• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočičí týden

DeletedUser13789

Guest
...Dokud se nezmění sami hráči tak INNO nemá důvod podobné věci přestat vymýšlet

Je to nereálné, ale i tak...
Pokud by se hráči změnili a přestali nuggety kupovat, tak nás INNO normálně odpojí. To je ten problém. Oni vymýšlejí blbosti za naše peníze. Když jim je přestaneme dávat, tak se to k lepšímu nezmění. :D
 

DeletedUser11063

Guest
já nemyslím přestat kupovat nugety, to ať hráči kupují. Ale pokud by nugety přestaly využívat na podobné blbostní akce, tak by inno přestalo vymýšlet další a další akce a třeba by se více starali o hru - chyby, které tu jsou s námi pomalu o začátku a které jim jsou ukradené, že světy ve velkém vymírají, staří hráči se nudí, .... Tohle podobnými akcemi nezachrání.
 
Konec kočkování, teď načneme zábavu z jiného soudku :D

No vážně, proč nemůžou tvůrci udělat úkoly do hry?! Proč se pouští do nějakých rádoby-význačných akcí? Já jsem informovaný a uvědomělý dost, nechápu proč do mně musí cpát takové ptákoviny! Mi nevadí že je ve hře puška na slony anebo velbloud, to není nic hrozného. Ale úkoly ke dni anorektiků a gayů, to je dost mimo! Jsem zvědavý kdy bude úkol ke dni telekomunikace a jestli nám k tomu nabídnou i nějaký "výhodný" tarif?!
 

DeletedUser1318

Guest
A to si představ, že jsme třeba prošvihli:
2. 8. Den suchého zipu,
Ještě dříve:
20. 7. Den lízátek, (takové jalapeňo lízátko jako duelová zbraň...)
21. 6. Mezinárodní den trpaslíků, (v Německu prý velmi oblíbených)
Ale třeba ještě stihneme např.:
13. 8. Den leváků, (těch je tam asi taky plno)
19. 9. Den, kdy mluvíme jako piráti, (takových dní je po updatech plno)
30. 9. Mezinárodní den překladatelů (na ten se těším, zaslouží si ho)
16. 10. Mezinárodní den proti Mcdonald's, (hamburger pochází z Hamburku)
28. 11. Mezinárodní den nekupování ničeho, (ten asi neprojde kvůli nugetům)
Případně 29. 12. Mezinárodní den biologické rozmanitosti... (na konec roku případné, když budeme bilancovat, v mozkovnách jakých tvorů se rodí současná koncepce westu)

Snad z toho něco padne do oka vrchnosti z Hamburku a obohatí moji sbírku další kupou praktických věciček.
 

DeletedUser13789

Guest
A to si představ, že jsme třeba prošvihli:
2. 8. Den suchého zipu,
Ještě dříve:
20. 7. Den lízátek, (takové jalapeňo lízátko jako duelová zbraň...)
21. 6. Mezinárodní den trpaslíků, (v Německu prý velmi oblíbených)
Ale třeba ještě stihneme např.:
13. 8. Den leváků, (těch je tam asi taky plno)
19. 9. Den, kdy mluvíme jako piráti, (takových dní je po updatech plno)
30. 9. Mezinárodní den překladatelů (na ten se těším, zaslouží si ho)
16. 10. Mezinárodní den proti Mcdonald's, (hamburger pochází z Hamburku)
28. 11. Mezinárodní den nekupování ničeho, (ten asi neprojde kvůli nugetům)
Případně 29. 12. Mezinárodní den biologické rozmanitosti... (na konec roku případné, když budeme bilancovat, v mozkovnách jakých tvorů se rodí současná koncepce westu)

Snad z toho něco padne do oka vrchnosti z Hamburku a obohatí moji sbírku další kupou praktických věciček.

Luxusní seznam!

Bejt Tebou, tak to rozhodně dám do sekce Návrhy a nápady! Sice Tě zas budou buzerovat, ať to upravíš graficky a přidáš obrázky, ale určitě to stojí za to. Až tohle pošlou němcům, to bude něco! :D
 

DeletedUser

Guest
Koťátka a Divoký západ mi nejdou dohromady. Koťátka v té době sloužila kovbojům jako terč pro nácvik střelby :-)
 

DeletedUser

Guest
Přišli jste na ta pracovní místa, kde jsou ukryta koťata? Já našel zatím pouze jedno, černé kotě při Vězeňském transportu.
 
ty pelechy padaj asi sice všude, ale u některých prací je pak možná garantována barva, takle to vyšlo mě:
světlá - sklízet bavlnu
skvrnité - vymítit stáje
zlaté - hledat zlato :-)
černá - hledat uhlí (ale asi ho pak nesmíš moc oprášit ...)
šedé - kopat hroby
 

DeletedUser

Guest
Já tu hru hraji sice jen chvilku ale nevidím důvod co je na sbírání koček tak hrozného :) mě se to líbí, asi je to tím, že my holky jsme jiné :D
 

DeletedUser13789

Guest
...mě se to líbí, asi je to tím, že my holky jsme jiné :D

Jo, to asi bude tím. Protože jste trošku jinej druh, no... :D


Taky bych je nejradši postřilel a dostal za ně nějaky bod aspon než aby mi mnoukali v inventáři mrchy falešne..


To neni špatnej nápad! Udělat alternativu. Kdo chce, ať si je sbírá, češe, vychovává, nebo tak... No a kdo nechce, ať po nich střílí a dostane za to taky něco. Chlapče, měl by ses přihlásit o místo v INNO games! :D
 

DeletedUser1318

Guest
Já tu hru hraji sice jen chvilku ale nevidím důvod co je na sbírání koček tak hrozného :) mě se to líbí, asi je to tím, že my holky jsme jiné :D
Já to hraju už pár let a raději bych místo koťátek hledal cokoliv, co by bylo tématicky blíž westu.
Ona ani možná tak nevadí ta koťátka, ale to, že jsou další z ucelené řady "podivností", které poslední dobou hledáme.
Můžu se zeptat, když říkáš, že hraješ jen chvilku, jak si se ke hře dostala a co tě na ní zaujalo?
Mně osobně právě to, že v počátcích to bylo něco jako návrat do dětství a hra na indiány, kovboje a bandity.
Nahánění ufa na apríla ještě beru jako povedený vtípek, ovšem župany, koťata, okřídlené boty - pro příklad - není to podivné?
 

DeletedUser11063

Guest
Já už jsme tu taky dlouho a jsem otrávený z tohoto úkolu pro to, že je to pouze další blbost, která je odvádí od skutečné práce co jsou na westu potřeba udělat. Stále je to hromada slibu, o kterých různě nakvákali ale potom se po nich slehla zem - místo toho přidávají tyhle blbosti. Když už nechtějí plnit staré sliby (nebo chceteli věci co oznámili že chystají) tak by alepsoň mohli začít odstraňovat chyby ze hry, ale jak se zdá i to je nad jejich síly.
Problém je ale v tom, že tohle hromadně nové hráče nenaláká, naopak to více a více otravuje hru těm stávajícím starým hráčům, kteří čekají na nějaký zázrak - změnu ze strany INNO k lepšímu.
 

DeletedUser11313

Guest
"Tat" má u mne malé bevýznamné plus, s jeho názory v tomdle vláknu se zcela ztotožňuju, seznam je fakt luxusní. Chápu, že nám INNO do města nedá bordel (mimochodem určite jich v každym městě na západě bylo víc, než plánovenjch 3D kin se sterozvukem), ale opravdu (ale opravdu) tadle hra měla něco, co z ní udělalo hru roku. Bohužel už dávno hrou roku není a už nikdy nebude. Her na netu jsou mraky, ale hra na divokej západ, hra na starý dobrý časy, ta už tu žádná není.
Nadával jsem na malý okýnko v prohlížeči, rozčiloval jsem se nad neohrabaným ovládáním a mizernou grafikou. Ale hrál jsem, bavil jsem se a bylo mi fajn. Teď se mi vlastně po tom malým okýnku stejská ...
 

DeletedUser

Guest
ty pelechy padaj asi sice všude, ale u některých prací je pak možná garantována barva, takle to vyšlo mě:
světlá - sklízet bavlnu
skvrnité - vymítit stáje
zlaté - hledat zlato :-)
černá - hledat uhlí (ale asi ho pak nesmíš moc oprášit ...)
šedé - kopat hroby

Nefunguje to. Tahal jsem se s hnojem, žádné kotě. Kopal zlato, žádné kotě. Sklízel bavlnu, žádné kotě. Kde ty mrchy jsou? :-)
 

DeletedUser13789

Guest
Nefunguje to. Tahal jsem se s hnojem, žádné kotě. Kopal zlato, žádné kotě. Sklízel bavlnu, žádné kotě. Kde ty mrchy jsou? :-)

To je takovej problém trochu vytrvat? Co jsem četl, tak to padá asi skoro všude. Jenom se musíš snažit. Prostě pokračuj a ono to určitě padne.

Fakt...bez návodu se půlka lidí na westu neobejde. Nechápu to...
 

DeletedUser

Guest
Už mi skončil ban,takže se na toto téma opět vyjádřím.Nedělal jsem úkol vesmírná ryba,nedělal jsem ani sběr ručníků a nebudu dělat ani svátek práce.Souhlasím s Mnkem a pro peťa.Kdybyste se ozvali všichni ze supportu a domluvili se napříč zeměmi,tak určitě něco změníte,jen se musí chtít a nesedět a čekat:) Osobně doporučuji tyto úkoly nedělat,jako např. náramek přátelství,čím více nás to nebude dělat,tím dříve si to inno uvědomí a přestane vytvářet hloupé úkoly.
 

DeletedUser12400

Guest
souhlasim ze ty nektere ty veci jako rucnik,kocka... nepatri uz do westu ale me to nevadi lepsi nez by nic nedelali to by pak hrace prestalo bavit ze nema ve hre co delat
 

DeletedUser11313

Guest
Už mám tolik koček,že si můžu otevřít čínskou restauraci!
 
Nahoru