• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočičí týden

DeletedUser

Guest
Začnu teda já,
to už si z nás Inno dělá fakt prd*l a nebo si myslí, že to hrají děti od mateřské školy do 5 třídy ZŠ?

Ještě přidejme Hello Kitty, Barbie a možná taky pár Šmoulů, kteří ukradnou Henrymu ingredience z baru a my je budeme muset sehnat dřív, než je najde Gargamel.

Vzkažte prosím někdo ze supportu tam "nahoru", ať vyhodí toho manažera, který to tam teď řídí a pošlou tam někoho schopného, přemýšlivého a hlavně rozumně myslícího..

Děkuju.
 

DeletedUser7836

Guest
Myslíš, že keby sme im to odkázali niečo sa zmení ? :)
 

DeletedUser13789

Guest
Začnu teda já,
to už si z nás Inno dělá fakt prd*l a nebo si myslí, že to hrají děti od mateřské školy do 5 třídy ZŠ?

Ještě přidejme Hello Kitty, Barbie a možná taky pár Šmoulů, kteří ukradnou Henrymu ingredience z baru a my je budeme muset sehnat dřív, než je najde Gargamel.

Vzkažte prosím někdo ze supportu tam "nahoru", ať vyhodí toho manažera, který to tam teď řídí a pošlou tam někoho schopného, přemýšlivého a hlavně rozumně myslícího..

Děkuju.

Přijde mi, že je to ale čím dál horší. Fakt poslední dobou vymýšlejí čím dál větší blbosti. Bohužel jim nejde o to, co hráči chtějí...
 

Pawn

Člen týmu
mnk podle tebe, by ta hra měla bejt nejspíš pořád jen nudná, bez novejch úkolů, nápadů, jen si dělat věci do kola? Co takhle kdyby ty jsi si když chceš pořád to stejné do kolečka, šel hrát něco jiného? Já například nové úkoly at jsou už jakkékoli uvítam rád. Je to zase něco nového. Mimoto, já mam smysl pro "hru" od INNA rád. :)
 

Komora95

Člen týmu
Nechápu, proč dělají pořád nový a nový úkoly, ve kterých se na konci dostane nějaký produkt, který je téměř nevyužitelnej když by šel udělat jeden a pořádnej. :/ Tahle hra už opravdu není co bývala. :/
 
Nechápu, proč dělají pořád nový a nový úkoly, ve kterých se na konci dostane nějaký produkt, který je téměř nevyužitelnej když by šel udělat jeden a pořádnej. :/ Tahle hra už opravdu není co bývala. :/


to máš jednoduché, pří jakýmkoliv těžším úkolu ti tu doslova začnou různí lidé na fóru doslova brečet, že je to moc těžké a že to nejde (např. porazit ani jedno z pěti NPC, které jsou +- ... )...
 

DeletedUser9626

Guest
Začnu teda já,
to už si z nás Inno dělá fakt prd*l a nebo si myslí, že to hrají děti od mateřské školy do 5 třídy ZŠ?

Ještě přidejme Hello Kitty, Barbie a možná taky pár Šmoulů, kteří ukradnou Henrymu ingredience z baru a my je budeme muset sehnat dřív, než je najde Gargamel.

Vzkažte prosím někdo ze supportu tam "nahoru", ať vyhodí toho manažera, který to tam teď řídí a pošlou tam někoho schopného, přemýšlivého a hlavně rozumně myslícího..

Děkuju.

Že to řešíš, tak to nedělej, nikdo tě nenutí. Jdi třeba na borůvky, nebo někomu v duelu ustřelit palici.:střelec:
 

DeletedUser

Guest
mnk podle tebe, by ta hra měla bejt nejspíš pořád jen nudná, bez novejch úkolů, nápadů, jen si dělat věci do kola? Co takhle kdyby ty jsi si když chceš pořád to stejné do kolečka, šel hrát něco jiného? Já například nové úkoly at jsou už jakkékoli uvítam rád. Je to zase něco nového. Mimoto, já mam smysl pro "hru" od INNA rád. :)

Nikdo tady nepsal o tom, že by hra měla být nudná a bez úkolů..
Že by mělo být vše stejné pořád dokola..

Netahej sem tvoji osobní zášť vůči mě, Rikudo.. Pokud ti dělá problém přečíst a pochopit můj text .. potom jsou pro tebe tyto nové akce přímo stvořené...

Já nové úkoly vítám.. Ale ať jsou sakra v duchu hry.. Když to šlo dřív, proč už to nejde teď ? ..

Cpát Kočičky, Náranky, Mluvící ryby, Soap operu a podobné věci nesouvisející z původem hry (The West) je podle mě zoufalost buď z nedostatku motivace a nápadů a nabo jenom obyčejné odbývání hráčů s tím, že si stejně ty nugety koupí, když chtějí nové a nové sady....
 
ale jako šmouly hledat by bylo fajn :D jsou modří tak by to bylo hned :D

Taky uvítám nové ukoly na levelu 120 a všech splněných je každý nový dobrý,ale ty výhry by mohly být jinčí :) prostě spíš použitelný produkt co se upotřebí.
 

DeletedUser13789

Guest
to máš jednoduché, pří jakýmkoliv těžším úkolu ti tu doslova začnou různí lidé na fóru doslova brečet, že je to moc těžké a že to nejde (např. porazit ani jedno z pěti NPC, které jsou +- ... )...

Bohužel dnešní populace hráčů na westu je čím dál hloupější.
Postavit je před úkol na (dnes už bohužel) obyčejné zlaté zbraně a nepřipravit jim k tomu návod, tak si hned budou stěžovat.

...nebo někomu v duelu ustřelit palici.:střelec:

Tuhle metodu jsem zvolil já :D

Já nové úkoly vítám.. Ale ať jsou sakra v duchu hry.. Když to šlo dřív, proč už to nejde teď ? ..

Cpát Kočičky, Náranky, Mluvící ryby, Soap operu a podobné věci nesouvisející z původem hry (The West) je podle mě zoufalost buď z nedostatku motivace a nápadů a nabo jenom obyčejné odbývání hráčů s tím, že si stejně ty nugety koupí, když chtějí nové a nové sady....

Přesně tak. Dalo by se určitě vymyslet hafo nových úkolů spojených s westem. Oni místo toho přidávaj do hry blbosti. Pak má člověk plnej inventář krámů, který jsou k ničemu, nejdou prodat a vůbec do hry nezapadají.

...prostě spíš použitelný produkt co se upotřebí.

Nevím, jak to myslíš. Ale pokud máš na mysli takové ty produkty typu +50 pracovních bodů na lovení krocanů na dobu 1 hodiny, tak to se mi zdá celkem k ničemu. Opět to nejde prodat a někdo, kdo jenom chodí do bitev / jenom dueluje, nebo tak něco, to nikdy nevyužije. Já mám takových blbostí taky strašně moc a nepamatuju si, že bych jednu z nich použil. Ale chápu, že někomu by to třeba mohlo vyhovovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kočky

Bože, jsem asi uuplnej jantar,ale kde mám proboha ty kočky hledat?? Prosím o radu :lovec:
 

Pawn

Člen týmu
Ahoj, já je například všecky ty jejich pelechy nasbíral na Sklízet Dýně.. :) Chce to zkoušet, nepadají hnedka a furt.. a pak štěstí na to je posbírat všechny (jako obrázky od řemesla) :)

EDIT: Stačily 15s. a postupně popadaly.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17580

Guest
Souhlasím s Tebou -mnk-. Hraji už 4 roky a v té době to bylo parádní. Ten kdo měl 10k byl boháč, ten kdo měl Přesnou Winchestrovku byl borec. A co potom Vycházkovou hůl? Takovému člověku všichni líbali nohy. Dnes je každý týden nová akce, která je zaměřená jen a jen na utrácení nugget. To by mi až tak nevadilo, přežil bych to. Ale co ty odměny? Pane bože! Kočky, Pštrosi, Sloni, Rudolf, nesmyslné sady a věci které nepatří na divoký západ? Tohle fakt ne! Vsadím se, že za chvíli tu budeme běhat.. ehm.. létat v osobním letadle a střílet ze samopalu (tedy pokud si koupíte náboje za nuggety). Nové úkoly dělat budu, ale jen pro dobrý pocit abych věděl, že jsem splnil vše, co mi přišlo do cesty.

P3t4: Myslím si, že nechat vše plavat je hloupost. Ano, je mi jasné, že členové česká podpory jsou pro celé INNO, když to řeknu opravdu hnusně, poskoci, ale když jim budete psát rozumné žádosti a přeposílat i například stížnosti, slušné stížnosti normálních hráčů, tak si myslím, že by po čase mohli povolit. Za nuggety bude vše i nadále, o tom jsem přesvědčen. Ale mohli by se alespoň zamyslet nad odměnami, které spadají pod Divoký Západ.

To je můj názor. Nic není nemožné a se vším jde vždy něco udělat. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Kočičí týden - ano, je to nepříliš chytrá a originální akce s hloupou odměnou, ale pořád je to NOVÁ akce. Se schválně koukněte, kolik lidí přijde na bitvu a kolik k cirkusu (u toho cirkusu navíc nebudou všichni najednou a stejně nechutným způsobem tenhle souboj vyhraje). To samý tady na fóru, když nic není, tak tu chcípl čokl, ale stačí přidat pár koček do hry a dnes je to skoro živo... Ano, šlo by to možná dělat nápaditěji/originálněji/tématičtěji, ale osobně jsem všechny své výhrady za akce tohoto typu rád a myslím, že jsou dobré i pro samotnou hru.
 

DeletedUser13789

Guest
Kočičí týden - ano, je to nepříliš chytrá a originální akce s hloupou odměnou, ale pořád je to NOVÁ akce. Se schválně koukněte, kolik lidí přijde na bitvu a kolik k cirkusu (u toho cirkusu navíc nebudou všichni najednou a stejně nechutným způsobem tenhle souboj vyhraje). To samý tady na fóru, když nic není, tak tu chcípl čokl, ale stačí přidat pár koček do hry a dnes je to skoro živo... Ano, šlo by to možná dělat nápaditěji/originálněji/tématičtěji, ale osobně jsem všechny své výhrady za akce tohoto typu rád a myslím, že jsou dobré i pro samotnou hru.

Jasně, trochu se to rozhýbe i na fóru. Jenže 80% příspěvků jsou negativní ohlasy. Uznej sám, že to nemusel být Kočičí týden. Kdyby udělali třeba...já nevim...výročí narození Buffalo Billa, Jesseeho Jamese. Nebo třeba jejich úmrtí. A k tomu nějaké úkoly. Zavést do hry tyhle známé osoby divokého západu, přiblížit jejich osudy třeba i vyšetřováním jejich smrti (hledáním důkazů při různých pracích). Ale ne kočky, ručníky, převlek zajíce s mrkví, raketovou želvu, rybu místo koně a podobný blbosti. Takový věci se do hry prostě nehodí. Nejen, že je to blbost sama o sobě, ale na divokém západě to nemá co dělat. To už by se sem víc hodil i úkol ostříhat nehty u nohou prababičce dědy bratrance Wyatta Earpa... :D
 

DeletedUser17580

Guest
Jeden pelech jsem našel při práci Strážit vězení, zadána práce na 10 minut. :)
 

DeletedUser17319

Guest
Pelechy se dají najít různě já je hledal sklízet agáve a vyorávání brambor, dokonce i opakovatelně, některé kočky mám i 6x.
 
Nahoru