nic ale v porovnáni i se slabšími fóry myslím početně tak je to tady dost horší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Bellestarsku jsem uvažoval správně, ale přesný čas jsem si raději zjistil od známého,co už ji měl,abych se vyvaroval zbytečně promrhaného času zkoušením. A hernanďák je jediný úkol co nemohu vyzkoušet jestli jsem na to správně přišel,protože jsem se jaksi netrefil ani do jednoho ze správných řešení úkolů od Waupeeho :mexikán:
A teď zrovna zkouším jestli jsem správně pochopil indicie k třetímu očištění
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7836

Guest
Předtím než si ten tvůj předposlední příspěvek upravil.

A vieš prečo som ho upravil ? Lebo som ta len dopĺňal tvoju citáciu. Pre ostatných tu ľludne dám aj screen. Samozrejme môžeš napísať, že je to enjaká fotomontáž. Ale toto ja nemám za potreby. Aj tak som sa stále nedozvedel, kde používam to údajne CTRL C, CTRL V.
[SPOIL]
542542edit%C3%A1cia.jpg
[/SPOIL]
Btw, keď si moderoval, mal by si vedieť, že tri príspevky za sebou zvyčajne bývajú v rozpore s pravidlami.
 

Deleted User - 31870

Guest
Nevím, proč se neustále rozčiluješ, JK7. Chápu, že pokud jsi někdy moderoval ono fórum Bitefight (mimochodem já taktéž, takže porovnání asi je jako den a noc), což ale neznamená, že zde budeme flamovat. Máš-li jiný názor, nachází se zde odpovídající sekce, kde máš nárok podat si návrh na změnu, pokud tě podpoří dostatečný počet uživatelů, můžeme se pokusit na poradě zvážit pro a proti změně pravidel fóra. "Jaké si to uděláme, takové to budeme mít." :)

Pokud teď mohu poprosit, nerozdmýchávejte zde zbytečné vášně kolem tajných úkolů, ty netvoří podstatu fóra. Pokud je zde nařčení, že se zde nachází samé spamy, pak musím oponovat - sekce jsou bedlivě hlídané. Dotyčný má taktéž nárok napsat moderátorům, co je kde špatně, místo pouhé kritiky, která každému jde jako máslo nožem.
 

DeletedUser

Guest
Jistě, ale pokud někdo pošle ob den třeba odkaz na tři témy v nápovědě, kde se řeší stejná věc, nakonec mu budou všichni říkat že do toho módům kecá. ;)
Jinak myslím, že by stálo za zvážení trochu promazat archiv nápadů, některé mají s prominutím *****ní názvy, které vůbec nevypovídají o tom, co se tam řeší, nebo to je třeba i dobrý návrh, ale velmi málo rozpracovaný, takovéto návrhy co ani nestojí za zamyšlení by se měly smazat, to samé nápady na opravdu nízké úrovni, které řeší téma již řešené, takové tam jsou pořád, ale jen se to zamkne... k čemu? Stačilo by tam nechat na to téma jeden návrh, aby bylo vidět že se to už řešilo, proč by jich tam mělo být deset?
To samé platí o otázkách v nápovědě, ale tam bych vybral tému, kde je na to téma nejrozpracovanější odpověď.

Možná to je proto, aby najednou spousta lidí někřičela, že tu je na foru totalita, protože jim ubudou řádově desítky příspěvků, u některých by to mohlo být i dost přes stovku...
 

DeletedUser

Guest
Jistě, ale pokud někdo pošle ob den třeba odkaz na tři témy v nápovědě, kde se řeší stejná věc, nakonec mu budou všichni říkat že do toho módům kecá. ;)
Jinak myslím, že by stálo za zvážení trochu promazat archiv nápadů, některé mají s prominutím *****ní názvy, které vůbec nevypovídají o tom, co se tam řeší, nebo to je třeba i dobrý návrh, ale velmi málo rozpracovaný, takovéto návrhy co ani nestojí za zamyšlení by se měly smazat, to samé nápady na opravdu nízké úrovni, které řeší téma již řešené, takové tam jsou pořád, ale jen se to zamkne... k čemu? Stačilo by tam nechat na to téma jeden návrh, aby bylo vidět že se to už řešilo, proč by jich tam mělo být deset?
To samé platí o otázkách v nápovědě, ale tam bych vybral tému, kde je na to téma nejrozpracovanější odpověď.

