• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jak hodnotíte fórum hry?

Jak se Vám líbí zdejší fórum?


  • Celkový počet hlasujících
    429
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kromě jazykové vybavenosti některých uživatelů (s čímž se zjevně nedá nic dělat) mi poslední dobou na našem fóru vadí to, že tu nejsou informace, které považuji za podstatné, nebo se tyto informace objeví až mnohem později, když už je nepotřebuji. Takže daleko víc informací dostanu na fórech AJ, bety, DE (když se k tomu se svou mizernou němčinou odhodlám) a kupodivu i SK. Ale jinak zdejší fórum nadále považuji za poměrně kvalitní a dobře vedené.

Perlička spíše pro pobavení: Než se náš Matěj vrátí z prázdnin, starám se mu o jeho konto v nejmenované hře (což tam není proti pravidlům). Na jejich fóru jsem dnes v diskuzi narazila na téma, kde lidi debatovali mj. o oblíbenosti a povedenosti hry, tak jsem tam napsala svůj názor na hru: že sama bych ji nehrála, protože je to nekonečné klikání, a že prémium se platí za věci, které bych pokládala za samozřejmé (vše jsem napsala velice slušně s tím, že je to pohled hráče, který by si podobnou hru nevybral). Bez jakéhokoli upozornění mi byl následně udělen ban na fórum a stejně tak všem ostatním hráčům, kteří v tomto tématu vyjádřili aspoň trochu negativní názor (podívala jsem se z jiného konta, co se děje). Tak tomu se říká "kompetentnost" modů:lovec:
Naštěstí je Matýskovi jen 8 let a pochybuju, že ví, co je fórum, takže si toho banu asi ani nevšimne a nebude mu vadit.
 

DeletedUser

Guest
...v nejmenované hře...
Mohla by jsi napsat v jaké? Je povoleno napsat jejich název, pouze není povoleno na ně odkazovat odkazem pokud nejsou od INNOgames.
Myslím si se to stalo asi na fóru hry SHAKES a FIDGET, když jsem hru ohodnotil že je příšerná tak jsem tam dostal trvanlivý BAN taky na fórum.
Předtím jsem tam byl ale mód. Byl jsem zaregristrován sotva jeden den a napsal že je hra výborná (doporučily mi to) a za odměnu jsem byl mód...
Pak jsem sám odešel...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To já zase dostal zničehonic ban na jeden měsíc na serveru koukej.xkrat.cz,stejně tak i můj brácha.
To mám za to že tam přispívám filmami v megavideu a párám se s přidáním titulků do filmu např. SAW 4,5 i 6.
Abych nebyl off topic tak se mi fórům zatím líbí,i když většinou nestihnu vše přečíst
 

DeletedUser

Guest
Tohle fórum se mi moc líbí a jsem rád za tak krásné moderátorky ;).
 

DeletedUser7836

Guest
Kedysi som hodnotil fórum ako chválitebné, ale keby mám možnosť prehodiť si hlas, hlasoval by som v tejto chvíli za Výborné.
 

DeletedUser8859

Guest
Toto forum je velmi prehledne ale nesmi se tu mluvit o tajnych ukolech.
 

DeletedUser7836

Guest
:lool: jak jinak... :yes:

Ehm, myslíš si zato, že mám červený nick tak musím hneď všetko (hru, Inno, updaty,fórum atď.) hodnotiť za výborné ?
Bol/a by si prekvapený/á čo všetko sa mi na tých veciach nepáči a sfórom je to také isté. Keď som sem nastupoval hodnotil som ho ako chválitebné ale v skutočnosti som si myslel, že stojí za veľký prd.
 

DeletedUser

Guest
my tady delame tajnustky a u nemcu je to vsechno normalne popsany jak se k tomu dostat ????
tak nevim ? asi udelali soudruzy z NDR nekde chybu ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10268

Guest
P3t4 napsal/a:
Niektorí z Vás stále zabúdajú, že priame prezrádzanie spôsobov nájdenia a očistenia hrudy je zakázané! Taktiež ako je aj zakázané napísať presne čo je potrebné na odkrytie úlohy, kde získate zaprášený revolver!
Znovu pripomínam, že tu môžete písať len vodítka. Nabudúce už bude trestať.

(upozornenie sa týka pár zmazaných príspevkov)

žeby pre toto sa robia tajnosti? :)
 

DeletedUser4517

Guest
Me tady akorat stve to,ze se tu obevuji strasne pitome navrhy na hru.
 

DeletedUser7836

Guest
sak mikepmm tu dal voditko ten web a nedal tu primy navod :-)

To je ako keby som tu dal odkaz na tému na sk fóre, kde sú všetky tajné úlohy. Veď to je predsa len vodítko, nie ? :D
Ako som napísal už mnoho krát, tak tu priame návody nebudú! A za priame návody sa považujú aj odkazy na takéto stránky.
A pre ujasnenie, nedivte sa keď obdržíte za tento prečin červenú kartiťčku, upozorňoval som tu nato už dosť krát.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru