• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak hodnotíte fórum hry?

Jak se Vám líbí zdejší fórum?


  • Celkový počet hlasujících
    429
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1575

Guest
Četl jsem si všechny příspěcky pozorně a říkal jsem si že nebudu na ně reagovat ale nakonec budu.
1:Forum je od toho aby dotyčný když má nějaký problém našel nějaký postup pokud se ve hře zasekne nebo si nevý rady z nějakým ukolem.Nechápu proč inno vadí to že zde zveřejní návod na tajný ukol stejně za chvíli se to provalí jako z mečem ukol 67lvl a podobně.
2:nevím kolik lidí v současné době tvoří český the west tým ale určitě by pomohlo přijmutí nových moderátorů zkušených hráčů z každého světa 2-3 zvlášt pokud je tato práce dobrovolná a tudíž zadarmo.Zvlášt posílení suportu hry vidím jako klíčové.
3:To je jako návrh ale určitě by nebylo špatné mýt v týmu člověka který umí obstojně jazyk inno (myslím němčinu) a který by bombardoval a komunikoval přímo z inno.Nechápu proč jsme pořád odstrkování jako nějaká okrajová společnost všechny verze novinky informace si musíme zjištovat z bety nebo the west.de dyt 100 000 hráčů není tak malá komunita aby to inno nestálo za trochu zvýšeného zájmu.
4:Věřím že se hru a forum podaří nějak nakopnout nebo tu za pár měsícu bude plno měst duchů a na foru jen moderátoři.
 

DeletedUser

Guest
...Nechápu proč inno vadí to že zde zveřejní návod na tajný ukol stejně za chvíli se to provalí jako z mečem ukol 67lvl a podobně...
...To je jako návrh ale určitě by nebylo špatné mýt v týmu člověka který umí obstojně jazyk inno (myslím němčinu) a který by bombardoval a komunikoval přímo z inno.Nechápu proč jsme pořád odstrkování jako nějaká okrajová společnost všechny verze novinky informace si musíme zjištovat z bety nebo the west.de dyt 100 000 hráčů není tak malá komunita aby to inno nestálo za trochu zvýšeného zájmu...

Chtěl bych jenom reagovat na pár věcí, co jsi říkal.

Víš, ono se to provalí z velké části právě proto, protože to někdo napíše na fórum, od toho, co si to přečte, to ví další a tak dále, až tu máme jednu velkou famíliji Hernandů.

Na tohle nelze reagovat než jinak, že by asi nebylo na škodu mít v komunitě i pár lidí, co zvládají alespoň jazyk český, a prd německý.

Když si to tak vezmeš, tak dřív to bylo 150 000, takže už jenom oproti tomu to je o dost menší komunita, když si vezmeš, že to jsou hráči, takže oproti zbytku...

EDIT: A abych nejel úplně oT - máte to tu hezky zbarvené.;-)
 

DeletedUser1451

Guest
Tak taky přispěju svým názorem... A nebudu rozlišovat, jestli se jedná o chybu tohoto týmu nebo o chybu bývalého týmu či inna, protože mě (a možná i ostatním)
jako běžnému hráči hry a hráčovi naštěvující fórum, je jedno, kdo chybu způsobil.


