• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jak hodnotíte fórum hry?

Jak se Vám líbí zdejší fórum?


  • Celkový počet hlasujících
    429
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ale to víš, že vím, jak má vypadat Fórum... podívej se na literární servery - kupříkladu Totem. Ve své podstatě je to jakési obrovské Fórum - ačkoliv má své vlastní... protože uživatelé hodnotí díla, scházejí se na literárních čteních a podobných akcích - dokonce jsem byl u zrodu jednoho z almanachů.


Jenže, příteli, to je jiná kategorie a jde o delší povídání, proč tomu tak je. Debatovat donekonečna pouze o Hře - to se velmi rychle omrzí, alespoň synu mé matky.


Ja mam cas, rad si ta vypocuvnem. Aka hlavna pricina to sposobuje? Ako je mozne ze ine forum uzivatela neomrzi a toto ano?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Důvodů může být řada, tak například:

- struktura uživatelů; někteří přicházejí, další toho mají dost a odcházejí - prostě migrace, ať již přirozená či vynucená (jakkoliv), dále potom otázka věková a otázka vzdělání - ano, jsme na Fóru online Hry, ne kdesi na akademické půdě, to jsem již kdysi kdesi četl - ale vliv to má, ať chceš nebo nechceš,

- vztahy mezi uživateli (zdaleka ne všichni si "sednou" a uzavřené spolky mezi sebe jen nerady pouští novou krev),

- nápaditost Hry, péče vývojářů o ni,

- spory v Týmech, abych nezapomněl - zde otázka stále živá; všimni si, že "starý Tým" byl lepší než "nový Tým" - byl jsem v podobné situaci a z takových debat se mi nedělá dobře (detaily jsem rozebíral jinde).

To je jen pár příkladů, podle mého nejzávažnějších; upřímně, kolik uživatelů by kupříkladu bylo schopno vyjádřit se k našim postům tak, aby vnesly do věci jasno?

Edit: Osobně jsem se setkal s majitelem jednoho literárního serveru, s druhým jsem v přímém kontaktu - zde jsou podobné komunikace na příliš dlouhé lokte...

Edit 2: Já The West nehraji, protože se mi prostě nelíbí, je mi to cizí - jak chceš zařídit, abych změnil názor? :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dobre, to su priciny a maly navod co treba zlepsit. Ale ako sa daju podla teba odstranovat? A preco to tu pred pol rokom vyzeralo uplne inak?
reakcia na tvoj Edit 2: pokial ta nebavi, nevidim dovod preco by som sa mal ta snazit presvedcit . Vsetko sa da podat 2 sposobmi.: nudnym a zazivnym. Pred nedavnom som vstupil do jednej diskusi o nabozenstve, hoci ma nabozenstvo moc neberie, sposob akym bola smerovana diskusia mi zmenila pohlad na tuto temu z nudnej na velmi zaujimavu.
Ok , ceski bratia dam si pauzu z fora, idem do ulic:střelec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podle mého mínění leží jádro problémů ve struktuře uživatelů - před časem jsem zde neprozřetelně vlezl do threadu o bojových sportech a ke svému zděšení tam četl posty o tom, kdo, kdy a s jak velkým efektem se porval. To nemá na Fóru absolutně co dělat - už jen z etických důvodů (je vyřízeno). Jakým přínosem byly takové posty pro tento thread, když nechám stranou etiku? Upřímně - naprosto nulovým, plky naprosto o ničem, to se decentněji vyjádřit nedá. Postoval jsem tam svůj příspěvek o sebeobraně - nikdo neměl potřebu to komentovat, případně o té problematice jakkoliv debatovat. Fórum jsem tímto způsobem oživit nedokázal :-)
Nejspíše nenapíši nic převratného, když dodám, že to nebyl jediný thread, který, co se faktů týče, poněkud pokulhával. V čem nebo v kom si myslíš, že byla chyba?

Jsem občas schopen vést debatu, Ty jsi schopen vést debatu... ale kolik lidí vyznává moderní náboženství "Ctrl+C, Ctrl+V", které zakončí Amen v podobě "Ctrl+P"? Posledně zde kterýsi Uživatel (údajně 14 letý) ve 22:00 požadoval pomoc s referátem na hudební výchovu - měli napsat referát o své oblíbené hudební skupině... prý, aby mu někdo nějakou hudební skupinu poradil (houbeles poradil, chtěl, aby mu to někdo prostě vypracoval, protože hudební výchovu mají jednou týdně a on se na to prostě vykašlal, řekněme si to naprosto otevřeně). Jistě chápeš, že tento thread mě také příliš nenadchl. Jak tu chceš udržet zkušené uživatele či diskutující?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Podle mého mínění leží jádro problémů ve struktuře uživatelů -

Já teda nechci dmychat vášně, ale chtěl bych k tomu cosi říct. Uživatelé tu jsou takoví jací jsou a co? Namalujeme je na růžovo, já bych je nechal tak jak jsou?! To je jejich působení, a každý ať se s tím srovná. Pokud si o něčem nechtějí povídat, tak diskuze ńebude. Nikdo s tím nic neudělá. Já si myslím že je to úplně v pořádku, každý po svém. A jestli chci něco jiného je třeba hledat jinde.
 

DeletedUser

Guest
Já nedmychám vášně - pouze udávám výčet možných příčin, nesnažím se o žádné řešení. V podstatě, McBraceyi, říkáš, že o skutečné diskuse zde není zájem - je to pouhé konstatování, nejde o žádnou impertinenci; beru to jako fakt :-)
 
Však já neříkám že na ně nasazuješ, a i kdyby tak po právu. Akorát bych se tím nevzrušoval, stejně s tím nic neudělám, to musí každý sám. Já nevím jestli tady 'naše forum by mělo být na diskuze, já bych je rád uvítal, nebudu chodit po deseti foréch abych pokecal o všem co chci probrat. Ted v těch nových pravidlech bylo že se forum nebude koncipovat jako 'kecárna' tak tady zřejmě moc nepokecám. Abych nekalil vodu, tak musím říct že tým moderátorů je v pohodě, přitvrdit ve správě fora by určitě mohli/měli. Furt se tu probírá že předchozí tým byl fajn a že to běželo lépe i uživatelů bylo více. No já si myslím že to byli velice samolibí jedinci kteří byli v oblacích z toho jak jsou skvělí hráči a že to mimořádně ovládají. A ta domělá obstojná účast uživatelů, to nebyla jejich vina, ze začátku bude lidí všude plno, až po sléze účast upadá.
 

DeletedUser

Guest
Však já neříkám že na ně nasazuješ, a i kdyby tak po právu. Akorát bych se tím nevzrušoval, stejně s tím nic neudělám, to musí každý sám. Já nevím jestli tady 'naše forum by mělo být na diskuze, já bych je rád uvítal, nebudu chodit po deseti foréch abych pokecal o všem co chci probrat. Ted v těch nových pravidlech bylo že se forum nebude koncipovat jako 'kecárna' tak tady zřejmě moc nepokecám. Abych nekalil vodu, tak musím říct že tým moderátorů je v pohodě, přitvrdit ve správě fora by určitě mohli/měli. Furt se tu probírá že předchozí tým byl fajn a že to běželo lépe i uživatelů bylo více. No já si myslím že to byli velice samolibí jedinci kteří byli v oblacích z toho jak jsou skvělí hráči a že to mimořádně ovládají. A ta domělá obstojná účast uživatelů, to nebyla jejich vina, ze začátku bude lidí všude plno, až po sléze účast upadá.

Ovšem abych na toto reagoval - oni hru opravdu ovládali. Například Zuzu, Lizard, Ozzy - radili a odpovídali na takové dotazy, na které se teď už ani nikdo nezeptá - protože tu není nikdo, kdo by takový dotaz dokázal položit. Dříve totiž práce moderátora nezahrnovala jen mazání a zamykání, ale také, pokud je třeba, pomáhání hráčům - což se i dařilo.

...

Jinak ke Cavansitovi: Pokud hodláš hovořit o "platu" moderátorů, tohle téma bych nezmiňoval. Oni si tu "práci" vybrali naprosto dobrovolně, nikdo jim jí nevnutil, a pokud jsou na ně stížnosti, nemohou používat jako argument to, že za to dostávají ubohých 240 nuggetů - nelíbí se jim to? Ať jdou pryč, v dnešní době je tu zájemců spousta - samozřejmě by to kvalitu fóra nezvedlo, ale co naděláš.
 

DeletedUser

Guest
- já coby správce Fóra hráčům rady ve Hře nepodávám; jednou spravuji Fórum, tak spravuji Fórum - Fórum slouží k výměně názorů nejrůznějšího charakteru (pokud jsou v souladu s Pravidly); jakožto správce Fóra nemám žádný vliv na chod Hry - to je věcí herního administrátora, potažmo věcí správců jednotlivých serverů. Ostatně, co si budeme říkat - většina hráčů stejně na Fórum nechodí, o rady si píší přímo ve Hře... a možná byste se divili, kolik hráčů nemá ani představu o tom, kdo je to administrátor a co vlastně dělá či nedělá... nota bene, zdejší Fórum mám jako host kompletně odkryté, tak proč bych se tedy obtěžoval s jakousi registrací :-)

Jakožto moderátor (a později supportér) jsem byl nabrán právě z důvodu, že jsem dával hráčům rady a snažil se mít o hře přehled. Dokonce když jsem se dotazoval co bude obsahem mé práce, bylo mi řečeno že mám dělat vlastně totéž, co jsem dělal do té doby, jen k tomu budu mít navíc nějaké pravomoce, jako třeba zamknout vlákno, přesunout ho nebo smazat téma. Měli jsme vlastně ulehčit supportu hlavně v lvl1 otázkách a starat se o nějakou atraktivnost fóra pro zkušenější uživatele. Ve stejném duchu byli nabráni i další moderátoři, o kterých vím (jejichž nábor probíhal během mého působení na fóru).
Z tohoto důvodu moderátory fóra posuzujeme na základě znalostí, jestli mají v současnosti jiné podmínky pro nábor, nebo mají sloužit primárně k moderování fóra, pak se jim omlouvám že jsem jich posuzoval podle jiného kritéria.


Furt se tu probírá že předchozí tým byl fajn a že to běželo lépe i uživatelů bylo více. No já si myslím že to byli velice samolibí jedinci kteří byli v oblacích z toho jak jsou skvělí hráči a že to mimořádně ovládají. A ta domnělá obstojná účast uživatelů, to nebyla jejich vina, ze začátku bude lidí všude plno, až po sléze účast upadá.

Vždycky jsem chtěl být nějaká květina, že se stanu narcisem jsem netušil.
Ne, vážně, já jsem nedělal práci moderátora pro své ego, ani jakékoliv výzkumy, výpočty, statistiky nebo podobné věci jsem nedělal abych se tím mohl vytahovat.
Statistika a systémy patří mezi věci, které mne opravdu baví (stejně jako mám rád hádanky, indície a logické testy), nejzajímavější na nich je dle mého to rozkrývání. A že jsem pak informace zprostředkovával dál, no jsem tak trochu filantrop a také jsem rád když pro hru mají všichni stejné podmínky (vědomosti), pak je jen na nich, jak s nimi naloží.
Pak projev je image, když chci být na fóru nad věcí, jde to lehce, když chci být od tématu odtažený, tak to také neni takový problém. Jestli pak někomu příjdu jako samolibý jedinec? Řekl bych no bóóóže, ale samozřejmě že mi to trochu vadí. Na druhou stranu, co s tím nadělám, mimo psaní nějaké nesmyslné obhajoby.
 

