• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a odpovědi

Cokoliv by vám bylo nejasného ohledně soutěže Osidlování osady Wasteland, zde je prostor pro vaše dotazy.
 
v kterem vlakne mam zalozit skupinu ?
u remeselneho itemu potrebujes oznameni o vyrobe , plati i oznamko o nakupe ?
 
Produkty z prací musí být nalezené, nákup se nepočítá.

Řemeslné výrobky musí být vyrobené.
 

z3l1

Člen týmu
práce 100 h jakékoliv práce

Všechny ty hodiny prací + dalších 100 ?

Nasbírat 100 dluhopisů - platí i bitvy ? nebo jen práce?
 
U dluhopisů se počítá cokoliv, co bude doložitelné oznámením. Tedy práce, bitvy o pevnost i denní úkoly.
 

z3l1

Člen týmu
Na kupci padá víc věcí... je tam 50 hodin práce na kupci
a pak tam je - kůže z pumy jako samostatný ukol počítají se i ty co se najdou na tom kupci ?
 
Každé oznámení může být použito pouze jednou. V tomto případě si tedy bude muset každý rozmyslet, zda použije oznámení k doložení odpracovaných hodin nebo doložení nálezu surovin.
 

DeletedUser18907

Guest
Úkol: Sestav menu z ingrediencí co se nachází ve hře... No to jsem z toho jelen o kolikati chodech to má být to menu ? Má být jednoduché ? složité ? slavnostní ??
 
Fantazii se meze nekladou. Neboť se jedná o kreativní složku, nelze ji žádným způsobem kvantifikovat...
 
Ahoj, musím mať splnenú prvú úlohu, aby sa mi počítali reporty do ďalšej? Napríklad ak sa dnes modlím/získam dlhopisy dennou aktivitou/vyrobím v remesle/odpracujem prácu ktorá je v niektorej nasledujúcej úlohe , môžem report použiť v ďalšej úlohe?
 
"Části plňte dle svého uvážení, na kontrolu je ale hlaste od 1. části, reporty si můžete průběžně ukládat na fórum."

Ano, je možné například pro část "Vybavení obchodů" použít i reporty s datem dřívějším než bylo schválení první části. Jediný datumový nárok na reporty je ten, aby byly z rozmezí 1.5.2018 - 31.8.2018.
 
Řemeslné výrobky musí být vyrobené z nově nalezených produktů (po 1.5.), nebo lze použít k výrobě i ty, co už mám v batohu z dřívějška?
 
Naposledy upraveno:
a jako vedouci skupiny musim mit oznamka ostatnich clenu teamu ve sve poste ?
Jako vedoucí skupiny je musíš vložit na fórum do vlákna své skupiny. Nikde jinde je mít nemusíš.

Řemeslné výrobky musí být vyrobené z nově nalezených produktů, nebo lze použít i ty, co už mám v batohu?
Není nutné mít doklad o získání surovin na výrobky.

Duelování mezi členy týmu je asi zakázaný že? :D
Teoreticky zakázáno není, ale etické to není.
 
Mám transport po řece a padne mi role sukne a k tomu mouka nebo doutník. Počítá se z reportu jenom jeden produkt nebo se jich počítá více?
 
Nahoru