• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Potraviny a jejich kvalita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
sorry, jako prodejní akce ve školce pod záminkou výzkumu zní samo o sobě podezřele, čímž se stává podezřelým i výrobek

...mcBracey, zkoušel jsi vločky (ovesné, pohankové...)? vím, že na ně pár kulturistů od nás nedalo dopustit... někteří si z nich dělaj kaši každé ráno, jiní si to jenom nasypou do mléka... ale myslím tím normální vločky, ne takové ty pražené müsli, kam namíchají kdeco... další kulturisti do sebe cpou proteiny umělé, v tom se ale vůbec nevyznám...
 
...zkoušel jsi vločky (ovesné, pohankové...)? vím, že na ně pár kulturistů od nás nedalo dopustit...

Vločky jest nebudu, jednak je nemůžu pozřít a ani bych na to neměl čas. Ony jsou bohaté na vlákninu, tím pádem se hůře tráví a proto je třeba je jíst po ránu. Spíše než pro aktivní lidi se to hodí pro "sedavé" typy. Ale určitě budu letošní sezonu dlabat hrášek, ten je pro mne hodí akorát.
 

DeletedUser9371

Guest
Jednou jsem ochutnal nějakou kaši z vloček. Nedal jsem to a rčení, že "musíš dojíst, aby si neurazil hostitele " jsem tím porušil.
To samé, jako když si děti ráno zalévají různé "kuličky" mlékem. Strašný pohled na takovou snídani.
Nejsem pes, granule mi něšmakují.
:D
 

DeletedUser

Guest
Pwyll vločky jím každý den před posilovnou,nejenom,že jsou bohaté na vlákninu,ale také obsahují takzv.lehké sacharidy.Pokud si dáte 100g vloček před posilovnou,začne vám v játrech fungovat inzulin,který se rychle dostane do krevního oběhu a začnete spalovat tuky.Jsou i další jídla,která obsahují lehké sacharidy(jinak krátké cukry).Pokud chcete zhubnout bez úbytku svalové hmoty a nepozřete je,nemá smysl vůbec chodit do posilovny,či provozovat jiný sport:D
 
Vločky by jsi měl jíst zrána, ne před cvičením. Inzulín z jater je k ničemu, ten nepodpoří vůbec nic, spíše ještě uškodí. Vločky jsou pro sportovce zbytečné, čím vyšší aktivita, tím jsou méně vhodné. Naopak jsou velice dobré pro osoby, které se aktivně nepohybují. Nejíst vločky a chodit do fitka či provozovat sport má smysl, tohle nemá souvislost. Bez vloček se obejdeš, vůbec nejsou potřeba.
 

DeletedUser

Guest
na energii před tréninkem nám doktorka doporučovala spíše rýžovou kaši
rýžová kaše
ohledně spalování tuků je prý dobré dát před tréninkem kafe nebo deci bílého, ale nemám to vyzkoušené, nějak jsem nikdy hubnout nepotřebovala
 

DeletedUser9371

Guest
Tak rýžová kaše je jedno z mála bezmasých jídel, co doma vařím dětem i to jím.
V podstatě uvařená rýže do kaše v oslazeném mléce. Pak posypané skořicí, kakaem a přelité máslem.
Ani nevím, kde jsem k tomu receptu přišel, ale je to výborné
. :)
 
Hele frajeři, onehnojdy jsem četl na seznamu debatu o nějakém chlápkovi co natáhl brka na přemíru vodnatosti, prý za to mohlo nemírné pití Coca-Coly. Někdo tam prsknul odkaz na zajímavý příspěvek z fora kde debatovali o jídle a nápojích. Mno jeden člobrda tam postnul názor právě o Coca-Cole, Docela zajímavé čtení. Já jsem pro vás našel sna oficiální zdroj. Takže si počtěte a uvidíte co si z toho vezmete. Sice je to kapku konspirativní web a možná tam najdete i recept na diamantovou vodu, ale pojednání je samo za sebe...


 

DeletedUser9371

Guest
Nějak nám to tady utichlo. :)
Co houby ? Já byl letos vícekrát, naposledy minulý týden na chatě ve Starých Splavech (Máchovo jezero) a našel jsem asi šest ušmudlaných suchohřibů. Plné noviny že rostou, tak uvidím tento víkend.
Letos jsem ještě neměl ani smaženici. Natož řízky z hub, dršťkovou polévku z masáků (když nejsou, nepohrdnu bedlami) a podobně.
Musím to dohnat.
:)
 
Na tohle nemám moc nervy ani čas,práce nepočká :D Ale babička chodívá a vždy něco přiveze,kolikrát si říkám že má vedle paneláku houbovou zónu když vidím tu hromadu :D
 

DeletedUser9371

Guest
No u paneláku bych nesbíral, jedině dát všem pejskařům a jejich mazlíčkům dovolenou. :D
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že tady je taky ticho a přitom takové zajímavé téma :)
Co se týče hub, tak jsem se na ně letos ještě nedostal, vždy když se podnikala výprava tak jsem musel do práce a o víkendu mě to nebere. Ale už jsem měl dobrou smaženici i gulášek hřibový :)
 
Koukám, že tady je taky ticho a přitom takové zajímavé téma :)

Tak každý většinou promluví když je co říct, ale v tomto případě spíše ubylo času a zájmu. Dlouho nikdo nepřispěl, až se mi nechce věřit že by někdo neměl čím. Přitom dobrý tip na nějaký výrobek (obvzláště kupovaný) není od věci. Jak tu někdo psal, privátní značky obchodních řetězců, mají něco do sebe, poslední dobou kupuju tyto věci. Ale pořád se nemůžu dobrat dobré paštiky, ne-li nějakých pomazánek.
 

DeletedUser

Guest
Ale pořád se nemůžu dobrat dobré paštiky, ne-li nějakých pomazánek.

Tak co se týče paštik, to kupuji vesměs u řezníka vždy. Nějaký kousek na váhu a pohoda. Jinak jsou dobré paštiky celkem v Lidlu. A pomazánky, poslední co mi chutnala tak byla taky od tama.
[SPOIL]
_DSC5737.jpg

[/SPOIL]

Ale nejlépe je si smastit něco doma, to člověk ví sám nejlíp co si do ní dává a vyšperkuje si ji dle vlastní chuti :)

Co se týče obchodů, tak nějaké velká překvapivá novinka mě nezasáhla nějak. Naopak, jak jsem se teď přestěhoval a navštěvuji Kaufland, tak ten se mi zhnusil už asi po 14 dnech... ale je fakt, že mě tam mile překvapila jedna chilli omáčka :D
 
Nahoru