• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočičí týden

Já se přikláním k těm názorům,kde hráči Westu chtějí úkoly týkající se Westu.Jde o zábavu z divokého západu.Zvířátka typu koťátek,prasátek,....patří tématicky do jiného typu her.Pokud se půjdu bavit na rockový koncert,taky mě tam bude vadit vystoupení Jožky Černého a PSH
 
Já se přikláním k těm názorům,kde hráči Westu chtějí úkoly týkající se Westu.Jde o zábavu z divokého západu.Zvířátka typu koťátek,prasátek,....patří tématicky do jiného typu her.Pokud se půjdu bavit na rockový koncert,taky mě tam bude vadit vystoupení Jožky Černého a PSH

Mimochodem, byl jsem na třech sestrách, oni měli coby předskokana Jardu Uhlíře, a lidi pařili jako zběsilí...
 

DeletedUser

Guest
Co sem pletete Járu uhlířa?:D:D Především jde o to,aby INNO skončilo s těmito trapnými úkoly.Jak tu někdo psal,že jsou lepší tyto úkoly než nic,tak s tím nemůžu souhlasit.Radši budu furt chodit do bitev a robit práce,než dělat toto.Dyť je to přímo trapnost trapností:) INNO si musí uvědomit,že tato hra se jmenuje the-west.Líbily se mi úkoly po prvním velkém updatu 2.0,nebyly tak moc náročné,ale byly z nich UPD a nové předměty.INNO by tu mělo opět zavést tajné úkoly typu-lupa,zlatá puška apod...Myslím,že tento typ úkolů se lidem nejvíce líbí a kdo si na to ztěžuje je lama líná,u toho taky musíte někdy přemýšlet lidi a ne jen hloupě klikat.
 
teď jsem zapátral v archivu úkolů a objevil jsem tam i jeden, který má taky mrzkou vazbu na tématiku drsného divokého západu, pojďme pořádně proprat i ten. Myslím, že i on těch těch svých 50 nenávistných příspěvků zaslouží, protože mi všichni jsme tvrdí borci, co se přece nezahodí s něčím tak podřadným jako je koťátko nebo dělání kamelota.
 

DeletedUser17319

Guest
Ale na druhou stranu přibily v úkolových řadách i nové úkoly k divokému západu, jako Pinkertonova agentura apod.:kobylka:
 
Mi se to líbilo, zvířata mám rád a ti mourkové mají takový milý ksichtík. Vzpoměl jsem si tento týden na všelijaké pohádky (hlavně kreslené), různé říkanky co znám (když jsem byl ještě malej) a v hlavě si to při rozbalování kočičáků pobrukuju...
 

DeletedUser

Guest
co takhle začít sbírat morčata nebo křečky?Další hloupost skončila,ufff,sem rád,že sem vynechal další kravinu.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s tím, že to v rámci hry bylo tematicky úplně mimo, nicméně úkol jsem splnil a nijak mě to neobtěžovalo.
 
Nahoru