DeletedUser

Guest
Jinak ke Cavansitovi: Pokud hodláš hovořit o "platu" moderátorů, tohle téma bych nezmiňoval. Oni si tu "práci" vybrali naprosto dobrovolně, nikdo jim jí nevnutil, a pokud jsou na ně stížnosti, nemohou používat jako argument to, že za to dostávají ubohých 240 nuggetů - nelíbí se jim to? Ať jdou pryč, v dnešní době je tu zájemců spousta - samozřejmě by to kvalitu fóra nezvedlo, ale co naděláš.


To přirozeně nepopírám - i já jsem si zvolil a konal tak, jak mi velelo svědomí; hovořil jsem o té problematice z toho důvodu, že na zdejším Fóru padl názor ražení "berou za to plat, tak ať dělají". Zájemců je nepochybně spousta, s tím souhlasím - a souhlasím i s tím posledním dodatkem, který celkem koresponduje s tím, co tvrdím.

Však já neříkám že na ně nasazuješ, a i kdyby tak po právu. Akorát bych se tím nevzrušoval, stejně s tím nic neudělám, to musí každý sám. Já nevím jestli tady 'naše forum by mělo být na diskuze, já bych je rád uvítal, nebudu chodit po deseti foréch abych pokecal o všem co chci probrat. Ted v těch nových pravidlech bylo že se forum nebude koncipovat jako 'kecárna' tak tady zřejmě moc nepokecám. Abych nekalil vodu, tak musím říct že tým moderátorů je v pohodě, přitvrdit ve správě fora by určitě mohli/měli. Furt se tu probírá že předchozí tým byl fajn a že to běželo lépe i uživatelů bylo více. No já si myslím že to byli velice samolibí jedinci kteří byli v oblacích z toho jak jsou skvělí hráči a že to mimořádně ovládají. A ta domělá obstojná účast uživatelů, to nebyla jejich vina, ze začátku bude lidí všude plno, až po sléze účast upadá.

Také se domnívám, že být registrován na x Fórech pouze proto, že každé z nich se vysloveně specializuje na konkrétní téma, je víceméně nereálné a, koneckonců, značně nepohodlné. Problém je ten, který jsem uváděl výše - debaty o více či méně závažných tématech mají společného jmenovatele; pokud chci, aby můj post ohledně čehosi měl vypovídací hodnotu, která jej postaví nad pouhý blábol, musím si s ním dát alespoň nějakou práci.
Ještě k té účasti na online hrách - osobně se domnívám, že hlavní boom online her je zvolna za námi... alespoň v té podobě, v jaké jsem je poznával já; komunikace na Fórech se ve světle nových komunikačních možností jeví jako nepružná, s tím toho asi také svedeme málo.

Jakožto moderátor (a později supportér) jsem byl nabrán právě z důvodu, že jsem dával hráčům rady a snažil se mít o hře přehled. Dokonce když jsem se dotazoval co bude obsahem mé práce, bylo mi řečeno že mám dělat vlastně totéž, co jsem dělal do té doby, jen k tomu budu mít navíc nějaké pravomoce, jako třeba zamknout vlákno, přesunout ho nebo smazat téma. Měli jsme vlastně ulehčit supportu hlavně v lvl1 otázkách a starat se o nějakou atraktivnost fóra pro zkušenější uživatele. Ve stejném duchu byli nabráni i další moderátoři, o kterých vím (jejichž nábor probíhal během mého působení na fóru).
Z tohoto důvodu moderátory fóra posuzujeme na základě znalostí, jestli mají v současnosti jiné podmínky pro nábor, nebo mají sloužit primárně k moderování fóra, pak se jim omlouvám že jsem jich posuzoval podle jiného kritéria.

