• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

nedobré hry

DeletedUser

Guest
ja som hral WoW v herni(stacilo mi 1x) a vobec ma to nebavilo....
 

DeletedUser3698

Guest
To je prave ono, to je dlouhodoba hra na nekolik let. Prectete si recenzi.
 

DeletedUser

Guest
to hra není to je někej program v kterým nemá nic hlavu ani patu to je wow a navíc je to divný a maže to všem mozky zachvílu bude půlka světa na hlavu je to návikoví a blbí to je jediný co to je a platí se za takovou pitomost peníze a to dost tak se to na hov**o
 

DeletedUser

Guest
Co proti tomu máte???To že je ta hra extémně návyková???:loool:-wow
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to že je náviková nic to že lidem maže mozky všechno:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
muj kamarad nesel par dni do skoly proto aby mohel hrat WOWko

neni to de°°l? :dj::pc:

uplne mu :booo:
 

DeletedUser

Guest
njn... u nás ve škole jeden týpek to dělá taky... podle mě by se to mělo zakázat je to vymývárna mozků
 

DeletedUser

Guest
a nevím proč všichni zrovna wow protože je od EA? (myslím) a ještě k tomu se platí a přitom takových her jsou 3 p*dele
 

DeletedUser

Guest
Hele lidi už mi to tu připadá jako nějaké téma o WoW nechcete si založit nové téma a kritizovat jej tam ? Tohle téma je pro všechny hry a ne jen pro WoW :ehm:
 

DeletedUser

Guest
už jedno je ale není o krytyzování ale o tom za keho kdo hraje
 

DeletedUser3698

Guest
a nevím proč všichni zrovna wow protože je od EA? (myslím) a ještě k tomu se platí a přitom takových her jsou 3 p*dele
Rekni mne hru stejenho typu, ktera se na oficu neplati. :)
Proc zrovna WoW? Protoze je nejlepsi (v dobe vydani byla a i ted ji hraje skoro nejvic lidi, Lineage 2 hraje samozrejme vic lidi, ale hodne v Asii a to nikoho nezajima)
 

DeletedUser

Guest
nějaká by se na 100% našla a myslím že by se tomu slavnému wow dokonce aji vyrovnala ale dobře říkám jen svůj názor tak se do mě nepustte všeci
 
Nahoru