• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a odpovědi

Dotaz: Podle jakého principu si kompetentní osoby vybírají co zkontrolujou a co ne?Proč se nedostalo kontrole mojí skupiny o kterou jsem žádal v neděli lehce po 19h ale zato je nyní zkontrolován požadavek který byl zadán časově po našem požadavku o kontrolu?!Díky za objasnění..

Bude-li tato reklamace vyřízena kladně, prosím zdvořile o kontrolu i naší skupiny, která zažádala v neděli v 11:37 ;)
 
Dotaz: Podle jakého principu si kompetentní osoby vybírají co zkontrolujou a co ne?Proč se nedostalo kontrole mojí skupiny o kterou jsem žádal v neděli lehce po 19h ale zato je nyní zkontrolován požadavek který byl zadán časově po našem požadavku o kontrolu?!Díky za objasnění..
Průběžně sleduji jednotlivá vlákna a vedu záznamy o tom, kdy žádala která skupina o kontrolu. Podle toho poté probíhají kontroly. Jsou tam však ještě drobné výjimky pramenící z toho, že někteří supportéři kontrolují jen vybrané světy a nebo naopak že někteří vybrané světy nekontrolují. Tentokrát došlo k menšímu výpadku v systému, neboť jsem byl časově zaneprázdněn a nestíhal jsem ani revidovat seznam skupin ke kontrole.
Tímto se tedy omlouvám všem skupinám, kteří byli přeskočeni nebo museli neúměrně dlouho čekat na kontrolu.


Je možné o odměnu zažádat na jiném světě než tam kde plním úkoly a odkud pocházejí reporty?
Odměnu VŽDY dostane ta postava, která hodiny odpracovala.
 

DeletedUser8405

Guest
Zdravím, je teda jedno, že se bude pracovat jen po 10 minutách třeba.
 
U nálezu produktů je dobra práce zcela libovolná. U počtu opracovaných hodin jsou samotřejmě preferovanou možností hodinové práce, nicméně pokud by někdo trval na 10 min., také budou akceptovány. Samozřejmě za předpokladu, že doba odpracovaných hodin bude souhlasit.
 

DeletedUser8405

Guest
Dobře, jinak Duse se mě dneska ptal zda mohou použít oznámka ještě před založením týmu.
V podmínkách je, že budou uznány reporty po datu.

Reporty budou uznávány ode dne začátku 1.5.2018 a poslední report ze dne 31.8.2018, kdy soutěž končí.

Takže v tom asi nebude i když tým byl založen nyní. Nebo ano?
 
Ano, jde použít i reporty z doby, kdy ještě tým nebyl zaregistrován. Jen musí být mladší než 1. 5. 2018.
 

DeletedUser8405

Guest
Když zjistíme ještě na začátku, že člen skupiny na to přeci jen kašle je možné jej vystřídat, když v zásadě ještě nic neudělal?
 
Po zapísaní sa tu na fóre už Bohužiaľ nie....Ale dá sa to zvládnuť aj vo štvorici...pokiaľ ten dotyčný nerobí zrovna remeslo,ktoré nerobí nik z Vás zvyšných štyroch...ale si myslím,že minimálne to remeslo by Vám vyrobil. Na konci potom Ty ako vedúci grupy rozhoduješ kto získa odmenu a kto nie...máš na to právo...aspoň tak som to pochopil z pravidieľ hry.
 
právo na to máš, ale podmínka je, že musí odpracovat 5% a pak už mu nikdo odměnu nesebere

čili pokud odpracuje alespoň 5%, tak odměnu dostane určitě
 

z3l1

Člen týmu
Pokud má někdo žádost o kontrolu a už to trvá moc dlouho a stále se nekontroluje tak si radši zkuste napsat znova ;)
 
na 1 světě můžeš plnit jen jednou viz pravidlo:

  • Hráč může být členem více skupin, nicméně každá skupina musí být z jiného světa.

ale pokud se s někým domluvíš na výměně (nebo koupi), tak tunit klidně můžeš :)
 
Ahoj, mám dotaz na kontrolory:
Mám jako poslední příspěvek svého vlákna napsat, které části jsou aktuálně připraveny na kontrolu, aby jste to nemuseli hledat mezi jednotlivými částmi? (někde je to špatně vidět)
Např kontrolu 1-6 části, nebo 3-8 části, nebo 7-8 část
Je mi jasné, že když najdou ve 4 části chybu, následující části se nekontrolují
Děkuji za odpověď :)
 

z3l1

Člen týmu
Ahoj, mám dotaz na kontrolory:
Mám jako poslední příspěvek svého vlákna napsat, které části jsou aktuálně připraveny na kontrolu, aby jste to nemuseli hledat mezi jednotlivými částmi? (někde je to špatně vidět)
Např kontrolu 1-6 části, nebo 3-8 části, nebo 7-8 část
Je mi jasné, že když najdou ve 4 části chybu, následující části se nekontrolují
Děkuji za odpověď :)

Ahoj, mělo by se žádat o kontrolu každé části zvlášť jak je to uvedeno v pravidlech :) Pokud to dáváš hromadně např 2-5 část a kontrolor ti najde chybu v 4té části tak nejdřív čeká na opravu a poté zkontroluje tu další část. Je dobré když je nějaká oprava (například ve 4té části s tím že jste žádali o kontrolu více částí najednou) zažádat znova o kontrolu té opravy a následně i další části.

Ale je to jak u koho a podle toho kdo vám to kontroluje :)

S pozdavem
z3l1
 

DeletedUser8405

Guest
Tak pro info, když omylem dáme duplicitní reporty.

Počitá se při opravě potom aspoň 1 z nich nebo je potřeba udělat 2 práce(to jest celkově místo duplicitního)

Díky
 

z3l1

Člen týmu
Tak pro info, když omylem dáme duplicitní reporty.

Počitá se při opravě potom aspoň 1 z nich nebo je potřeba udělat 2 práce(to jest celkově místo duplicitního)

Díky

Ano, pokud máte duplicitní report počítá se jedna hodina

48.[report=609314571ff5d34828]Pracovní oznámení: Vyrábět rakve[/report]
49.[report=609314571ff5d34828]Pracovní oznámení: Vyrábět rakve[/report]

a jedna hodina se musí nahradit.
 

DeletedUser8405

Guest
Tak pro info, máme žádost o kontrolu od soboty a nyní už vloženo vše potřebné až do konce.
 
Nahoru