Vidíš - já jsem byl do své pozice zvolen z jiného důvodu, a to řešení problémů, které se Hrou souvisely pouze částečně - netýkaly se tedy rad do Hry. Nicméně, to je věcí každého individuálního Fóra a každé Hry. Když jsem sem kdysi přišel, při čtení některých threadů mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě a jako administrátor, byť odjinud, jsem si dovolil požadovat jejich odstranění (nehovořím teď o jalových postech v běžných threadech).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To přirozeně nepopírám - i já jsem si zvolil a konal tak, jak mi velelo svědomí; hovořil jsem o té problematice z toho důvodu, že na zdejším Fóru padl názor ražení "berou za to plat, tak ať dělají". Zájemců je nepochybně spousta, s tím souhlasím - a souhlasím i s tím posledním dodatkem, který celkem koresponduje s tím, co tvrdím.

Já osobně spíše preferuji názor "chtěli to, ať dělají" (s nadsázkou). Samozřejmě, pokud to někdo nezvládá, nemusí to být nutně chyba Teamu, hlavně v případě některých uživatelů tohoto, ale i dalších fór pro Inno hry. Ovšem přímo nesnáším, když se člověk odvolává na to, že za to dostává málo, když to je vlastně jeho dobrovolně vybraná práce (to není mířeno na nikoho konkrétního, jen jsem to tu někde zahlédl a teď se o tom zmínil Cavansit).

A k práci moderátora - zkus nahlédnout do starších postů, pokud tu ještě nějaké takové zbyly, a podívej se, jak tehdy pracovali moderátoři. Spravovali i pomáhali. Dokázali oboje, dokonce jenom jedním párem rukou. Dnešní tým to buď nezvládá, nebo to nechce dělat. A já myslím, že obojí je špatně. Pokud to nezvládá, nejspíš by měl být nahrazen výkonnějším. Pokud to nechce dělat, měl by být nahrazen ochotnějším. Bohužel, někdy mi přijde, že to je spíš "táhneš za náš provaz, pojď mezi nás". Pokud je někdo vzpurný, je odstraněn celým Teamem, bez rozdílu na názor jedince. Je to jako dnešní politika. Nesouhlasíš s kolektivem? Tak vypadni.
 

DeletedUser

Guest
Inu, když jsem kdysi s prací pro Tým začínal, ani mě nenapadlo, že bych měl dostávat jakýsi bonus; upřímně, osobně je mi (a byl) celkem lhostejný, jít kvůli pochybné prebendě do takové funkce je dle mého názoru poněkud pochybené - nicméně nepatřím mezi zastánce toho, že správce Fóra by měl být jízdním řádem Hry.
Možná je to tím, že v místě mého působení to prostě původní Tým "zabalil" - na důvodu nesejde - a Fórum bylo celé pouze pro mě coby čerstvého moderátora. Držet uživatele na uzdě a současně se víceméně bez pomoci plahočit administračními nástroji mi zabralo tolik času, že na dotazy ohledně Hry bych reagoval značně nevrle... to mi zůstalo dodnes, stejně jako nemilosrdné trestání prohřešků... :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Inu, když jsem kdysi s prací pro Tým začínal, ani mě nenapadlo, že bych měl dostávat jakýsi bonus; upřímně, osobně je mi (a byl) celkem lhostejný, jít kvůli pochybné prebendě do takové funkce je dle mého názoru poněkud pochybené - nicméně nepatřím mezi zastánce toho, že správce Fóra by měl být jízdním řádem Hry.
Možná je to tím, že v místě mého působení to prostě původní Tým "zabalil" - na důvodu nesejde - a Fórum bylo celé pouze pro mě coby čerstvého moderátora. Držet uživatele na uzdě a současně se víceméně bez pomoci plahočit administračními nástroji mi zabralo tolik času, že na dotazy ohledně Hry bych reagoval značně nevrle... to mi zůstalo dodnes, stejně jako nemilosrdné trestání prohřešků... :-)

Samozřejmě, souhlasím s tím, že jít do funkce s cílem získání nuggetů je nejenom špatné, ale i, slušně řečeno, hloupé, protože mi ten bonus zase nepřijde tak velký, aby to obsáhlo to, co by měl moderátor dělat.