Já na fórum (ale bohužel i na hru) chodím čím dál tím méně. A není to jen tím, že mám čím dál tím méně času. Na fóru nemám poslední dobou, co číst a téma o kterém by mi stálo diskutovat. Oznámení je k ničemu, když se dozvím vše z anglického fóra.
A nevím, co je na tom chyba inna... I když třeba informuje jen anglickou stranu, není nic těžkého text, ten samý den nebo příští přeložit. To, že na to nemáte čas a že to vlastně děláte ve volném času, je sice hezké, ale vy jste si modování vybrali, nikdo vás do toho nenutil... A také to určitě neděláte zadarmo, že ?! Téma nápady už také nečtu, protože většina nápadů není propracovaná a ty dobrý ve hře asi jen tak neuvidíme. Ostatní témata (jako politika a společnost atd.) moc nečtu, protože mě zajímá hra a pokud bych chtěl diskutovat o těchto "vážnějších" tématech, jdu na jiné fórum, které se tomu věnuje. Osobně bych uvítal, kdyby bylo fórum více zaměřené na téma hry, tedy na western... Samozřejmě je to můj názor, ostatní s ním souhlasit nemusí. Jediné příspěvky, které naštěvuji jsou, které se týkají opravdu hry, tedy např. tajným questům. Přijde mi hloupé, že se o nich nesmí diskutovat, protože opravdu chci vidět, kdo přijde na to, že si má např. v neděli po 19. hodině nasadit vojenskou čepici, jinak se celý slíknout a jít do svého města (samozřejmě přeháním, ale třeba návod na hernardův meč je docela taky složitý).
Je samozřejmě nepřípustné, aby někdo napsal: "1. Udělej tohle 2. Udělej támhleto 3...", ale například malá nápověda myslím, že by nevadila.
Také se mi vždycky líbí, jak je nepřípustné napsat: "Grepolis je v něčem podobný Ikariamu", ale v pohodě je "Grepolis je v nečem podobný Ik**iamu" (Omlouvám se za porušení pravidla o zmiňování cizích her, ale jinak by ta moje připomínka nebyla k pochopení), což stejně vetšina hráčů pochopí a je jim ukradený, jestli je to napsaný s hvezdičkama nebo bez hvězdiček.
Co se týká opravy bugů je opravdu pomalá, což mě jako hráče štve a odrazuje od hry (zase jako obyčejný hráč nerozlišuji na jaké
straně je chyba, věřím ale že na straně inna).
Dále je pro mě trošku záhadou adminka. Podle mé představy by se měl admin o hru starat trošku víc. Na fóru ji vůbec nevidím a to že má zamknutou PM také není moc dobré.
Chápu, že by pak dostávala spoustu zpráv, ale je zvláštní, že ostatní admini (z jiných jazykových mutací) jí zamknutou nemají.
Také si myslím, že by s leností inna také mohla něco udělat. Protože pro inno je důležité, aby si co nejvíce lidí platilo prémium, a pochybuju, že někdo bude cpát peníze do hry, které se poslední dobou už moc nevyvíjí
a ještě má spoustu chyb.

Nazávěr... Tímhle příspěvkem nechci nikoho obviňovat, ale chtěl jsem napsat názor, jak fórum vnímám já. Nebudu tady obviňovat moderátory, jako někteří, protože modi nejsou fórum... Fórum tvoří hráči. Takže, pokud na fóru jsou jen samí spameři, modi s tím nic nesvedou... Maximálně všechny zabanujou a budou si na fóru "hrát" sami.
A v novém týmu vidím snahu... Například udělání nápovědy, což starý tým nenapadlo, i když viděli, že innu je opravení nápovědi ukradený.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Například udělání nápovědy, což starý tým nenapadlo, i když viděli, že innu je opravení nápovědi ukradený.

:rejp: S Lizardem sme měli rozpracováno něco podobného (spíše on než já), jen nám trochu vázla komunikace vejš, protože jsme se snažili si pro zásah do fóra sehnat povolení (jestli si někdo pamatuje velkou čistku některejch sekcí fóra těsně před naším odchodem, tak to byla předfáze) :tom:
 

DeletedUser

Guest
Dále je pro mě trošku záhadou adminka. Podle mé představy by se měl admin o hru starat trošku víc. Na fóru ji vůbec nevidím a to že má zamknutou PM také není moc dobré.
Pokud se nepletu, tak si na sebe vzala i celej Grepolis. Takže času má evidentně dost.

Edit: Tak ne :) I když z těch článků a rozhovorů s ní to tak vypadalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Rozjela se tu dle mého názoru diskuse na celkem slušné úrovni a tak snad nebude od věci, když přispěje někdo z vedení týmu.