Možná to je proto, aby najednou spousta lidí někřičela, že tu je na foru totalita, protože jim ubudou řádově desítky příspěvků, u některých by to mohlo být i dost přes stovku...

Můžu souhlasit tak se podívaj na Darling má 1250 příspěvků nebo kolik a většinu ve zbytečnostech a potom náhodou si zapomene smazat příspěvky neřikám že to dělá úmyslně ale nikdo jiný se nad 800 nedostal což je divný jelikož jsou tady uživatelé kteří jsou tady déle a aktivněji a víc píšou a mají ménně když jsem já ještě kdysi měl 950 příspěvků tak se mi jich smazala 600.
 

DeletedUser7836

Guest
Tohle se shoduje s tím co jsi napsal v tématu hrouda

Žeby to je preto, lebo ten príspevok som odtiaľ presunul sem ? :lovec:

ZODPOVĚZTE, MODERÁTOŘI!
Zodpovězte moderátoři, prosím! Asi jsem blbej nebo co ale já fakt nechápu proč musíme tajné úkoly tajit. Stejně to všichni ví, developeři na to kašlou, skoro všude jinde to také je....

Pretože chceme aby ste si tu hru aspoň trocha zahrali a nešli stále podla nejakých návodov. Z tých indícii to s prepáčením musí pochopiť aj blbý... Čiže nechápem prečo to tu stále rozoberáte. Sto krát ste dostali naše stanovisko ale sto krát položíte túto otázku znova.

Můžu souhlasit tak se podívaj na Darling má 1250 příspěvků nebo kolik a většinu ve zbytečnostech a potom náhodou si zapomene smazat příspěvky neřikám že to dělá úmyslně ale nikdo jiný se nad 800 nedostal což je divný jelikož jsou tady uživatelé kteří jsou tady déle a aktivněji a víc píšou a mají ménně když jsem já ještě kdysi měl 950 příspěvků tak se mi jich smazala 600.
Zbytočnostiach ? Teraz neviem ako ty špecifikuješ zbytočnosť. Ja beriem za zbytočnosti téme kde to je, kto to je, slovný futbal, atď.
Ako bývalý moderátor snáď vieš, že team má svoju internú sekciu ktorú nikto iný nevidí a tam sú tiež témy. Čiže sa dá prispievať aj tam. Ja mám odtiaľ tiež dosť príspevkov. Samozrejme tam nemáme žiadne spamovacie témy, kde úmyselne naberáme príspevky. Večer musím hodiť reč s klubunom nech odstráni zobrazovanie počtu príspevkov konečne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
Můžu souhlasit tak se podívaj na Darling má 1250 příspěvků nebo kolik a většinu ve zbytečnostech a potom náhodou si zapomene smazat příspěvky neřikám že to dělá úmyslně ale nikdo jiný se nad 800 nedostal což je divný jelikož jsou tady uživatelé kteří jsou tady déle a aktivněji a víc píšou a mají ménně když jsem já ještě kdysi měl 950 příspěvků tak se mi jich smazala 600.

Me by zajmalo proc vseci na vseckych forach zajima kolik ma kdo prispevku.Myslis jako ze kdyz ma pres 1000 prispevku ze je to nekdo lepsi nez ten ktery ma treba 100 prispevku.a ze tebe pomazali 350 prispevku co te na tom stve.mas menci vyplatu,ponizilo te to snad,myslis ze jsi menecenny.Vysvetli mi laskave proc ti tolik zalezi na tom kolik mas prispevku.
 

DeletedUser

Guest
Pokud budou hodnosti podle počtu příspěvků, lidi bude to číslo zajímat.
A neptej se, proč lidi chtějí mít lepší hodnosti. Co já vím? Možná proto, že mají pocit že to lépe vypadá? Jen tak, pro zajímavost? Smysl je stejný jako u hodností ve hře - žádný, ale lidem se líbí.
 

DeletedUser

Guest
Je to prostě tím, že každej chceme v něčem vynikat a vypadat před ostatními lepší než ve skutečnosti jsme i když je to blbost, ale je to lidská přirozenost.
 
Mě taky potěšilo to odstranění blikání, hlavně přes noční hodiny. Zaměr byl možná dobrý, leč každá věc byť s dobrým úmyslem nemusí být vhodná.
 

DeletedUser

Guest
Forum vypadá velmi dobře... jen mi to něco nebo spíš někdo chybí....
Kopixek :cry: fňukik fňuk
 

DeletedUser

Guest
Hlasoval jsem kdysi dávno,ale asi jsem dával dvojku.
S prací moderátorů jsem opravdu spokojen,přijdou mi jako bezbolestné očkování.
Hodně se zajímají o to,jak jsou mezi sebou uživatelé spokojení.Jsou něco jako psychologové s mediačním kurzem.Ví co si myslíme,ví,kdo má pravdu,ale nedají najevo,komu "fandí",jelikož se chtějí vyvarovat následných urážek od "hajzlíků".
Kdysi jsem se hádal s Alexem Westem,kvůli jeho sobeckosti.P3T4 si toho všimnul a poslal mi PM,bez jakéhokoliv varování,karty atd..,ale pouze chtěl zamezit stále se stupňujícímu napětí.
Darling mi zase smazala něco eticky nevhodného (nic sprostého),ale nedala mi žádnou kartu,jelikož věděla,že jsem v některých ohledech ještě blbej...
Zdá se mi,že někteří je tu obviňují za to,že nejsou někdy aktivní,že se řídí jen pravidly.
Jsou to také jen lidi,ale někteří z nich nadále dělají bezcitné roboty s přesným továrním nastavením....


Na tomhle fóru mi spíše vadí samotní uživatelé a to především ti,kteří jsou vysoko na herním žebříčku.
Hrajou si tu na krále,ví všecno lépe než developeři,na tajné úkoly přišli naprosto sami ještě před tím,než nějaké tajné úkoly byly a pokud nějaký nováček něco neví,hned ho považují za blbce....(viz. Sean Mallory a Trepifajxl,kterého jsme se konečně zbavili...)


Abych tak shrnul celý systém fóra:Všechno je jednou nahoře,jednou dole a nějak se musí všechno vyvíjet ať už k horšímu,nebo lepšímu.Nikdy nic není ideální,ale k ideálu to směřuje až tehdy,když se o to VŠICHNI snaží bez ohledu na to,zda jsou,nebo nejsou součástí týmu.
Když tady všichni na všechno nadáváte a posíláte to do ...pryč,tak to nebude nikdy dobrý.


Fuj....to zase ta klávesnice dostala zabrat....
 

DeletedUser

Guest
Je zle z mojho osobneho dvovodu a to je že je neprehladne a moc prpchate ..viem že ohladom TW je vela veci na ktore treba sekcie no ale je tu toho fakt vela a vela zbytočneho..kebyže moderátory mali čas ( pri tom ako nato pozerám aspon neprestajný mesiac ) tak by to tu mohli prečistit a spravit poriadok ...odstranit stare a nepotrebne sekcie a píspevky ... najlepšei je ked tu pridem niečo hladam a ked najdem sekciu tak tu informáciu ktoru chcem musim hladat medzi 1000 prispevkami a to je to najhoršie...a stáva sa mi že to čo ladám ani nenajdem lebo neviem kde to mám hladat lebo tu je velký chaos
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru