• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Let's Craft

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
tak co, jak se vám daří ? kdy vyjde beta a pracujete na tomto projekut vůbec ? byla by to škoda pokud ne :)
 

DeletedUser

Guest
Nedávno jsem narazil na velice podobnout hru vašemu let's craftu - jménem FlatCraft... Nevím zda jste kopírovali vy od nich nebo obráceně nebo každý nezávisle, ale oni jsou na tom poměrně lépe...
 

DeletedUser

Guest
Ako pochopim ze ste chceli zmenit minecraft ale ten Flatcraft :D jejda nechcem byt zly ale to ste vazne okopirovali :D
 

DeletedUser

Guest
nevim jestli lip...kdyz je to kopie minecraftu ve 2D jak sami rikaji...ale aspon maji dobrej nazev...to musim uznat...ten vas let's craft zni hodne multiplayrove i kdyz neni
 

DeletedUser

Guest
taky jsem viděl flatcraft a hnedka co mě napadlo let´s craft :D bez urážky ale oni to maj o 100% lepší ale vy se určitě polepšíte že ano ?! :) :D
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu se vyjádřit za ty co Let´s Craft aktivně vyvíjí, zda se jedná o inspiraci či náhodu, ale FlatCraft podle toho co se dívám - se k verzi která je na YT vyvíjel několik měsíců, zatím co my jsme začali teprve nedávno.
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu se vyjádřit za ty co Let´s Craft aktivně vyvíjí, zda se jedná o inspiraci či náhodu, ale FlatCraft podle toho co se dívám - se k verzi která je na YT vyvíjel několik měsíců, zatím co my jsme začali teprve nedávno.

takze to mate este horsie ... oni boli z napadom 1 ...
 

DeletedUser

Guest
takze to mate este horsie ... oni boli z napadom 1 ...

Nic takového jsem nenapsal - zda se jedná o nešťastnou náhodu či záměr nevím, k vysvětlení určitě dovedu někoho z programátorů.
Pokud se jedná o záměr, tak si rozmyslím míru budoucí spolupráce - jak na fóru, jak na stránkách, tak na nápadech ke hře.
 

DeletedUser

Guest
Nápad na Minecraft ve 2D vzniknul snad už od začátku Minecraftu. Dává to smysl, protože Minecraft je vlastně "pixelovka" ve 3D, tak proč by to nemohlo být 2D? Podle mě je jedno, kdo s nápadem přišel první. Rozhodně to nebyl FlatCraft ani Let's Craft. Zároveň si nemyslím, že by někdo od někoho kopíroval. Prakticky záleží pouze od toho, jak je program udělaný :)
 

DeletedUser11110

Guest
Rád bych se vyjádřil k problémům co se tu řeší. Projekt FlatCraft vidím dnes poprvé. Viděl jsem několik Minecraftů 2D a rozhodně z nich čerpáme inspiraci to přiznávám. Vymyslet v dnešní době originální hru už asi ani nejde. Takže se dívám po jiným projektech, zkouším je a pokouším se tam dávat to co mi tam chybí :) takže z FlatCraftu sem nic nevzal protože jsem ho ani neznal :)

Stále děláme Multiplayer
 

DeletedUser

Guest
to chápu ale mě jde o to -> proč tam dávat multiplayer do bety místo toho abyste vylepšovali betu tak tam strkáte multiplayer takže z toho vznikne nekvalitní beta ještě s horšim multiplayerem...P.S. moc vám fandim jen vám řikám můj názor...:)
 

DeletedUser

Guest
Nejspíš budou mít kvalitní oboje, protože s tím nepospíchají
 

DeletedUser

Guest
doufejme...ale osobně si neumím představit multiplayer v téhle hře
 
Nahoru