Snažíme se , aby si co nejvíce lidí ze hry našlo i svůj koutek na fóru, samozřejmě zkušení hráči ubývají, ale osobně si myslím, že je to snad i tím, že pokud hru hrajete delší dobu , ztrácíte trochu motivaci, což je zcela normální, i když je to škoda, protože zrovna The West má podle mě opravdu velký potenciál, bohužel zatím trochu skrytý.

Je zcela v pořádku, když nás někdo oprávněně kritizuje , z toho se můžeme jen poučit pokud je ktirika věcná a zasloužená, takže se jí určitě nebráníme. A také je zcela pravda, že né všechna rozhodnutí a nařízení jsou vždy správná, takže aslespon něco - nebudeme zde již hrát na tečky a můžete na foru jmenovat i ostatní hry, samozřejmě pokud to nebude reklama, tu tolerovat nebudeme, dále jak již psala Darling, pokud sami přijdete na tajný úkol a máte potřebu se pochlubit či sdělit to kamarádům, budeme to tolerovat u tajných úkolů kde je odměna v pěnězích a XP.

Snažíme se forum zvolna měnit , doufám , že ve Váš prospěch a chceme , aby jste se tu cítili dobře a co nejvíc svobodně, ,prostě aby jste se tu pobavili a odpočali si od každodenního shonu.

Ani já nerozlišuji mezi bývalým a nynějším týmem, každý jsme pracovali v určité fázi vývoje hry a osobně si myslím, že každý člen týmu v historii hry měl ty nejlepší úmysly a chtěl pracovat hlavně pro hráče, takže jejich spokojenost je pro nás všechny tou největší odměnou.

:klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
takže klubone pokud přijdu na tajný ukol NAPŘ:
Ve středu v 19:-19:30 si dej na hlavu nějaký klobouk +plus náhrdelník a objeví se tajný ukol zbírej bobule odměna 250 dolarů a 500expů.Tak pak je to ok

Ale pokud zde uvedu že tajný ukol odstartuješ tím že v sobotu v pravé poledne budeš uplně bez oblečení a beze zbraní a odměna je specialní klobouk tak to už v pořádku není .

Tohle nejsou návody na tajné ukoly jsou to jen různé příklady.
 

DeletedUser

Guest
Asi největším problémem, který mi byl předhazován ze strany bývalých moderátorů, jsou přátelské duely. Už od svého vstupu jsem zjišťovala, zda by šlo na ně zavést ono pravidlo, které platí v jiných zemích - bohužel jsem zjistila, že nejsou dostatečné technické prostředky na hlídání. A jejich zlepšení závisí opět na Innu - leč věci pro nás trvají snad mnohem déle než pro hráče. Ano, existovala by jedna možnost, ale nikdo by si ji nechtěl vzít na triko - totiž on-line sledování duelů supportérem, vytvoření screenu a jeho následné považování za důkaz. Při dnešních moderních programech pro úpravu obrázků, by tento důkaz neměl šanci na úspěch, proto jsme pravidlo prozatím neposvětili a vyčkáváme na zásah Inna ohledně technických prostředků. Můžete nám věřit, že ani nám se přátelské duely nelíbí. Podobné je to se situací kolem předávání účtů, které zde pár lidí navrhovalo, neboť tuto možnost mají na Slovensku. Protože mám s podobnou situací již zkušenosti, jsem ostře proti tomuto (nemějte mi to za zlé). Oficiální pravidla všech zemí uvádějí zákaz přdávání hesla od účtu, které však je v rozporu s pravidlem o předání účtu (a v diametrálním při výměně účtů). Jako v každé hře nesmí být účty zpeněženy (prodány), což ovšem při nastaveném systému Slovenska půjde jen velmi těžko dokázat, pokud se hráči domluví třeba na icq.

Uz len slovo "zakaz" by odstrasilo ludi na podobne chutky a dalej ste mali tlacit INNO aby postava zverejnovala statistiky kazdeho duelu. Bez skromnosti vam poviem ,ze nas slovensky west, ba aj forum! a kvalita hracov je ako porovnavat 5* hotel s motelom. Pred rokom to bolo presne naopak,. Tu sa treba spytat, preco? Ako sme to dokazali? Tvrdou pracou a vasnou pre west. Ja som tu polozil 2 otazky pocas mesiaca. Darling ty si celu dobu citala temy miss, salon a moniskah pre zmenu grafiku. Vas hra west nebavi alebo nemate na nu cas , ako moderatori si robite pracu velmi dobre ale bavi Vas hra?

Nenapisal som tento clanok aby som vas zhadzoval, ale naopak aby ste ste vratili kde ste boli.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
Samozřejmě že nás hra baví. Osobně hraji na 3 světech a nemám v plánu skončit. To že je na fóru Miss, slovní fotbálek nebo grafika, tu jen jen proto, protože hráči si to přejí. Je těžké vymýšlet věci pro blaho všech, vždy se najde někdo, kdo bude proti. Na slovenském fóru mají své moderátory, své uživatele a ty může zajímat zase něco jiného. Jak už psal Klubun, kritika je zapotřebí a když budeme vědět v čem co napravit, dalo by se s tím vždy něco udělat. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ano v pohode, len pocitaj s tym ze ked tu bude Miss a slovní fotbálek nenalakas sem dobreho uzivatela. Ja nerad by som kritizoval vasu pracu, som si isty ze spravovanie fora zahrna vela "papierovacky" a to zvladate. A davam za pravdu darling ze je to chyba aj uzivatelov, nie len west teamu. Nepaci sa mi napriklad zmienovany hrac dydy97. Kyda na kvalitu, ale aby prispel a podelil sa o svoje skusenosti z hry to nie. Radsej navstevuje forum ako tichy uzivatel , pozrie si co je tu nove a vychvaluje sa na bete zo screenmi z vasho servera. Ja osobne vidim nizsiu kvalitu fora, ale nerobi mi problem sem ist a hodit nejaky navod. Nalejme si cisteho vina, hre nerozumiete ale viete riadit forum. Co potrebujete, je dotiahnut dobreho hraca na poziciu moda ako bol dejavie, zuzupd atd...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Promiň, ale to že jsi mi zrovna viděl číst příspěvky v té sekci, neznamená, že nedělám nic jiného.. Pročítám celé fórum každý den a než se kolikrát dostanu na nápovědu, tak je dotaz již zodpovězený (což ale neznamená, že jsem nikdy v nápovědě neporadila).

Co se týče tvého posledního dotazu - Mapa sektorov u pevnosti - kdybych ty screeny měla, tak ti je pochopitelně dám, leč je nemám, tudíž nemůžu odpovědět, ač bych ti ráda pomohla. ;)

Dydyho komentovat nechci a nebudu. :) Co se týče bývalých modů - my za jejich odchod nemůžeme, ale snažíme se to tu dát do kupy, aby to zde nějak vypadalo..
 

DeletedUser

Guest
Nepaci sa mi napriklad zmienovany hrac dydy97. Kyda na kvalitu, ale aby prispel a podelil sa o svoje skusenosti z hry to nie. Radsej navstevuje forum ako tichy uzivatel , pozrie si co je tu nove a vychvaluje sa na bete zo screenmi z vasho servera.

Heh, dydy byl kdysi moderátor, poněkud vyštvaný z pozice, ale popravdě v jednu dobu jsme neměli nic, než info od něj (oficiální zdroje bez šance, informace z bety jenom zprostředkované), čili má jistě svoje důvody, proč se nedělí o své zkušenosti ze hry (říkejme tomu třeba uražená ješitnost :::))::)
Jeho žabomyší války s Darling sou mi ukradený, já sem proti Darling ani jejímu vstupu do teamu nic neměl, pár dalších bývalých módů je na tom stejně.

