• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Turnaj byl přepracovaný, pročti si ho prosím znovu - myslím, že na ty otázky už nebudu muset odpovídat.. :)
 

DeletedUser

Guest
tak sem si to přečetl několikrát, ale nic v tomto ohledu neni zmíněno.....

Chápu to teda tak, že vlastně nejsem omezen hráči v dané skupině, ale naopak, mohu útočit na koho chci a kolikrát chci, třeba i 100x, hlavně abych nasbíral nejvíce duelů a expů během toho měsíce.
Pak se jen ve skupinách vyhodnotí, kdo těch bodů nasbíral nejvíce.....

chápu to tak dobře?
 

DeletedUser

Guest
kám máme dávat oznámení z duelu [report=16597131c8e397d3c9]Duel: John868 vs. chlapicek[/report] já ubral -1693
 

DeletedUser3069

Guest
Řekl bych, že tedy žádný seznam nebude, jen prostě budeme duelovat dál, jak jsme byli zvyklí. Pokud se nám nějaký duel povede v tom smyslu, že uděláme hodně škody, nebo protivníka okrademe o velkou sumu, nebo z někoho dostaneme velké zkušenosti, tak sem prostě dáme report a s tím budeme soutěžit.

Když je to takto, šlo by sem dávat i odkazy zpětně, co se nám již povedlo? Například před týdnem? :)
 

DeletedUser

Guest
já to podle definic turnaje chápu stejně jako Valtik.
Neni tam striktně napsáno, že musím duelovat pouze hráče ze stejné skupiny!
Ani kolikrát, takže jak říká Valtik, jedeme jako každý den, bez omezení a sčítáme výsledky......kdo jich za ten měsíc bude mít nejvíc, nebo skvělé výsledky, ten ve své kategorii vyhrál.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Kdepak :) vedle jak ta jedle (nečetla jsem tedy vše, jen začáteční úvahy)

Protože nebyly skupiny naplněné, nemělo význam spouštět původní verzi turnaje - bitkařit se ve 3 hráčích o 2 ceny je blbost.. Udělalo se tedy nové rozložení podle klasického levelu a v té skupince budete soutěžit o umístění. Bitkařit si můžete koho chcete.

Co se týče reportů - jsou tady založené podsekce, kde si vytvoříte téma s názvem nicku vaší postavy a vložíte do prvního příspěvku banner o postavě (pro kontrolu, kdyby se přihlásil někdo nový).

Posílejte do toho tématu vše, co s tím souvisí - u zkušeností se sčítají všechny získané zkušenosti z duelů, ze kterých sem vložíte reporty. To samé u získaných $ a daných poškození (rovněž ze všech vámi doložených duelů).

Tzn. chcete se účastnit všech tří kategorií - založíte si 3 témata a do všech 3 budete posílat reporty z duelů. Po nějakém čase (třeba týdnu) vám je započteme prostřednictvím námi vloženého příspěvku s číslem, které se vám bude do turnaje v té kategorii počítat. A vy samozřejmě budete posílat v dalších příspěvcích nové reporty.

ZPĚTNĚ SE NIC NEZAPOČÍTÁVÁ! Reporty budeme uznávat z duelů provedených v čase průběhu turnaje
- tj. od 22. srpna 00:00 h do 30. září 00:00 h.

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Protože nebyly skupiny naplněné, nemělo význam spouštět původní verzi turnaje - bitkařit se ve 3 hráčích o 2 ceny je blbost.. Udělalo se tedy nové rozložení podle klasického levelu a v té skupince budete soutěžit o umístění. Bitkařit si můžete koho chcete.

Má cenu abych se do toho turnaje zapojil? Nemám koho duelavat :::))::
 

Deleted User - 31870

Guest
Ale ty nemusíš duelovat ty, co jsou s tebou ve skupině - dueluješ kohokoliv.. :)
 

DeletedUser

Guest
Nj, ale stejně budu vítězem skupiny tak i tak. Co se týče Xp, $ a celkového požkození, ostatní skupiny stejně nedoženu.
 

DeletedUser13856

Guest
Kdepak :) vedle jak ta jedle (nečetla jsem tedy vše, jen začáteční úvahy)

Protože nebyly skupiny naplněné, nemělo význam spouštět původní verzi turnaje - bitkařit se ve 3 hráčích o 2 ceny je blbost.. Udělalo se tedy nové rozložení podle klasického levelu a v té skupince budete soutěžit o umístění. Bitkařit si můžete koho chcete.

Co se týče reportů - jsou tady založené podsekce, kde si vytvoříte téma s názvem nicku vaší postavy a vložíte do prvního příspěvku banner o postavě (pro kontrolu, kdyby se přihlásil někdo nový).

Posílejte do toho tématu vše, co s tím souvisí - u zkušeností se sčítají všechny získané zkušenosti z duelů, ze kterých sem vložíte reporty. To samé u získaných $ a daných poškození (rovněž ze všech vámi doložených duelů).

Tzn. chcete se účastnit všech tří kategorií - založíte si 3 témata a do všech 3 budete posílat reporty z duelů. Po nějakém čase (třeba týdnu) vám je započteme prostřednictvím námi vloženého příspěvku s číslem, které se vám bude do turnaje v té kategorii počítat. A vy samozřejmě budete posílat v dalších příspěvcích nové reporty.

ZPĚTNĚ SE NIC NEZAPOČÍTÁVÁ! Reporty budeme uznávat z duelů provedených v čase průběhu turnaje
- tj. od 22. srpna 00:00 h do 30. září 00:00 h.


Takže duely které se budou počítat jsou i ty spáchány na hráče neúčastnícího se turnaje?
 

DeletedUser3069

Guest
Ještě tak před měsícem bych takovýto styl bral, ale po tom, co jsem začal dělat cirkus a ten další úkol s nugetem, tak už nedueluji tolik. Takto moc šancí mít nebudu, snad již měsíc jsem nikoho k duelu nevyzval. :(
 

Deleted User - 31870

Guest
Zase to nezahazuj předem - v každé skupině soutěžíš ve 4 kategoriích, takže je 8 míst pro jednu skupinu.
 

DeletedUser

Guest
ahoj!
jen pro vyjasnění:

V zadání stojí kategorie:
Nejvíce získaných peněz v turnaji (počítá se i Wanted) za jeden vyhraný duel

Ale příspěvky se mají vkládat do topiku:
Celkové získané $

Takže jak je to? Jde o celkové získané $ ze všech duelů, nebo o jeden nejlepší?

Díky za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
ahoj!
jen pro vyjasnění:

V zadání stojí kategorie:
Nejvíce získaných peněz v turnaji (počítá se i Wanted) za jeden vyhraný duel

Ale příspěvky se mají vkládat do topiku:
Celkové získané $

Takže jak je to? Jde o celkové získané $ ze všech duelů, nebo o jeden nejlepší?

Díky za odpověď.

Dáš tam všechny a to se sečte. Takže ze všech duelů.
 

Deleted User - 31870

Guest
Omlouvám se, moje chyba. Původně tam měla být ještě jedna kategorie (nejvyšší způsobené poškození v jednom duelu), jak jsem to upravovala, zapomněla jsem přepsat konec. Vše se bude sčítat, jen u celkových soubojů nemusíte nic dokládat - to bude vidět přímo z podpisů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru