• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS v ledním hokeji 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Tipuj umísění našich hráčů na letošním MS v hokeji


  • Celkový počet hlasujících
    50

DeletedUser6120

Guest
Tak určitě! :D

Jinak dnešní zápas byl jeden z těch nejlepších co jsem na turnaji viděl - a musím podotknout že jsme zaslouženě postoupili a vrátili Švédům loňské vyřazení :klubun:
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkný hokej. Nervy až do konce.

A je po fandění Slovákům. Teď už nemůžu. lol

V sobotu Česko - Slovensko, boj o postup do finále.
 
já to vidím tak, že musíme uhrát stejný výsledek jako Rusko.. je mi jedno jestli čr bude mít bronz nebo zlato ale důležitý je, porazit Rusko! :D (buď aby byli bez medaile, nebo aby skončili druhý :) )
 

DeletedUser9371

Guest
já to vidím tak, že musíme uhrát stejný výsledek jako Rusko.. je mi jedno jestli čr bude mít bronz nebo zlato ale důležitý je, porazit Rusko! :D (buď aby byli bez medaile, nebo aby skončili druhý :) )

Správně ! Rusko ? Ničit, drtit, likvidovat. Cílem je to, aby byl v celé Evropě cítit smrad, jak se v Rusku pálí hokejky.
Jenom je k tomu třeba taková malá maličkost, porazit v sobotu Slovensko. :D
 

DeletedUser

Guest
No, Rusové mají velkou motivaci, takže by to bylo proti nim těžké. Když neskončí první, půjdou do lágrů :D
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že slováky zítra nedáme.... :ne: Řekl bych, že nás rozdrtijou..
 

DeletedUser

Guest
Slováci sa tešia na ten zápas tak sa nechajme prekvapiť ja verím naším tak dúfam, že niečo podobne zopakujú ako to bolo pred 10 rokmi. Vy hráte pekne sledoval som zápas so Švédskom jednoducho povedané držím palce obidvom stranám.
 

DeletedUser9371

Guest
Slováci sa tešia na ten zápas tak sa nechajme prekvapiť ja verím naším tak dúfam, že niečo podobne zopakujú ako to bolo pred 10 rokmi. Vy hráte pekne sledoval som zápas so Švédskom jednoducho povedané držím palce obidvom stranám.
Pěkný názor. :72:
Prostě to bude kvalitní hokej na obou stranách a těším se na něj. Vychutnám si ho doma sám, bez dětí s občerstvením u televize. Chtěl jsem jít na "plátno" do hospody, ale to by nebylo ono. Takhle si užiji klídek bez dětí, Westu i hokeje.
Škoda, že před utkáním nehrají státní hymny obou mužstev. Zase by zazněla celá hymna, jako dříve za Československa. :D:D
 

DeletedUser9371

Guest
Sen každého Čecha na letošním MS 2012. :D

[youtube]RNhuppEYHgA[/youtube]
 

DeletedUser

Guest
Máš pravdu je dobre pozerať doma ako niekde inde. Doma máš klidek a môžeš pozerať keď si inde tak ťa to len ruší a nemáš z toho nič, zajtra bude parádny večer. Dúfam, že padne dosť gólov lebo bude nuda a dúfajme, že bude v 3 tretine tak 3:3 aby bolo väčšie napätie .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9865

Guest
Já jsem v zápas Česko : Slovensko tajně doufala celé MS. Nechápu tu nevraživost mezi některými Čechy a Slováky, když se hraje toto derby, my se vždycky slezeme na koleji dohromady, Češi i Slováci, koukáme spolu a je tam vždycky naprosto úžasná atmosféra :) A výsledek bereme sportovně, opijeme se tak jako tak :D
 
Já jsem v zápas Česko : Slovensko tajně doufala celé MS. Nechápu tu nevraživost mezi některými Čechy a Slováky,... opijeme se tak jako tak :D

Máš pravdu, opít se můžeš tak jako tak, k tomu šampionát nepotřebuješ. Tady jde o to vyhrát a slavit vítězství, stát se mistry!!! Nevraživost je stejná jako k ostatním, k čemu mi je že to vyhrají nějací "bratia", naprosto k ničemu. Jestli si mám říct: vy jste nás porazili, to je tak fajn", to mi příjde trochu bláznivé. Kdo nám zhatí cestu za vítězstvím, s tím se objímat nehodlám. A ani žádné před-miliskování, normálně do nich jít a rozdrtit je! Zlato musí být naše...
 

DeletedUser9371

Guest
Já jsem v zápas Česko : Slovensko tajně doufala celé MS. Nechápu tu nevraživost mezi některými Čechy a Slováky, když se hraje toto derby, my se vždycky slezeme na koleji dohromady, Češi i Slováci, koukáme spolu a je tam vždycky naprosto úžasná atmosféra :) A výsledek bereme sportovně, opijeme se tak jako tak :D

Přesně tak, hlavně ta poslední věta. :D
 

DeletedUser9865

Guest
Máš pravdu, opít se můžeš tak jako tak, k tomu šampionát nepotřebuješ. Tady jde o to vyhrát a slavit vítězství, stát se mistry!!! Nevraživost je stejná jako k ostatním, k čemu mi je že to vyhrají nějací "bratia", naprosto k ničemu. Jestli si mám říct: vy jste nás porazili, to je tak fajn", to mi příjde trochu bláznivé. Kdo nám zhatí cestu za vítězstvím, s tím se objímat nehodlám. A ani žádné před-miliskování, normálně do nich jít a rozdrtit je! Zlato musí být naše...

Já miluju hokej. Zvláště tuto sezónu jsem si ho užila dostatečně především díky Kometě a samozřejmě, že jsem si nejvíc přála výhru. Mám pár kamarádů z Pardubic, celé finále jsme se pošťuchovali a vsázeli se o piva, kdo vyhraje ten a ten zápas, bylo to fajn. Ale že bychom si nadávali nebo se neměli rádi kvůli tomu, že to vyhrál ten nebo ten nebo kvůli tomu, jak to nakonec dopadlo? To mi přijde absurdní. Je to prostě jen sport, jsem fanynka a nebojím se říct, že velká fanynka a nemám ráda fanoušky, kteří se kvůli prohře chovají nevhodně k vítězům a je úplně jedno, jestli jde o Slováky nebo o někoho jiného.

V roce 2010, kdy jsme vyhráli finále nad Rusi, jsem bydlela na pokoji na kolejích s Ruskou, která byla v ČR na Erasmu. Jistě si pamatuješ, jaký tehdy měli Rusové tým a že to byli jasní favorité. A ona po zápase stejně přišla, podala nám všem ruku a řekla "gratuluju, je to sice škoda, ale byli jste lepší". Měla kolem krku ruskou vlajku, koukala s námi v hospodě a nebyl v tom nejmenší problém.
Asi jsem díky tomu na tyto situace zvyklá. Znám hodně cizinců, co jsou přes šampionát tady, kteří chodí fandit jejich národním týmům a když hrají s námi, pošťu****eme se, ale z legrace. Nepřestanu ty lidi mít najednou ráda jen proto, že proti nim hrajeme v hokeji nebo kvůli tomu, že s nimi prohrajeme. A se Slováky je to znát nejvíce, protože jich tady je hodně a protože je hodně z nich mými dobrými přáteli. Myslím si, že na tom není vůbec nic nepochopitelného :)
 

DeletedUser9371

Guest
Kometa ? To bylo letošní překvapení, super hokej.
Pamatuji dobu před rokem 1989 kdy se jednou Kometa dostala do 1. celostátní ligy a hrál tam ještě i klub Zetor Brno. Ale bylo to jen jednu sezonu. :)
 

DeletedUser9865

Guest
Tak to si nepamatuji, v té době jsem byla ještě na houbách, ale ta letošní sezóna Kometě fakt vyšla, bylo na co koukat a škoda toho závěru, i tak tu ovšem byla všude parádní atmosféra :)
 

DeletedUser

Guest
A ked nahodou vyhrajeme nezabudajte sa vyhovarat na to ze mame ceskeho trenera :hoj:


(ak vam nahodou nedoleti jagr)

[SPOIL]
1265583_jaromir-jagr-hokej-superman-superhrdina-video.jpg
[/SPOIL]
 
Nahoru