• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočičí týden

DeletedUser13789

Guest
A proč ne ? Bych se skoro vsadil, že koček bylo na divokém západě více než těch tvých glorifikovaných pistolníků ...
Mravenců tam taky bylo určitě víc než pistolníků. Úkoly o nich zatím nejsou (to přijde, toho se nebojím)
Ale pokud tam ty kočky opravdu byly, tak jaký měly pro divoký západ význam? Proč to neudělají o stádu bizonů, nebo tak něco?
 

DeletedUser

Guest
Fakt je to urážka všech hráčů-toto má být hra z Divokého západu-bohužel jste jí totálně zničili.Už jsem to tu psal včera-a kočky už mě přesvědčily,že nejlepší je zrušit účet a vykašlat se na to.
Atmosdéra západu je v čudu,stává se z toho hra pro malé děti ženského pohlaví.
 

DeletedUser13789

Guest
Fakt je to urážka všech hráčů-toto má být hra z Divokého západu-bohužel jste jí totálně zničili.Už jsem to tu psal včera-a kočky už mě přesvědčily,že nejlepší je zrušit účet a vykašlat se na to.
Atmosdéra západu je v čudu,stává se z toho hra pro malé děti ženského pohlaví.

A myslíš, že INNO games se zajímá o to, že jim končí hráči? Z westu odchází čím dál víc lidí. Takže INNO udělá update, aby jich odešlo ještě víc. Nevím, jestli útočí na světový rekord. Třeba jim jde o to vytvořit hru s největším počtem zrušených účtů na světě :D

Ale chápu Tvoje rozčílení. Taky mi to už leze krkem. Proto taky jenom dueluju. Kočky a ručníky neřeším.
 

Pawn

Člen týmu
Co tak jsem koukal po ohlasech na jiných forech tak jsou kecy a věčný připomínky na něco, jen na CZ forku, jinde je zábava kecají o tom, baví se hrou, v čem to asi bude komunito, že? :-D
 

DeletedUser13789

Guest
Co tak jsem koukal po ohlasech na jiných forech tak jsou kecy a věčný připomínky na něco, jen na CZ forku, jinde je zábava kecají o tom, baví se hrou, v čem to asi bude komunito, že? :-D

Tím, že jsme Češi. Jsme prostě takoví a nic s tím neuděláme. Navíc jsou mezi námi i lidi, kteří nehodlají jenom platit INNU za nuggety. Nevím, jak je to jinde, ale tady to tak prostě bude.
Další věc je, že tady na fóru je aktivních tak maximálně 30 lidí. Ti si sem samozřejmě jdou spíš postěžovat, protože není kde jinde si stěžovat a probírat ty hovadiny, co INNO vymýšlí. Jinde na fórech je třeba větší aktivita, takže je tam i víc příznivců INNA.
Možná to bude tím, ale nevím...

A jejda,pán ovládá hodně jazyků. O čem je debata na vietnamským foru?

Vietnamci west nemají.

A pokud umíš aspoň základy němčiny a angličtiny, což dnes zná skoro každý mladší člověk, tak dokážeš minimálně na čtyřech cizích fórech poznat, jak to tam vypadá, ne?
 

Pawn

Člen týmu
Já vim, ale možnost svou stížnost/návrh pro INNO přepsat do Němčiny a poslat to přímo na německé forum, nebo přímo INNU, tu je pro každého(případně v němčině naším moderátorům, kteří to poté přepošlou) A je to jediný efektivní způsob jak něco změnit. (Ale komu se do toho zase chce?)
INNO kouká dle mého na přání lidí, přinejmenším se snaží, ale je potřeba jim to předložit na stůl se vším všudy, aby se na to alespoň podívali. A ne každému se dá vyhovět jak víš, a už vůbec ne stím počtem hráčů co na westu dohromady je.
I já patřím mezi ty co to uvítají, novou věc, ať už je jakákoli, a nenudím se na 120 jen..

Nesnažim se je omlouvat, mohli by alespoň dávat tématiku westu než kočky.. ale jak jsem psal, rád už přijmu kteroukoli blbost, co mne na chvilku zabaví. :)
 
To s tím vietnamem byla nadsázka,ale současně mi bylo odpovězeno.Nikterak nepodceňuju znalosti mladší generace,co se znalosti jazyků týká,ale podle toho,kolik lidí tady má problémy s plněním úkolů,pokud nejsou v češtině nijak nepodporuje teorii o tom,že dílčí znalosti němčiny jsou dostačující.
Taky občasné nakouknutí do sekce BUGY je docela vypovídající o kvalitě překladu.
 
Mě se tenhle nápad líbí, bude pěkná ve sbírce

Tady o tom něco máte

Jistou etapou Amerických dějin byl systém otroků dovážených loděmi z Afriky, tyto lodě pluly poměrne dlouhou dobu na moři a i otroci museli něco jíst. Veškeré jídlo, co se převáželo se převáželo v dřevěných sudech a tudíž na něm krom posádky lodi často hodovaly i krysy - Na těchto lodích kočky byly. Pozdeji se dostaly i k rančerským rodinám, jednak opět pro myši a druhak koneckoncu i jako mazlíček.

kocka-231.jpg
 
Mravenců tam taky bylo určitě víc než pistolníků. Úkoly o nich zatím nejsou (to přijde, toho se nebojím)
Ale pokud tam ty kočky opravdu byly, tak jaký měly pro divoký západ význam? Proč to neudělají o stádu bizonů, nebo tak něco?

řeknu ti to takle: rozumně pojatý úkol o mravencích mě neurazí. V rámci divokého západu (téma Westu) žila naprostá většina obyvatel normálním civilním životem, nějaké přestřelky, loupeže, střety s indiány a podobné byly spíše vzácností. Ano West je hra, tj. je naprosto logické, že jsou akcentovány dobrodružnější prvky té doby, nicméně pokud se sem tam objeví nějaký 'civilní' úkol, tak v tom nevidím žádný problém (btw. a že jich do teď bylo celkem dost). Ano, kočky neběhaly po prériích s kolty proklatě nízko, nejezdily se na nich rodea a ani jejich lov nebyl životu nebezpečný - nicméně na Západě byly (na rozdíl např. od dietního dne, nárámků přátelství, dne gayů a jízdy na obláčcích) - tj. opravdu nechápu tuhle vlny kritiky, že hledání koček není dostatečně 'westově tématické'.
 

DeletedUser13789

Guest
Já vim, ale možnost svou stížnost/návrh pro INNO přepsat do Němčiny a poslat to přímo na německé forum, nebo přímo INNU, tu je pro každého(případně v němčině naším moderátorům, kteří to poté přepošlou) A je to jediný efektivní způsob jak něco změnit. (Ale komu se do toho zase chce?)
INNO kouká dle mého na přání lidí, přinejmenším se snaží, ale je potřeba jim to předložit na stůl se vším všudy, aby se na to alespoň podívali...

Jasně, to chápu. Dá se jim samozřejmě napsat. Dokonce i klasický dopis by jim snad dorazil. Je hodně způsobů, jak jim naše stížnosti doručit. Ale řekl bych, že to je práce českého admina, aby komunikoval s INNO a sděloval jim aktivně své návrhy (a své komunity, za kterou zodpovídá).

A předložit jim to na stůl se vším všudy? To si děláš srandu? Já, ani nikdo jiný z nás za to nejsme placení, nebo jo? Oni berou peníze za to, že dávají do hry kočky. A pak by chtěli, aby někdo nápady vyrobil za ně? Zadarmo? Nebo možná za pár nuggetů? To je přece blbost, ne?

A pokud si nestěžují třeba němci na svém fóru, nebo ostatní hráči na anglickém serveru, tak je asi něco špatně. Asi tam hraje hodně úchy.lů, kterým se líbí Hello Kitty :D


To s tím vietnamem byla nadsázka,ale současně mi bylo odpovězeno.Nikterak nepodceňuju znalosti mladší generace,co se znalosti jazyků týká,ale podle toho,kolik lidí tady má problémy s plněním úkolů,pokud nejsou v češtině nijak nepodporuje teorii o tom,že dílčí znalosti němčiny jsou dostačující.
Taky občasné nakouknutí do sekce BUGY je docela vypovídající o kvalitě překladu.

Nikdo neříká, že každý umí německy. Já mám třeba jenom takové nějaké základy. Možná po několikátém přečtení bych přišel na to, co se po mě v úkolu chce. S angličtinou jsem na tom (nejen já) mnohem líp. Možná by to tak bylo lepší. Ale INNO jsou němci, s tím se nedá nic dělat. Možná jen to, že by sem nahrávali tu oficiální anglickou verzi a ne německou. Těžko říct, jak moc je to realizovatelné.

Ale tam šlo hlavně o to, že do hry byl nahrán ten update s úkolem. Byl německy, což může někomu vadit. Český překlad v tu chvíli už existoval, ale přišel asi o den později. Proč? Proč nebyl nahrán rovnou český úkol? Spíš se tam tedy probíralo, jak funguje stávající CZ admin. Který bohužel jaksi přestává fungovat...


řeknu ti to takle: rozumně pojatý úkol o mravencích mě neurazí. V rámci divokého západu (téma Westu) žila naprostá většina obyvatel normálním civilním životem, nějaké přestřelky, loupeže, střety s indiány a podobné byly spíše vzácností. Ano West je hra, tj. je naprosto logické, že jsou akcentovány dobrodružnější prvky té doby, nicméně pokud se sem tam objeví nějaký 'civilní' úkol, tak v tom nevidím žádný problém (btw. a že jich do teď bylo celkem dost). Ano, kočky neběhaly po prériích s kolty proklatě nízko, nejezdily se na nich rodea a ani jejich lov nebyl životu nebezpečný - nicméně na Západě byly (na rozdíl např. od dietního dne, nárámků přátelství, dne gayů a jízdy na obláčcích) - tj. opravdu nechápu tuhle vlny kritiky, že hledání koček není dostatečně 'westově tématické'.

Jasně, většina lidí žila normálně. Ale jak říkáš, tohle je hra. Musí to být pojaté trošku dobrodružně. A cpát do toho telenovelu, pochod gayů, atd je rozhodně blbost. Ale já prostě nevidím důvod, proč zrovna kočky. Existuje dost jaksi typičtějších zvířat pro divoký západ. Tohle je prostě můj názor...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mě je celkem buřt,jestli bude ukol o martanech,nebo veverkách.Ale když už ukol tak něco na zpusob "kmenu" tjn ukol kterej se dělá měsíc a ne že ho spíchnu za hodinu.Nejlepší west byl před přchodem zlatejch pušek.Na ukoly bylo třeba často reskilovat a na odměnu se člověk i těšil.Ted se stačí na jakejkoliv ukol jen převlíct,popřípadě risknout zdraví a ani se na tu práci převlíkat netřeba.
 
Jasně, většina lidí žila normálně. Ale jak říkáš, tohle je hra. Musí to být pojaté trošku dobrodružně. A cpát do toho telenovelu, pochod gayů, atd je rozhodně blbost. Ale já prostě nevidím důvod, proč zrovna kočky. Existuje dost jaksi typičtějších zvířat pro divoký západ. Tohle je prostě můj názor...


vždyť tu kočku můžeš ukrást pumě z pod tlamy, popř. ji zachránit před stádem bizonů ... pokud si však vezmeš do ruky motyčku a okopávání dýni, ti přijde jako práce za trest, tak to je jen tvůj problém.

Já chci pestrou hru a rozličnou škálu úkolů, přepadni dostavník ráno, k obědu a ještě navečer pro změnu vylup banku je takové trochu monotóní, ne ? Osobně říkám, buďme rádi za každý aspoň trochu realistický úkol, i když u něj není třeba vyprázdnit dva nábojové pásy střeliva ...
 

DeletedUser13789

Guest
vždyť tu kočku můžeš ukrást pumě z pod tlamy, popř. ji zachránit před stádem bizonů ... pokud si však vezmeš do ruky motyčku a okopávání dýni, ti přijde jako práce za trest, tak to je jen tvůj problém.

Já chci pestrou hru a rozličnou škálu úkolů, přepadni dostavník ráno, k obědu a ještě navečer pro změnu vylup banku je takové trochu monotóní, ne ? Osobně říkám, buďme rádi za každý aspoň trochu realistický úkol, i když u něj není třeba vyprázdnit dva nábojové pásy střeliva ...

Jo, jasně. Každej má na hru trošku jinej pohled a názor na hru. Tobě se možná kočky líbí, mně prostě ne. Stejně s tim ani jeden z nás nic neudělá.
Každopádně pryč s ručníkama, dietama a tak podobně :D
 
no,to máš pravdu,ohromně jsem ožil př iodlikání 5 mint na dýních,bylo to pestrý až přepestrý.No a teď konec zábavy a mám výběr.Třeba tu bednu vypnout,nebo se jít nechat zabít při přepadení banky,nebo k smrti zemdlít na stavbě misie.Spíš to bude ta misie,abych jim tam mohl věnovat jedno kočiště.

Jack Lewis:ten problém nesouvisí jen s tímhle,vyskytlo se to vícekrát.Mimoch.nikdy jsem si na to nestěžoval,počkal jsem si,až to bylo v pořádku.
Ale tohle všechno se primárně odvíjí od tvrzení,jak jsou všude všichni spokojení(dle zahraničních for),jak jsem se tady dočetl.


A že padá aktivita na foru? Ono někdy nemá cenu reagovat.Byla doba,kdy jsem se snažil odpovídat na dotazy,v rámci svejch mnohdy chabejch vědomostí poradit,nebo sám se poptat. Ale pokud tady jsou pisatelé,kteých jediná aktivita na foru spočívá v tom,že soustavně kladou otázky jak se k čemu dobrat,kde co najdou,jak porazí NPC apod.tak je to spíš urážka těch,kteří tady chtějí opravdu diskutovat.Protože tihle hráči by chtěli všechno a to zadarmo.Prostě nejsou schopni se ani naučit pohybovat se na foru a pokusit se pohledat,jestli to tady někde není POLOPATICKY vysvětlený. A ono v 99% to tady někde je,ale proč ztrácet čas hledáním,že? Ono by leckdy stačilo se poptat na foru města,nebo aliance.
no a jinak,dle mojeho míňení,katastrofální úpadek fora přišel po posledním updatu,kterej komunitu docela rozpoltil.
Objevovali se častěji než kdy jindy invektivy,osobní útoky,tak spousta lidí na komunikaci asi rezignovala.
 

DeletedUser13789

Guest
...Mimoch.nikdy jsem si na to nestěžoval,počkal jsem si,až to bylo v pořádku.
Ale tohle všechno se primárně odvíjí od tvrzení,jak jsou všude všichni spokojení(dle zahraničních for),jak jsem se tady dočetl.

Jasně, já jsem si taky nestěžoval. Ale musíš, uznat, že to je prostě špatně. Zvlášť, když se hlavně v poslední době jedná o antidietní den, kočičí týden, atd. Ty úkoly jsou časově omezené. Když nám je takhle třeba ještě o den zkrátí, tak to pak někomu může právem vadit. Zvlášť teď o prázdninách, v době dovolených, výletů, atd...
To si pak někdo řekne, že ten úkol splní ještě, než odjede...jenže když pak kouká na zadání v němčině, tak to asi nikoho nepotěší.

A že padá aktivita na foru? Ono někdy nemá cenu reagovat.Byla doba,kdy jsem se snažil odpovídat na dotazy,v rámci svejch mnohdy chabejch vědomostí poradit,nebo sám se poptat. Ale pokud tady jsou pisatelé,kteých jediná aktivita na foru spočívá v tom,že soustavně kladou otázky jak se k čemu dobrat,kde co najdou,jak porazí NPC apod.tak je to spíš urážka těch,kteří tady chtějí opravdu diskutovat.Protože tihle hráči by chtěli všechno a to zadarmo.Prostě nejsou schopni se ani naučit pohybovat se na foru a pokusit se pohledat,jestli to tady někde není POLOPATICKY vysvětlený. A ono v 99% to tady někde je,ale proč ztrácet čas hledáním,že? Ono by leckdy stačilo se poptat na foru města,nebo aliance.
no a jinak,dle mojeho míňení,katastrofální úpadek fora přišel po posledním updatu,kterej komunitu docela rozpoltil.
Objevovali se častěji než kdy jindy invektivy,osobní útoky,tak spousta lidí na komunikaci asi rezignovala.

Já jsem na fóru aktivní asi tak poslední dva měsíce. Předtím jsem se sem občas podíval, ale jinak nic. Takže to moc nemůžu porovnávat. A takové ty hloupé otázky některých hráčů mi taky vadí. Místo toho, aby zapnuli hlavu, tak se zeptají na úplnou blbost.
 
No vidíš a právě zařazování termí.úkolů mě nijak nedrtí.Prostě je to tak nastavený a nejsi přítomen? Máš smůlu.Jistě,je spousta lidí,kterým se to nelíbí,ale všichni všude bejt nemůžeme.
Jde i o to,jestli to jsou opravdu jednorázový akce,nebo se budou periodicky opakovat(viz vánoce,Den díkůvzdání apod),potom už by pláč nestíhačů nebyl vůbec na místě.
 

DeletedUser13789

Guest
No vidíš a právě zařazování termí.úkolů mě nijak nedrtí.Prostě je to tak nastavený a nejsi přítomen? Máš smůlu.Jistě,je spousta lidí,kterým se to nelíbí,ale všichni všude bejt nemůžeme.
Jde i o to,jestli to jsou opravdu jednorázový akce,nebo se budou periodicky opakovat(viz vánoce,Den díkůvzdání apod),potom už by pláč nestíhačů nebyl vůbec na místě.

Jestli budou kočky ještě za rok, tak se asi zastřelim :zásek::D
 

DeletedUser16200

Guest
Začnu teda já,
to už si z nás Inno dělá fakt prd*l a nebo si myslí, že to hrají děti od mateřské školy do 5 třídy ZŠ?

Ještě přidejme Hello Kitty, Barbie a možná taky pár Šmoulů, kteří ukradnou Henrymu ingredience z baru a my je budeme muset sehnat dřív, než je najde Gargamel.

Vzkažte prosím někdo ze supportu tam "nahoru", ať vyhodí toho manažera, který to tam teď řídí a pošlou tam někoho schopného, přemýšlivého a hlavně rozumně myslícího..

Děkuju.

Počuj, s tým my nič nespravíme. Ak sa ti akcia nepáči, tak ju môžeš proste ignorovať a ísť svojim tempom. :-)

Myslíš si, že by si toho týpka vyššie dokázal nahradiť?
 

DeletedUser11063

Guest
Já vim, ale možnost svou stížnost/návrh pro INNO přepsat do Němčiny a poslat to přímo na německé forum, nebo přímo INNU, tu je pro každého(případně v němčině naším moderátorům, kteří to poté přepošlou) A je to jediný efektivní způsob jak něco změnit. (Ale komu se do toho zase chce?)
INNO kouká dle mého na přání lidí, přinejmenším se snaží, ale je potřeba jim to předložit na stůl se vším všudy, aby se na to alespoň podívali. A ne každému se dá vyhovět jak víš, a už vůbec ne stím počtem hráčů co na westu dohromady je.
I já patřím mezi ty co to uvítají, novou věc, ať už je jakákoli, a nenudím se na 120 jen..

Nesnažim se je omlouvat, mohli by alespoň dávat tématiku westu než kočky.. ale jak jsem psal, rád už přijmu kteroukoli blbost, co mne na chvilku zabaví. :)

Takové iluze jsem měl dříve taky - proto byl dříve i ten dopis. posílaný emailem i přes český tým a reakce byla nulová. To že je zajímá názor lidí je možná pravda, jenže je zajímá pouze názor platících lidí. nejlépe platících lidí ze zemí, které jim vydělávají nejvíce. My můžeme poslat tisíc dopisů, ale oni se jen kouknou na počet hráčů, počet platících hráčů a po té ty dopisy hodí do koše či rovnou smažou. A popravdě bych řekl, že názory neplatících hráčů mají rovnou zařazený do spamu.

Tady není největší problém v INNO ale v naprosté demenci většiny hráčů. Dokud budou hráči skákat blahem nad podobnými blbostmi a za podobné blbosti utrácet nugety jen aby to měli, tak INNO nemá důvod cokoliv měnit. Proč by měli zavádět nějaký dobrý dlouhodobý úkol, nebo dělat jiné změny co by trvaly dlouho. Když stačí během dvou dnů udělat nový set co bude přidávat +1 bod do jakékoliv práce (pro získání setu nejlépe potřeba nugety) a lidi se můžou přetrhnout aby ho získaly. Dokud se nezmění sami hráči tak INNO nemá důvod podobné věci přestat vymýšlet
 
Nahoru