Ja osobne vidim nizsiu kvalitu fora, ale nerobi mi problem sem ist a hodit nejaky navod. Nalejme si cisteho vina, hre nerozumiete ale viete riadit forum. Co potrebujete, je dotiahnut dobreho hraca na poziciu moda ako bol dejavie, zuzupd atd...

Jinak s tímhle souhlasím, na fóru tak nějak schází hodnotné strategie, postupy, myšlenky, nějak nemůžu najít reporty z bitev o pevnost, kde někteří lidé psali jak bitva postupovala, Návody, taktiky a strategie prostě nestojí za nic, Nápověda je zase jenom o šunkodotazech, co je nejhorší, Indicie sou mrtvé vlákno (ani v politice a společnosti to už není co bejvávalo)
Na fórum už chodím jenom kvůli setrvačnosti a salónu... Imo je to špatně, ale co s tím nadělám :angel:
 

DeletedUser

Guest
Promiň, ale to že jsi mi zrovna viděl číst příspěvky v té sekci, neznamená, že nedělám nic jiného.. Pročítám celé fórum každý den a než se kolikrát dostanu na nápovědu, tak je dotaz již zodpovězený (což ale neznamená, že jsem nikdy v nápovědě neporadila).

Snazim sa uvazovat, kde je zakopany pes. Spytam sa takto: "Co brani tomu aby bolo forum ako pise zuzupd?

Jinak s tímhle souhlasím, na fóru tak nějak schází hodnotné strategie, postupy, myšlenky, nějak nemůžu najít reporty z bitev o pevnost, kde někteří lidé psali jak bitva postupovala, Návody, taktiky a strategie prostě nestojí za nic, Nápověda je zase jenom o šunkodotazech, co je nejhorší, Indicie sou mrtvé vlákno (ani v politice a společnosti to už není co bejvávalo)

Tipujem nedostatok casu? Malo ludi vo vasom teame? Ci?

(říkejme tomu třeba uražená ješitnost )
Jeho žabomyší války s Darling sou mi ukradený
Presne toto som mal na mysli. Mali by prehltnut pilulku horkosti a zatrpkupnosti z minulosti:tom:...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ovšem těžko sem nalákáš někoho, řekněme "normálního", když se tu budou chovat někteří tak, jako teď. Nahánět příspěvky kde to jde, to není zrovna přístup, který by chtěli podporovat zkušenější uživatelé (tím nemyslím zkušenější jakožto fórový titul). Já když se po fóru rozhlédnu, tak tu poslední dobou nevidím nikoho, jehož inteligence by převyšovala většinu lidí v jeho věku (hodně s nadsázkou, nehodlám tu nikoho urážet). Bohužel, tak vypadají i diskuze. Navíc mě dokáže někdy i celkem slušně pobavit, jak se dvanáctiletí klučíci snaží vypadat přehnaně chytře, ale z jejich postu jasně vyzařuje, že tomu tak není. Tohle fórum se prostě postupně stává klubem, ve kterém se scházejí puberťáci-drsňáci a na jejich chování dohlížejí vychovatelé vycházející jim ve všem vstříc.
 

DeletedUser

Guest
No, Revarine...zrovna ty mluv o puberťácích. Nemluvím, že si nějak zaostalý, ba naopak píšeš vcelku dobře :) I když od té doby co odešli staří módi ať si říká kdo chce co chce to není vono. S nimi odešlo i mnoho skělých přátel, kteří hře a fóru alespoň rozumněli.... Teď jak vidím ty spammery, kteří se snaží dosáhnout postu Zkušeného uživatele, mě děsí. Nějak se to tu moc zmněnilo. módi, tož buďte trochu tvrdší ne ? :)
 

DeletedUser

Guest
Tipujem nedostatok casu? Malo ludi vo vasom teame? Ci?

Osobně bych řekl že většina těch lepších hráčů sem přestala chodit, protože není o co stát. Pak sem i oni přestali psát, a je z toho začarovanej kruh. Maximálně zkouknout oznámení, jestli bude update, ale na většině městskejch se taková informace objeví taky, ideálně ještě dříve než zde.

Jestli je dost nebo málo lidí v Teamu... No spíš záleží na jejich odvedené práci, než na počtu. Nikdy jsem neměl dojem, že by se celé fórum nedalo vést třebas ve třech lidech, kteří se lognou párkrát za den, ale chtělo by to aby na něm fungoval i někdo, kdo ví něco o hře (tohle by měl asi zastávat support, sem tam napsat návod nebo radu, sem tam odpovědět důkladně na dotaz, support je ten co má hru chápat, aby dovedl poradit, případně napravit chybu...). Pokud se na fórum dostane zajímavej obsah, ať již teorie, bitevní taktiky nebo reporty, dle mého to zvedne návštěvnost... otázkou je, kolik zkušených a schopných hráčů vůbec ještě hraje :::))::
 

DeletedUser

Guest
Až teď jsem si všiml že jste ,,vyrazili" Bufina...Hm, tohle fórum má tendenci vyrážet všechny dobré moderátory ? Vyražte ještě Darling a monishak(snad jsem to napsal dobře :) ) a bude to complet. Ach...
 

DeletedUser

Guest
Nikdy jsem neměl dojem, že by se celé fórum nedalo vést třebas ve třech lidech, kteří se lognou párkrát za den, ale chtělo by to aby na něm fungoval i někdo, kdo ví něco o hře (tohle by měl asi zastávat support, sem tam napsat návod nebo radu, sem tam odpovědět důkladně na dotaz, support je ten co má hru chápat, aby dovedl poradit, případně napravit chybu...). Pokud se na fórum dostane zajímavej obsah, ať již teorie, bitevní taktiky nebo reporty, dle mého to zvedne návštěvnost... otázkou je, kolik zkušených a schopných hráčů vůbec ještě hraje :::))::

Potrebujete niekoho kto rozumie hre. Paci sa mi toto zmyslanie. Viem z vlastnej skusenosti, ze ked som logol prvy krat na ceske forum a zacinal s westom, stacil mi na to jeden dovod. Hrac dejavie. Vobec ma netrapilo kolko tu je spammerov a ani ake su tu temy. Chcel som byt najlepsi v tejto hre, preto som sledoval co pise. Kedze mne bohuzial nedokaze odpovedat na moje otazky 99% hracov momentalne ma drzi na fore iba jeden typ ludi. Ludia, ktori polozia dobru otazku. Kde vidim ze premyslaju. Pokial na tu otazku neviem odpovedat, este lepsie. To je pre mna idealne. Rad by som zazill ludi, ktori by mi vedeli odpovedat na moje otazky alebo by ma vedeli naviest:). Myslim ze potom bude forum to prave orechove.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Osobně bych řekl že většina těch lepších hráčů sem přestala chodit, protože není o co stát. Pak sem i oni přestali psát, a je z toho začarovanej kruh. Maximálně zkouknout oznámení, jestli bude update, ale na většině městskejch se taková informace objeví taky, ideálně ještě dříve než zde.

Jestli je dost nebo málo lidí v Teamu... No spíš záleží na jejich odvedené práci, než na počtu. Nikdy jsem neměl dojem, že by se celé fórum nedalo vést třebas ve třech lidech, kteří se lognou párkrát za den, ale chtělo by to aby na něm fungoval i někdo, kdo ví něco o hře (tohle by měl asi zastávat support, sem tam napsat návod nebo radu, sem tam odpovědět důkladně na dotaz, support je ten co má hru chápat, aby dovedl poradit, případně napravit chybu...). Pokud se na fórum dostane zajímavej obsah, ať již teorie, bitevní taktiky nebo reporty, dle mého to zvedne návštěvnost... otázkou je, kolik zkušených a schopných hráčů vůbec ještě hraje :::))::



Zuzu, já myslím, že ti co jsou zkušení a nevadí jim ty počty, jsi ty a OzZy. Nikdo jiný mě zrovna nějak nenapadá. ;-)

EDIT: 3/5
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru