• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a odpovědi

Ještě jsem se chtěl zeptat na grafické nebo jak má být spracované menu? Stačí jenom vypsat přísady a je hotové nebo jak je to myšleno?
Díky za odpověď :-)
 

DeletedUser15301

Guest
ty duely s odmenou musi být pokazde na nekoho jinyho nebo muze tloust dokola 3 lidi?
 
Jak je to z opravováním a pak finálním vyhlášením výsledků. Platí pravidlo kdo dříve nahraje tak ten vyhrává nebo vyhrává ten, kterému to bude jako první zkontrolováno nezávysle na tom kdy bylo podáno?
Příklad nahraji v Pátek v 18:00 druhý tým nahraje v sobotu v 8:00. Druhý tým bude zkonrolován a my budeme zkontrolováni po nich kdo z nás by byl vítězem pokud ani jeden z týmu nebude mít v kontrolním hlášení žádnou chybu.
Díky za odpověd
 

Deleted User - 825207

Guest
Ahoj,tu americkou sadu co dostane každý člen skupiny pokud skupina dodělá projekt,bude se rozdávat hned po dokončení a zkontrolování poslední části projektu a nebo až na konci srpna kdy projekt končí?
 
Je potřeba čekat na zkontrolování nějaké etapy, než mohu nahrát další etapu?
Nebo to sem můžu házet, když máme hotovo další?
 

z3l1

Člen týmu
Je potřeba čekat na zkontrolování nějaké etapy, než mohu nahrát další etapu?
Nebo to sem můžu házet, když máme hotovo další?

Naházej to tam ;) já tam mám taky 4 etapy bez zkontrolování ;) a budu tam dávat další :D ;) Ale jestli to už máte vše hotové tak počkej až to tam nahraji já :D
 

Deleted User - 825207

Guest
Tak tohle mně taky zajímá,naše skupina do toho šla kvůli sade co je na tw cal i kvůli tomu že nedávno tady HIVe psal že info z tw cal je z dobrého zdroje co pracuje pro inno nebo snad dělá admina nebo co a taky proto že jsem se na chatu ptal HIVeho zda odměna je ta americká sada co je na tw cal a HIVe říkal že by to měla být ona.Pokud to nakonec bude ta co je v linku cos dal s bonusem štěstí tak akorát naše skupina bude pěkně nasraná protože by nám jen ležela v báglu a my kvůli ní zbytečně ztráceli čas a energii na plnění úkolů.Tak jsem zvědavý na odpověď HIVeho..Pevně však doufám že to bude hadry s jízdou a zbraněmi z tw cal..
 

DeletedUser17324

Guest
Je možné o odměnu zažádat na jiném světě než tam kde plním úkoly a odkud pocházejí reporty?
 

Deleted User - 825207

Guest
Dotaz: Podle jakého principu si kompetentní osoby vybírají co zkontrolujou a co ne?Proč se nedostalo kontrole mojí skupiny o kterou jsem žádal v neděli lehce po 19h ale zato je nyní zkontrolován požadavek který byl zadán časově po našem požadavku o kontrolu?!Díky za objasnění..
 
Nahoru