• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lagoonia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno
Ono není špatné hrát tu první verzi, cosi se naučíš a líp tomu porozumíš. Já teď zkoumám jestli je výhodnější přilákat na ostrov dalšího trosečníka, anebo nechat nějaký pár aby měli vlastního potomka, či je možné to zkombinovat (2páry = 2děti). Anebo to jde jen jednou za kapitolu.
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě, kdo a proč zde smazal můj příspěvek o tom, že hra je v současnosti díky lagům a bugům prakticky nehratelná...
 

DeletedUser

Guest
To je mi samozřejmě jasné, pouze mě zaráží, že si si Inno "troufne" vyrukovat s openbetou v této fázi, která je imho nehratelná ;)
 

DeletedUser13514

Guest
musíš tam, pokud si dobře pamatuju, postavit a zapálit vatru (takovej větší oheň - ne ten, co doplňuje energii) tím přilákáš dalšího trosečníka
 

DeletedUser10597

Guest
Proč si to vzdával ? :D Právě jak přišli 2 začalo mě to bavit víc :D
Ještě k tomu, když tam můžeš pěstovat konopí :D Hra pro děti :D
 

DeletedUser13514

Guest
Přijde mi to až moc jednoduché. Prostě jen takové klikání na styl fb her :)
 

DeletedUser10597

Guest
Ty už si tak daleko ? :D Já jsem včera začal a jsem na 6 lvl :D
 

DeletedUser13514

Guest
Tak jste mě tou diskuzí donutili podívat se, jak si vedou moji trosečníci (zda tam už nepomřeli hlady :D) a mohu říct jednu pozitivní zprávu: vrak se sám obnovil do původní podoby (což při každodenním hraní vypadal pořád stejně ošuntěle - ale to víte :)). No, počkám si na českou verzi (snad se jí dočkám) a pak to možná zkusím rozjet (angličtině prd rozumím, tak i proto mě to možná tak moc nechytlo, nevím :))
 

DeletedUser11110

Guest
Tak jsem to teď zapl a zatím příjemně překvapen :)
Co bych ale změnil tak třeba pokud znáte seafight tak ty perly aby se daly najít třeba těžko ale najít a dále menší ceny za tu energii :(
 
Nahoru