• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a odpovědi

DeletedUser17865

Guest
Uniklo mi někde něco?O odměně v nuggetech jsem nikde v zadání úkolu nic nečetla?!? :(
Pokud odměny v nuggetech znamenají ta xxx xxx xxx,bylo by dobré informovat všechny hned v úvodu soutěže...
Děkuji za odpověď a vysvětlení
 
Žádné odměny ve formě nuget dosud přislíbeny nejsou.

O odměnách pro tři nejrychlejší týmy se teprve jedná a čekáme na jejich schválení. Jakmile k tomu dojde, vše řádně oznámíme.

Nicméně věc se má tak, že se počítají první tři týmy bez ohledu na sever, ze kterého soutěží.
 
Otázočka : vytvorím vlákno dnes podvečer, dajme tomu v 18:00...pretože som v práci. Vložiť výpisy z prác, ktoré by vykonali ostatní povedzme už v priebehu dňa , či od 1.5. - je možné sem dávať alebo až tie s dátumom a časom po vytvorení vlákna vo fore , t.j. od 3.5. po 18:00 ?
 
Pokud dělám práci vyhánět zlodějíčky a padne mi 9 zubů. Uzná se mi všech 9 zubů nebo jen jeden?
 
Díky.

Ještě jedna otázka - registrace skupiny proběhne kde? Stačí vytvořit vlákno zde na fóru nebo ještě něco?

A druhá - získané dluhopisy jsou i z denních aktivit? Odměna na konci dne za úspěšný den...
 
Ano, registrace proběhne založením vlákna zde.
Dluhopisy se počítají i za splněné denní aktivity.
 
Ahoj,

dovolím si ještě jednu otázku, když už jsem se vrhl do práce - to co tvořím ve vlákně naší skupiny Wild West Union - tak to má vypadat? Nebo jak to budu hlásit? Nerad bych vyplňoval seznamy a pak zjistil, že to mám dělat jinde a jinak. Překlikat to od ostatních je docela pakárna ;-) Potom už dám pokoj. Zbytek asi chápu.
 
Reporty je možné do příspěvku uspořádat téměř libovolným způsobem. Jediný požadavek je, aby seskupeny jednotlivé druhy prací k sobě a ty byly v příspěvcích po jednotlivých fázích. Požadavek vkládat vše do spoilerů, číslovat atd. určitě není.
 

Deleted User - 825207

Guest
Ahoj,dnes jsem zaregistroval naší skupinu,zapomněl jsem ale v názvu napsat jednoho člena,pak ale v tématu jsem ho avšak uvedl,nevadí to?
 
Název tématu i cokoliv dalšího mohu editovat. Už jsem ho tam doplnil. Takže i pro další - pokud byste chtěli upravit název nebo cokoliv opravit, není problém. Samozřejmě to nesmí být v rozporu s pravidly soutěže :).
 

Deleted User - 825207

Guest
Díky HIV-,mám dotaz,kontrola úkolů bude probíhat průběžně nebo až po skončení termínu?Takhle řekněme že uděláme všechny požadavky pro nějaký úkol,reporty sem naházím,pokud to zkontroluješ tak můžeš říct,ano je to ok nebo je chyba tam nebo tam,protože při vkládání tolika reportů se může stát chyba že omylem nějaký nedodám nebo bude jeden 2x víš jak ale když ty odhalíš nějaký problém tak já můžu případné hodiny co by chyběli do splnění úkolu odpracovat a dodat,ale pokud právě by se to kontrolovalo až po termínu tak by se mohlo stát že i nedopatřením se úkol nesplní a to by pak už nešlo opravit kdyby bylo po termínu,jsme jenom lidi a ti nejsou bezchybní.:) Tak jak to bude s kontrolou prosím?
 
Dalšia otázka, na ktorú neviem našej Bande dať odpoveď :) : mám několik vyhraných duelů na hráče s vypsanou odměnou - ale nepovedlo se mi je uspat, tak jsem odměnu nedostal. Počítá se to? Mám to vkládat? Nebo jen ty duely, ze kterých odměna padla?


Ako je to teda?Ďakujem za odpoveď .
 
1) kontrola proběhne v momentě, kdy se skupina bude domnívat, že má jednu fázi splněnou. V ten okamžik vedoucí skupiny požádá o kontrolu. Pokud by byly odhaleny chyby, není problém oznámení doplnit a požádat o kontrolu znovu.
Nicméně ke kontrole je nutné jednotlivé fáze předkládat postupně. Např. fáze Pony Expres bude zkontrolována až když budou všechny předchozí fáze v pořádku.

2) z oznámení musí být patrné, že se jednalo o duel s odměnou - odměna tedy musí být získána. Pokud je odměna na živého, stačí vyhrát, pokud však je jen na mrtvého, musí se jednat o výhru přes KO.
 
Ahoj,

narazil jsem na malý problém - reporty za jednu sadu úkolů se nevejdou do jednoho příspěvku. Limit znaků na zprávu je 10000. Bude fungovat i to, že příspěvky s reporty budou rozdělené? Nebo reporty naházet do Wordu a pak to odeslat e-mailem?
 

Deleted User - 825207

Guest
Produkty které je potřeba nasbírat,musíme je mít u sebe nebo je můžeme rovnou prodat na trhu a stačí jenom reporty o jejich sběru?
 
Nahoru