Nevím, pořád mi přijde, že u vás a zde byly pravomoce, nebo spíš rozsah činností, moderátora trochu jiný. Alespoň podle toho, co si pamatuju, mi kopix dovolil akorát přesouvat, zamykat, mazat a trestat. Přidávání sekcí si nevybavuji jako jednu z úloh moderátora - možná to bylo z nedůvěry, možná se to také už změnilo. Ale přesto srovnávat dvě rozdílná fóra je zbytečné, protože na každém fóru se k ůkolům moderátorů přistupuje jinak.
 

DeletedUser

Guest
Rozdíl je v tom, že u vás moderátoři udílejí rady do Hry - jinak řečeno, vybírat musíte pouze ze zkušených hráčů. Tím se ovšem citelně zužuje okruh uživatelů, z nichž lze moderátora Fóra zvolit. Já jsem nikdy nepovažoval za prioritu, aby moderátor Hru hrál kdovíjak zdatně... má to svá plus i mínus, jako ostatně vše :-)
O administračních nástrojích a interním dění v Týmu je u nás provozovatelem Hry striktně zakázáno hovořit, na to téma proto nemohu vést debatu.
 

DeletedUser

Guest
Rozdíl je v tom, že u vás moderátoři udílejí rady do Hry - jinak řečeno, vybírat musíte pouze ze zkušených hráčů. Tím se ovšem citelně zužuje okruh uživatelů, z nichž lze moderátora Fóra zvolit. Já jsem nikdy nepovažoval za prioritu, aby moderátor Hru hrál kdovíjak zdatně... má to svá plus i mínus, jako ostatně vše :-)
O administračních nástrojích a interním dění v Týmu je u nás provozovatelem Hry striktně zakázáno hovořit, na to téma proto nemohu vést debatu.

Ti, kteří hře opravdu rozumí, většinou nemají tolik problémů inteligentně odpovědět - alespoň z mé zkušenosti.

Nebyl to pokus o otevření další diskuze, jen konstatování.:)
 

DeletedUser

Guest
Inu, znám zkušené hráče a zkušené hráče. A není to rozhodně ani zdaleka totéž - osobně dám leckdy přednost někomu, řekněme, nezaujatému a bez jakýchkoliv vazeb na komunitu. Mizerná rada nebo neporada nenapáchá tolik škody... jakkoliv je to cynická poznámka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Konec klidně mi to smažte je mi to jedno:

Končím zde nemá cenu zde na fóře pokračovat hlavně díky módům ale to co tady vyvádějí to se jen tak nevidí smáznou cokoli ale nic tady člověk nenajde a hlavně je tu nuda.

A halvně odešli všichni zkušení uživatelé viz fifineček sawwer atd.

Jestli mě chcete kontaktovat tak ve hře ta mě baví na světech 4 a 7 a na Grepolisu Alfě a na fóru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
No, to je samozrejme tvoj názor na nás.
Ak ti až tak moc záleží na postcounte, je to škoda. Ako to už písala Darling, tie témy sa zmazali kvôli prehľadností jednotlivých sekcií. V prípade zmazania nejakých postov, sa jednalo o sprehľadnenie threadov. A keď píšeš, že je tu nuda, tak napíš, čoby si si na fóre predstavoval. Ale dopredu počítaj s tým, že témy založené len na naberaní príspevkov, ako napríklad (1 až 1000000, atď.) niesu na fóre vítané. Už tak by ste mali zobrať v úvahu to, že sme vám povolili thready, ako "slovný futbal", či "kdo to je, kde to je, co to je". To, že sa tam sem tam vyskytnú čistky je potrebné. Pretože tieto témy ako už spomínaný slovný futbal , úplne znemožňujú niečo na fóre nájsť bežným užívateľom. Ďalej sa tiež zmazal archív nápovedy. Zato vďačíme tomu, že sa tam nič nedalo poriadne nájsť, bolo ta veľa duplicitných tém, a tiež vďaka niektorým aktivistom, bol tiež v každom 5tom threade návod na Hernanda. Čo sa týka tých "skúsených užívateľov", čo odišli. Ak niekoho pokladáš za skúseného užívateľa, len podla počtu príspevkov..... :) Rozhodli sa preto sami. My im v tom brániť nemôžeme.
Teda, ako som už písal vyššie, ak máš nejaký nápad na spestrenie fóra, sem sním. Ak máš návrh na nejakú zmysluplnú tému, ktorá by ťa zabavila, kľudne si ju založ.
 

DeletedUser

Guest
Já bych něco věděl... založte zde sekci, kde budou žádosti o pomoc s vypracováváním domácích cvičení (jako posledně ten Uživatel s referátem na hudební výchovu) - za chvíli nebudete vědět, kam s návštěvností :-))

Potíž je v tom, že:

a) uživatelé zaneřádí Fórum nesmyslnými bláboly (decentně nazvanými spam), případně multiposty či multithready na jedno a totéž téma, eventuálně thready nazývají prudce nápaditými hesly ve stylu "Help", "Pomoc" a podobně... respektive v threadu na téma X budou probírat cokoliv, jen ne X - a když budou probírat X, bylo by lépe, kdyby probírali cokoliv jiného než právě X... :-)
Celkem logicky vyvstane několikero možností:
- první započnou protestovat ti, kterým to rve oči... často tím způsobem, že na Fórum přestanou docházet, případně jej použijí jako zdroj k disertační práci z oblasti pedagogiky či psychologie,
- další uživatelé začnou ječet, že se na Fóru nic nenajde a je nepřehledné (plus vypukne hledání viníků),
- ledva to Tým dočistí a padne pár horkých hlav, začne ječet poslední skupina, a to na téma "mazání, cenzura, totalita" (na tomto místě bych si dovolil s ohledem na poslední skupinu uživatelů vznést návrh, aby v Pravidlech Fóra bylo doporučeno mít po ruce sáček na případné decentní ublinknutí způsobené čtením jejich postů).

b) uživatelé se v řadě případů nedokáží bavit sami (a v řadě případů ani sami hrát), pročež vyžadují pořádání zábavných estrád od členů Týmu. Na některé věci jsem nejspíše příliš starý - kloudnou zábavu jsem si dokázal obstarat sám, kdežto ta, o níž se mi postarali jiní, mívala zpravidla podobu jakéhosi maléru, s nímž jsem sice neměl nic společného, ale který bylo třeba řešit... přesněji, který jsem musel řešit. Poslední dobou zjišťuji, že udržování nízké hladiny adrenalinu v krvi je záležitost veskrze příjemná - jinými slovy, ať si uživatelé najdou zábavu v rámci Pravidel, když jsou tak... zkušení... případně jim nabídněte místo v Týmu, jsem zvědav, čím mě, kromě kopírování textů z Wikipedie (ale ani toho již řada z nich není schopna), zaujmou :-)

Ve všem ostatním bych se již pouze opakoval... přijdu sem, dám automaticky "Označit Fórum jako přečtené" a mizím - ale vina moderátorů to tedy rozhodně není.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Konec klidně mi to smažte je mi to jedno:

Končím zde nemá cenu zde na fóře pokračovat hlavně díky módům ale to co tady vyvádějí to se jen tak nevidí smáznou cokoli ale nic tady člověk nenajde a hlavně je tu nuda.

A halvně odešli všichni zkušení uživatelé viz fifineček sawwer atd.


Až ty jednou vyrosteš a dostaneš rozum, tak ti dojde co si to tady plácl za blbost. Jestli je Fifineček zkušený, tak maximálně ve spamování. A neodešel kvůli foru, ale proto že je přelétavý a čuje na grepolisu novou mízu. Až to tam vyčpí pak se ztratí znovu, tak jako tady. Smazali ti bezpředmětné příspěvky a ty děláš jako kdyby to byla nějaká hrůza.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru