• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13856

Guest
Zdravím, zajímalo by mě jak je to s těmi kategoriemi. Když se přihlásím jako např. 135 duelový lvl tak to nesmím duelovat abych do turnaje nebyl 141? Nebo jak to je?
 

Deleted User - 31870

Guest
- když nahlásím nějakou zbraň pro turnaj, tak celou dobu nebudu moci používat jinou? třeba zlatou sadu do bitev nebo prací? nebo jinak - když budu mít zlatou zbraň do bitvy a někomu se podaří v rámci turnaje mě napadnout, než se převleču, co se stane? vyloučí mě z turnaje za použití nedovolené zbraně?
- bude se moci během turnaje zbraň měnit, třeba při dosažení levelu potřebného pro lepší zbraň? když se přihlásím na s9, abych si mohla vyzkoušet turnaj, těžko můžu vědět, jaký level budu mít v době spuštění turnaje a na jakou zbraň dosáhnu...navíc předpokládám, že pokud první kolo turnaje bude trvat cca 14 dní, nízké levely budou rychle postupovat a přece nebudou na levelu 40 duelovat s prakem...
- když v turnaji ve stejné kategorii budou hráči ze stejného města, jak to budete řešit, přinutíte některé z nich změnit město?
- lze odměnu zaslat na jiný svět?
- budete dělat nějaké úpravy navržených kategorií? hráči s duelovkou 1 určitě nemohou útočit na duelovku 20, dokonce ani hráči s duelovkou 41 nemohou duelovat hráče s duelovkou 60...

Na vlastní vyvolané útoky, které budete hlásit tady na fóru musíte použít tu zbraň, kterou si registrujete. Po celou dobu prvního kola musíte mít tu registrovanou zbraň. Před začátkem druhých kol se bude muset provést kontrola přestupů mezi duelovými levely, takže bude prostor pro změnu registrované zbraně (v případě potřeby). Co si budete nosit na práce, bitvy - to se turnaje netýká a když vás někdo napadne nepřipravené, budete mít méně bodů vy.

Soupeře budeme losovat (nejspíše já), takže opravdu neovlivním, kdo komu padne.. Pokud by k tomu došlo, budeme se muset s hráči nějak domluvit, zatím nevím ani jak, ale je to dobrá otázka ;)

Odměny lze jako vždy zaslat na jiný svět (na vlastní účet!).

Prozatím jsou jen návrhy na duelové kategorie, vlastní rozvržení se bude muset provést až po registraci - největší problém bude u malých levelů, větší levely dosahují většího rozpětí.. Udělala jsem na to vzorec v Excelu, aby se nám to počítalo rychleji :)


Učastníci asi nebudou vyjmuti z běžného duelování, aby se mohli potýkat jedině mezi sebou? Když budou smět napadat účastníky další hráči, tak to není zrovna turnaj. To takhle může před jedním hráčem napadnout soupeře kdokoli a pomoct mu v "rádobysoutěži".

Tahle otázka již byla zodpovězena dříve.. Hráči nebudou vyjmuti z běžného duelování, naopak by tím byli poškozeni při účasti v kategoriích..

ja se do turnaje přihlásit???

http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=21743
Musíš se zaregistrovat odpovědí tady - nick, zbraň, duelová úroveň a podpis (ten je pro kontrolu změn v duelové úrovni a zaznamenání stavu duelů)

1) Už to tu asi bylo ale třeba jsem to nepochopila, jak a kde se dozvíme hráče na které budeme útočit?

2) Co kdyby se to udělalo nějak takhle: Vždy když hráč postoupí do jiné kategorie (uz nebude napr. duel. uroven 60-80) by si směl vyměnit zbraň a informoval by o tom na fóru v sekci (vytvorene pro tuto prilezitost) '' Výměna zbraně'' Tam by musel napsat jakou zbraň za jakou mění a dát tam svou duel. úroveň a doplnit to podpisem... Prostě, aby bylo vše známé.

3) A napadla mě ještě jedna otázka... Situace: Mám seznam s hráči, pojedu od nejslabšího levlu po nejsilnější... A nejednou zjistím že hráč XXX je mimo mou kategorii, protože postoupil přes duelovou úroveň 80. Co mám dělat pak, zažádat o nového soupeře, nebo si prostě nadávat že jsem nejela od nejsilnějšího?

4)Je povinné zvládnout všech 20 duelů, nebo záleží na mně kolik jich stihnu, protože se mi přece jsnom může stát že někdo potom chytne strach a bude pořád v hotelu nebo najednou půjde do režimu dovolené...

1) vše bude tady na fóru v přehledech

2) viz odpověď pro pwyll - kdyby vyměnila půlka hráčů při turnaji zbraň, vznikl by chaos.. lepší je si domluvit změnu zbraně při čekání na další kolo turnaje

3) Požádat o vybrání náhradního soupeře.

4) Povinné to není, avšak ti, kteří absolvují všechny povinné duely mají větší šanci na zisk bodů za vítězství.. Je možné, že někdo upadne opakovaně do kómatu a nestihne odehrát všechny duely ve stanoveném času..

Zdravím, zajímalo by mě jak je to s těmi kategoriemi. Když se přihlásím jako např. 135 duelový lvl tak to nesmím duelovat abych do turnaje nebyl 141? Nebo jak to je?

Samozřejmě můžete duelovat - z tohoto důvodu vkládáte podpis, abychom při začátku turnaje mohli aktualizovat data dle podpisu..
 

DeletedUser

Guest
Moc se mi tato věc nelíbí, teď hodně dueluji a nadělám si hodně nepřátel když je okrádám...
A když uvidí že jsem v turnaji budou chtít mě zničit, tak mě během té doby občas vyduelujou...

To chápu, ale Darling píše něco jako:
Všichni na účastníky turnaje mohou útočit jako obvykle, jelikož kdybychom je před duely ochránili, tak bychom je poškodili.

Není to spíš tak, že budeme poškozeni, když nás nevyjmete z běžného duelování?
 

DeletedUser10248

Guest
Máš pravdu zní to divně,prostě kdyby to bylo vyřešeno že by na nás nešlo útočit, byl by vyřešen i problém s pomáháním...
 

DeletedUser3069

Guest
Na turnaj si beru Allnasvů Pepperbox, musím tu zbraň mít neustále, nebo ji musím využívat pouze když budu duelovat? Co když mě někdo napadne a já budu mít zlatý kolt?

Seznam cílů bude pouze mezi lidmi, kteří se přihlásí do turnaje, nebo kompletně mezi všemi hráči??
 

DeletedUser

Guest
Na první ti už Darling odpověděla:
Na vlastní vyvolané útoky, které budete hlásit tady na fóru musíte použít tu zbraň, kterou si registrujete. Po celou dobu prvního kola musíte mít tu registrovanou zbraň. Před začátkem druhých kol se bude muset provést kontrola přestupů mezi duelovými levely, takže bude prostor pro změnu registrované zbraně (v případě potřeby). Co si budete nosit na práce, bitvy - to se turnaje netýká a když vás někdo napadne nepřipravené, budete mít méně bodů vy.

Seznam cílů bude jen mezi hráči přihlášenými do turnaje (proč bys na ně měl jinak útočit?), ale jinak můžeš útočit na koho chceš.
 

DeletedUser

Guest
Na vlastní vyvolané útoky, které budete hlásit tady na fóru musíte použít tu zbraň, kterou si registrujete. Po celou dobu prvního kola musíte mít tu registrovanou zbraň. Před začátkem druhých kol se bude muset provést kontrola přestupů mezi duelovými levely, takže bude prostor pro změnu registrované zbraně (v případě potřeby). Co si budete nosit na práce, bitvy - to se turnaje netýká a když vás někdo napadne nepřipravené, budete mít méně bodů vy.

...možná jsem trochu pomalejší... takže vlastní útoky musím provést s registrovanou zbraní, ale co si nosím jinak, je moje věc? když budu nosit zlatou zbraň na práce a bitvy, nebudou v nevýhodě spíš útočníci, kteří mě musí napadnout s jinou zbraní (pokud tedy zrovna nemají Boonovu sekeru nebo něco takového)? hodnoty poškození se přece počítají od poškození zbraně a tímto automaticky znevýhodníte útočníka s normální zbraní...


Prozatím jsou jen návrhy na duelové kategorie, vlastní rozvržení se bude muset provést až po registraci - největší problém bude u malých levelů, větší levely dosahují většího rozpětí.. Udělala jsem na to vzorec v Excelu, aby se nám to počítalo rychleji :)

...hmm, a ještě si představ, že u nižších levelů se může stát, že vyhrají třeba 7 duelů, postoupí o 4 duelové levely (plus o několik levelů normálních) a rázem jim musíš hledat jiné soupeře, protože na původně navržené už nedosáhnou (u vyšších levelů to snad tak časté nebude) ... můžeš si s tím dát práci, jestli ti to za to stojí, můžeš turnaj omezit až od určitého levelu výše, můžeš nařídit duely s 0% motivací, aby ti nepostupovali moc v duelovce... pravděpodobně ale zabere modlitba, aby se nepřihlásilo dost nízkých levelů
 

EREWAN

Člen týmu
:) hráči účastnící se turnaje nesmějí používat zlaté zbraně, hernand a bellku, takže hráče na mé úrovni, co jinak nosí hernand nebo bellku to donutí použít něco jiného, až budou připraveni někoho sejmout, nasadím bellu já, a vpohodě je odrovnám...

necítím potřebu se účastnit turnaje, který ze mě udělá snadný terč pro ostatní, naopak toho využiju, a budu se snažit eliminovat co nejvíc účastníků, kteří budou mít slabší zbraně...

podobně jako já bude smýšlet spousta dalších zákeřných lidí, takže některé kategorie by mohly celé spát... :)

když bude v kategorii velmi nízký počet účastníků dejme tomu 3 nebo 2, bude jejich kategorie zrušena nebo ne?
pokud ano, co když v průběhu turnaje někdo postoupí do té kategorie která byla zrušena?
pokud ne může se stát, že v kategorii se odehrají pouze 2 duely... hráč A vs B a potom hráč B vs A... co když jednou vyhraje A a jednou B ? bude důležité celkové poškození?
jak dokážete 2ma hráčům, že zaútočili na jiného hráče zároveň úmyslně? oba mohou říct, že ho zastihli ve správnou chvíli na duel, a ten druhý se může naoko podivovat proč ho snadno uspal.
ano, pwyll má pravdu, 2 hráči ze stejného města, ve stejné kategorii co s tím?


myslím, že turnaj v soubojích na Gladiatus byl mnohem promyšlenější, přestože tam byla nízká účast

Co když bude doba trvání turnaje v nějaké kategorii prodloužena, a nějaký hráč nebude moci se dále účastnit, protože v době, na kdy se prodloužilo trvání turnaje měl něco domluvené? bude nucen odstoupit, přestože bude třeba 1. v kategorii?

budou někde předběžné výsledky? jestli ano, počítáte s tím, že hráči půjdou často zaráz potom prvním? jestli ne, počítáte s tím, že hráči budou chtít vědět jak na tom jsou?

myslím, že je spousta věcí na doladění, na turnaj je zatím brzy!

neovlivní nějak průběh turnaje zasazení nového updatu na české servery? může přijít nečekaně brzy, a nějaké změny by mohly poškodit účastníky turnaje.
 

Deleted User - 31870

Guest
Na položené dotazy odpovím později, ale pravděpodobně na základě vznesených připomínek bude turnaj přepracován.
 

DeletedUser11232

Guest
Teď lituju, že jsem se ze S9 odhlásil...respektive zrušil učet...tohle mohla být sranda....už jsem začal znova ale kašlal jsem na to, protože když máte práci na 5 dalších serverech, rozbíhat new charakter už se vám neche :D
 

DeletedUser3069

Guest
5 účtů? Vy jste blázni. Já mám 2 a je to někdy až příliš. Zkoušel jsem do toho Arizonu i Buffalo, ale časově to už vůbec nešlo stíhat
 

DeletedUser

Guest
pro hráče Skarkey2 stačí když se přihlásíš na svet 9 a pak klikneš na nastavení které je vpravo , nahoře je Osobní text a vedle Podpis tak na něj klikni a tam jsou obrázky pak stačí pod obrázkem hnet ten první řadek skopírovat a vložit sem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pro hráče Skarkey2 stačí když se přihlásíš na svet 9 a pak klikneš na nastavení které je vpravo , nahoře je Osobní text a vedle Podpis tak na něj klikni a tam jsou obrázky pak stačí pod obrázkem hnet ten první řadek skopírovat a vložit sem

díky moc :)
 

DeletedUser

Guest
Připomínky:
Wanted může vypsat i kamarád (domluvené). Nejvyšší zásah a celkové poškození neukáže kvalitu duelanta, ale jak moc schopností má dotyčný v střílet/síla úderu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru