• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
jako že sem to nemyslel vážně :D

Ok, už si to budu pamatovat, ale radši zpet k minecraftu uz sme OT

12.Ledna vyšla oficiální verze 1.1 minecraftu kde jsou jazyky (i ta čeština) jen ten font češtiny je humus, jinak je tam vse co sem psal co je ve verzi 12w01a
 

DeletedUser

Guest
no víte že se změnil i recept na Zlaté jablko?už jenom 8gold Nuggetů a 1jablko
2.je pravděpodobnost 1/200 že z listí spadně jablko
3.ty jazyky
4.jde enchantovat luk
5.na žebříky už nejde stoupnout(odstranil se kolizní box)
a potom ještě něco :D
 

DeletedUser

Guest
ještě nějaký ten superflat úplně rovná plocha akorát mě štvou ti mobové ale hlavně slimové a ten font bude asi tím že máme háčky ale nevím to jistě
 
Ne, on nejde rozjet! Ani na gold a ani na obyčejných! A dal jsem tam i RS torche, a jenom se mi ty koleje rozsvítili.

udělej si kolíbku ;-))

vykopeš block pod vozíkem,na obě strany(vpřed i vzad) dáš ty koleje,udělá se ti jakési véčko,vedle toho dej blok a na něj tlačítko ;-)
Výsledek ?
Vozík dojede a zastaví se.. Když nastoupíš a zmáčkneš tlačítko, tak ti jakoby sjede a rozjede se ;-)
Doufám že jsem ti poradil ;-)
 

DeletedUser

Guest
jj taky sem to chtěl napsat přesně tenhle návod akorát sem nevěděl jak :D jinak co se vám nejvíc líbí na 1.1 ? mě asi nejvíc ty ovce jak jim doroste vlna :)
 

DeletedUser

Guest
12w03a !

Novinky:
nový biome - džungle
- nové typy stromů
Pokud jsou liány na zdi, je možné po nich šplhat.
Spawneggy se dají vystřelovat dispensery.
 

DeletedUser

Guest
to bude treecapitator :D to je mod kterej dělá,že když ukopete spodek stromu sekerou spadne celej :)
 

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]ZWWKbNeXPiw[/YOUTUBE]
nebo podivejte se na videa z jeho kanalu, jsou dost dobre :D




Nevite kde najdu nejake navody na vyrobu vsech lektvaru?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru