• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Radary

DeletedUser

Guest
Jste pro radary? Nebo proti? Já jsem teda proti. Říká se, že Rusko, kvůli tomu nás chce zničit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
proti tomu radaru proti raketam ? Ja byt Rus, tak sa nastvem, som proti, aj ked som neni cech a keby prislo na vojnu, som rad ze som slovak :D
 

DeletedUser

Guest
Som zasadne proti. nech si to amici stavaju u seba, a nie v cechach. nevim jak vy, ale ja ma nekdy hodne strachu z rusu...
 

DeletedUser

Guest
Rusi, prevažne využívajú nátlak a strach, čo asi Američanom nedochádza.
 

DeletedUser

Guest
im to praveze dochadza. a dochadza im to as prilis... v teme celosvetova krize mas napisane ze v roku 2010 ma zacat 3WW. takze je mozne ze to bude v tom... ze amici a rusi sa nezhodnu. ale je este ejdna mozna pricina, ze sa krainy budu bit pre zasoby ropy, plynu, uhlia, zeleza, potravin, vody... as ma tak napada... kedze na vojnu mozem az od 18, tak si kupim striekaciu pistol a naucim sa strielat :D
 

DeletedUser

Guest
Pro neznalých:
KGB, je špionážna a nátlaková agentúra rusov.

Z KGB sa nedostalo veľa praktík ich agentov. Ale CIA. FBI? Odtiaľ sa len tak fúka. Plus KGB nie je až tak na očiach ako ostatné agentúry. Takže by som povedal že skôr ako by začala tretia svetová vojna, tak Rusi, sabotujú pól výroby na svete.
 

DeletedUser

Guest
CIA? FBI? odtial len fuka? no... fuka fuka, ale fuka (v)fsade... a z KGP poriadne duje... duje duje, ale duje len dakde (mini slovna hracka).-tot moj nazor.

a aby rusi sabotovali pol vyroby EUROPY!, staci otocit jeden kohutik. us to raz vlastne spravili, ale stastie ze ten kohutik neutiahli uplne.:ycxa:
 

DeletedUser

Guest
OMG! rusko v eu si neviem predstavit... a este si budu narokovat na zmiernene podmienky, a vodcovske prava, a ze ak to nedostanu, znicia celu uniu.:fsdasd::xvcxcv:

poprosim vpravo hore ohodnotit tuto temu :D
 

DeletedUser

Guest
Rusi, nie sú až taký sprostý. Budú členský štát, ale má to výhodu v úzkom kšefte s Európou, čo lákavé pre každý štát.
 

DeletedUser

Guest
EU(+RUS) na natlak ruska resp. zavinenim ruska sa dostanu do konfliktu z USA alebo hocikim inym... co moze privolat 3WW, a nasledne nostradamovo proroctvo o ,,prichode troch anieloch,,
 

DeletedUser

Guest
EÚ šéfuje trhom. Rusko má armádu a utajené agentúry. Briti hrajú na obidve strany USA aj Rusko. Takže prečo, ne? :smoking king:
 

DeletedUser

Guest
tu je nieco o konci majskeho kalendara aj o nosovich proroctvach. us to tu ras je v teme celosvetova krize...:sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Filozofia, i keď sa majovia vyznali. Keby existovali, tak by kalendár natiahli, tak mayský kalendár, tedy škrtám túto možnosť. Nostramus, 80% proroctiev sa splnilo, bodaj by tam nebolo toto. Držme sa vedy, tá zatiaľ nikdy nezlyhala.

Môžem len povedať že v tejto dobe šéfujú média.
 

DeletedUser

Guest
Jste pro radary? Nebo proti? Já jsem teda proti. Říká se, že Rusko, kvůli tomu nás chce zničit.

Ale zase si to vem z druhe stranky, kdyz sem neco hodi nejakou tu hlavici tak to mame zasebou a nemusis brecet ze ti otresama spadl barak nebo ze ses celej zelenej od radiace kdyz to bude stat nekde jinde vedle republiky. takze ja rikam radarum ANO
 

DeletedUser

Guest
Jste pro radary? Nebo proti? Já jsem teda proti. Říká se, že Rusko, kvůli tomu nás chce zničit.

Tak mi obyčajný ľudia môžme len protestovať,ale nič nezmeníme za nás rozhodujú politici našej krajiny Česka/Slovenska a oni sa ako by podriaďovali politikom mocných a bohatých štátov Ruska,USA atď ...
 

DeletedUser307

Guest
Pokud jde o RADAR - tak je to jen budova nacucaná elektronikou, takže není třeba se jí bát.
Pokud jde o RUSÁKY - co je jim do toho co u nás stojí, ať si trhnou nohou, fakt je, že je třeba se jich bát, už tu jednou byli, nedávno vtrhli do Gruzie - doufám, že Ukrajina a bratři Slováci by je na chvilku zdrželi než si nabiju pistoli.
Pokud jde o USA - už jsme tu jednou měli spojenecká vojska a nebylo to vůbec hezké, takže:

- postavit radar našemi firmami
- nacucat ho elektronikou naší výroby (TAMARU jsme zmákli, tak proč ne něco většího)
- obsluha jen a pouze vojáci Armády České republiky
- pokud poletí nějaká ruská raketa okolo, tak za dejme tomu 10$ budeme informovat Pentagon
- pokud poletí nějaká americká raketa okolo, tak za dejme tomu 10 Rublů budeme informovat Moskvu

Naše armáda bude konečně bránit nás.
Rusák bude v klidu, protože tu žádný amík nebude.
Amík bude rád, že tu máme radar.
My budeme rádi, že tu nemáme cizí vojska.
Cizí vojska budou rády, že jsou doma....
 

DeletedUser

Guest
Já jsem pro radar, nikoli až zas tak z důvodů ruských keců, spíše z důvodu reálné hrozby terorismu a vůbec zemí blízkého i dalekého východu.

BTW: Jak to napsal dydy, je to velice zajímavé řešení, ale:
  • Stavba radaru je velice náladná záležitost.
  • Kdybychom hráli na obě strany, budeme do začátku nějakého potenciálního konfliktu mezi USA a Ruskem trpěni. Ale poté se staneme trnem v oku oběma státům a myslím si, že raději se zbaví informátora o pohybech cizích raket za cenu informací pro nepřítele o pohybech vlastních raket. (Jenom aby bylo jasno, já zastáncem nějaké pateorie o Mayském kalendáři nebo žvástů nějaké Ukrajinky zásadně nejsem, považuji to za absolutní žvást a lidi, kteří tomu věří za hlupáky, s prominutím.
  • Amerika má v plánu stavět základnu v Polsku, postavení vlastní základny by IMHO přecejen trochu stížilo komunikaci.
 
Nahoru