• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jak hodnotíte fórum hry?

Jak se Vám líbí zdejší fórum?


  • Celkový počet hlasujících
    429
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zkušený uživatel ? Fifineček ? :D To ledatak zkušený spammer ;) :D
 

DeletedUser765

Guest
Tady zkušenost dle některých uživatel lze brát podle počtu příspěvků. Osobně dávám přednost kvalitě, než-li kvantitě :-D. Problém je ale v tom, že hráči co chodí pouze na jedno fórum - sem, si představují trochu něco jiného než-li herní fórum. Warez fórum, herní fórum a herní fórum je vždy něco jiného a má svá pravidla.
 
a mně poslední době vadí,že každý nový uživatel zase píše nějaké blbosti a nečte jako první pravidla.A to mi musíte dát za pravdu,že číst pravidla a trochu přemýšlet na fóru je primární věc
 

DeletedUser765

Guest
spatne :
davaju tu bany
ked chcem ban daju mi iba na 2 tyzdne

Důvod hodnotit fórum za špatné jen kvůli tomu, že se tu dávají bany je trochu hloupost. Kdyby všichni četli pravidla fóra a dodržovali je, tak se tu banovat vůbec nebude. Nikdy ban nedáme jen ze srandy, vždy je to za něco co uživatel hrubě poruší. Spíše bych hodnotila obsah fóra.. zda tu hráč najde dostatek informací, zábavy,...
 

DeletedUser

Guest
ani velmi ne radsej si citam anglicke a pls poslite mi PM de na anglickom pisu buildi diki
 

DeletedUser

Guest
ako aj sk forum tak aj toto forum ma uz najlepsie casi davno za sebou .....je to skoda
 

DeletedUser

Guest
Forum je podla mojho nazoru skutocne dobre, az na 2 veci, jednu necham plavat len tak volne okolim a druhou je zprehladnenie najdenych predmetov v danych svetoch do spoilov ( Co som uz pisal aj Darling a slubila, ze sa na to pozriet ked bude mat cas ) .. Kedze som uz pri Darling, musim jej vyjadrit moju plnu podporu tu na fore, zaroven sa jej aj podakovat za to ako sa o toto forum stara, kde kliknem tam vidim prispevky od Darling ( Vzdy k teme samozrejme ! :) ). Je mi ako ceska moderatorka najsympatickejsia. Takisto mi dala par rad aj na SK fore, co by robit nemusela, ale spravila to.

Tim je z prevazne vacsiny velmi dobry, z mojho pohladu . Rozhodne to, ze mazu prispevky a davaju BANy nie je dovodom, preco by malo byt forum ,,spatne,,. Ked je prispevok od temy, bude zmazany, to iste plati aj u nas na SK ( Vid, napr. moje flame prispevky, ktore boli zmazane, nemali co v teme robit, zmazali ich ), netreba take prispevky pisat a nebudete sa stazovat, ze sa mazu. To iste BANy, neporusujte pravidla fora, nedostanete BAN.

Celkovo teda forum hodnotim ako Chvalitebne, aj to len kvoli jednemu detailu, inak by bolo vyborne :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Darling je jednoznačne poklad tohto fóra, len tak ďalej :good:
 

DeletedUser

Guest
České se slovenským fórem se nedá vůbec porovnat. Je to podle mě hlavně díky Darling.
 

DeletedUser

Guest
CZ - 80886 Hráčů - Členové: 10,256, Aktivní členové: 819

SK - 41399 Hráčov - Užívatelia: 4,357, Aktívni užívatelia: 693

Potom je zaujímavé, že prečo je v počte aktívnych členov len taký malý rozdiel, pričom počet registrovaných hráčov alebo užívateľov fóra je o polovicu nižší, ak sa to nedá porovnať :mocking::mocking::mocking:
 
CZ - 80886 Hráčů - Členové: 10,256, Aktivní členové: 819

SK - 41399 Hráčov - Užívatelia: 4,357, Aktívni užívatelia: 693

Potom je zaujímavé, že prečo je v počte aktívnych členov len taký malý rozdiel, pričom počet registrovaných hráčov alebo užívateľov fóra je o polovicu nižší, ak sa to nedá porovnať :mocking::mocking::mocking:

Slováci jsou více komunikativní, když to řeknu zaobaleně. Hráči českého westu svůj čas (který je pro všechny stejný), tráví jinou činností než aktivitou na foru.
 

DeletedUser

Guest
Slováci jsou více komunikativní, když to řeknu zaobaleně. Hráči českého westu svůj čas (který je pro všechny stejný), tráví jinou činností než aktivitou na foru.

A to si ešte hodne slovenských hráčov o sk fóre myslí, že je "mŕtve" :::))::.

Som rád, že tu v cz si po porovnaní údajov, (ktoré sa nedajú porovnať:)) o aktivite (hlavnom ukazovateli popularity fóra medzi hráčmi) nikto nemyslí, že by bolo cz fórum málo navštevované.. :yes:
 
Som rád, že tu v cz si po porovnaní údajov, (ktoré sa nedajú porovnať:)) o aktivite (hlavnom ukazovateli popularity fóra medzi hráčmi) nikto nemyslí, že by bolo cz fórum málo navštevované.. :yes:

Na účast na foru se dá dívat různě. Jaký je poměr mezi početem hráčů a aktivních uživatelů, kolik je registrovaných uživatelů, kolik je příspěvků na foru a průměr na jednoho uživatele, kolik je skutečných přispívajících uživatelů.

Na každé forum vleze určitý počet lidí co běžně přispívají. Jak to asi mají v jiných početnějších zemích, tam se musí mačkat hlava na hlavě. Jestli tam běžně 5000 lidí za týden napíšou alespon tři příspěvky, to musí být řádný mumraj. No to jsem rád za to jak to chodí tady.
 

DeletedUser

Guest
Na účast na foru se dá dívat různě. Jaký je poměr mezi početem hráčů a aktivních uživatelů, kolik je registrovaných uživatelů, kolik je příspěvků na foru a průměr na jednoho uživatele, kolik je skutečných přispívajících uživatelů.

Na každé forum vleze určitý počet lidí co běžně přispívají. Jak to asi mají v jiných početnějších zemích, tam se musí mačkat hlava na hlavě. Jestli tam běžně 5000 lidí za týden napíšou alespon tři příspěvky, to musí být řádný mumraj. No to jsem rád za to jak to chodí tady.

Ano to dá, napríklad aj tak, že hráčov je 80886 a z toho je registrovaných 10256, čo je 12,6% hráčov. Ten údaj je v poriadku, ale ten druhý, čo sú tí aktívni z registrovaných (to sú tí hráči, čo sa len 1x za dva mesiace na fórum vôbec prihlásia, nemusia nič napísať) je 819 hráčov, čo je 7,98% zo zaregistrovaných alebo 1,01% z celkového počtu a to by mohlo byť aj viac..Takisto to znamená, že 9437 ľudí sa neprihlásilo už dva mesiace vôbec..
Prispieva 819 hráčov a nie 5000, toľko aktívnych nie je nikde.
Samozrejme, na fórum chodia aj hráči, čo nie sú zaregistrovaní, ale tí vôbec neprispievajú iba čítajú. A keďže argument bol ten, že sa nedajú určité fóra porovnať, nedá sa ani toto zarátať ako obhajoba, pretože v iných je to rovnako, tiež tam chodí počet hráčov, čo sa neregistruje.

Ja som s cz fórom spokojný, ešte dávnejšie som dal fóru známku 1x, keď tu bol starý team, novému kvôli Darling by som dal už 1*:)

Hlavne si treba uvedomiť, že to nie je súťaž, že ktorá krajina má "lepšie" fórum:) - hodnotí sa tu toto fórum..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Měním svůj názor, zaregristoval jsem se i na slovenské fórum, a jenom chci napsat že je podle mě lepší. Jsou tam hlavně zábavné témata (Kdo přežije, Smajlíkovská hra, Vtipá věta, Nekonečný příběh, Počítání...) které mě baví a tady nejsou. Tady jsou brány jako SPAMerské vlákna. Je to tak. Ale mě to vadí. Když to tady tak už chcete spojit s hrou The West tak buď smažte některé témata ze salónu naprosto o ničem, a nemažte zábavné hry.

Mám ve hře zadaný osmihodinový, dvouhodinový a další dvouhodinový příkaz. Potřebuji se nějak zabavit, FB mě nestačí, ke konkurenci nechci a je tu fórum hry...
Tak na něj půjdu. Čekám, že se odreaguji, a zabavím jako u slovenského The West. A ne jako teď. Tady je snad jediná zábava odpovídat na lehké otázky nováčků z nápovědy či pořád zjišťovat jestli někdo v hádánkách nenapsal větu typu: "Tak někdo dejte za mě.".

A tak mě omluvte, ale po prázdninách tu sice budu, ale větší účast na fóře čekejte na tom slovenském, ne tady, kde závítám jenom kvůli přátelům, nápovědě či jedné hře, která mě baví, nebo přívítáním nováčků.

Tím nechci říct, že tady nebudu chodit a že se mi tady moc nelíbí. Je i mnohem horších fór - to ano - ale jsou i lepší. A to nejenom mezi INNOgames.

I když, asi budu chodit stejně na to české i tady... Na tom slovenském mě jaksik ještě nemají v lásce příliš a nezapadám do SPAMerského kolektivu (nic proti).
 

DeletedUser7836

Guest
No, musíš si uvedomiť, že fórum ma hlavne slúžiť pre podporu hráčom. Je tu preto, aby tu nováčikovia našli hlavne pomoc.
Samozrejme sa tu môžeme aj odreagovať. Ale sú tu vítané len zmysluplné témy ktoré sú aspoň nejako na úrovni. V žiadnom prípade tu nebudú detinské vlákna ako napríklad ty píšeš..
(Kdo přežije, Smajlíkovská hra, Vtipá věta, Nekonečný příběh, Počítání...)
(možno niekedy budú, ale za tohoto vedenia v to nedúfajte)

/ešte doplním: ak takéto hry chcete vytvorte si ich formou sociálnej skupiny.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano to určitě ano... Co děláte když jste nervózní, snídaně s novou jak vznikla vaše přezdívka nebo jaký máte rádi značku SUV a další hrozně smysluplný témata jsou tady skoro všude.... Ano, takže by to tady nemohlo být...
 

DeletedUser7836

Guest
Ano to určitě ano... Co děláte když jste nervózní, snídaně s novou jak vznikla vaše přezdívka nebo jaký máte rádi značku SUV a další hrozně smysluplný témata jsou tady skoro všude.... Ano, takže by to tady nemohlo být...

No vidíš, takže sú tu predsa aj nejaké spamovacie témy..
Čiže môžete byť radi že tu tolerujeme aspoň mierny spam. Ale nikdy sa všetkým predsa nemôžeme zavďačiť.
 

DeletedUser

Guest
Je to pravda. Ale tam se třeba něco dozvíš. Nebo nikoho snad nikdy nezajímalo jak vznikla něčí přezdívka? Jinak, mě to tady připadá krapet mrtvé :cry:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru