• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Radary

DeletedUser

Guest
Bavíme se tu o radaru nebo o něčem jiném?!?! :mad:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
spanieli ,,pozabijali,, aj indianou, a stale tam nejaki su :P
-bavime se stale o radaru :D
 

DeletedUser307

Guest
Mě spíš zaráží (pokud to tak není, tak mě opravte), že základna má být americká, nikoliv Severoatlantické aliance - té jsme členem, ale proč by měla být základna pouze USA, to by si tu za chvíli mohli stavět základny třeba Eskymáci (nic proti nim).
 

DeletedUser

Guest
Na vedenie vojny sú treba informácie, tak prečo nepostaviť základňu v strede Európy a blízko Ruska?
 

DeletedUser

Guest
Já jsem zásadně proti radaru. Je to 20 let co odtud odtáhli Ivani a my si sem nacpeme Amíky. Z bláta pod okap.
 

DeletedUser

Guest
to by bolo huste keby cesi natolko boli proti radaru, ze by si spravili raketu, a odpalili to, a potom hodili na rusou... amici by na nich pustali, a rusi by si mysleli ze to spravili iracania,...:devil:
o satan´s child! to by bolo husto
 

DeletedUser

Guest
No Rusko ma vse rezaty(treba ne) ale je fakt proc si to amici chtej delat u nas a ne treba na slovensku(nic pröti slovakum mam tam spoustu kamaradu) tak pod vodu ale ne k nam! Maestro topolanek to bere kvuli tomu ze se boji U.S. Army a U.S. Navy
 

DeletedUser307

Guest
Myslím, že současná vláda (před krizí v USA a před volbami) v tom viděla prohloubení vztahů se západem. To taky musí, je tím směrem orientovaná. Jak se k vládě dostane současná opozice budou se zase orientovat na východ a tlačit sem něco ruského, cokoliv jen aby to udělali naopak vládě předchozí. Je to takový kolotoč.
Chtělo by to vládu, která by konečně taky prosazovala něco vlastního.
Stavba radaru bude velký obchod na kterém si namastí kapsy spousta lidí. Teda pokud jim to někdo z našich Pitrů, Kožených apod. nevytuneluje. Stejně se divím amíkům, že se sem tak tlačí, když to u nás takhle funguje.
Taky se divím proč se rusák bojí, když už obsazení naší malé země mají nacvičené.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsem pro radar, protože nesnáším tu hromadnou hysterii PROTI, podpisové akce a stupidní důvody, proč ne. Češi jsou vždycky "hrdí" na tom nesprávném místě. Mně radar nijak nevadí (maximálně kdyby ubližoval zvířátkům) a tím pádem nejsem proti, takže jsem pro.
 

DeletedUser

Guest
Jsem pro radar, protože nesnáším tu hromadnou hysterii PROTI, podpisové akce a stupidní důvody, proč ne. Češi jsou vždycky "hrdí" na tom nesprávném místě. Mně radar nijak nevadí (maximálně kdyby ubližoval zvířátkům) a tím pádem nejsem proti, takže jsem pro.

Ja som proti a to som Slovák. Pri Taliansku ho omylom zapli a vyhodili mobilné siete a všetky pripojenia, podniky žiadali odškodnenie, ale USA ich ignorovalo. Keby to "omylom" zapli v Čechách, tak to sabotuje celú strednú Európu!
 

DeletedUser

Guest
Radar nechci, ale co s tim nadelam kdyz ho tu amici budou chtit tak tu proste bude............:sick:
 

DeletedUser285

Guest
samozřejmě sem pro!
každej ví o zlodějích a proto si dává na dveře, minimálně, zámek
a pokud by mu někdo nabídnul zadarmo alarm na nejvyšší úrovni, asi by nezaváhal...

divit se nad následkama "neočekávané" události umí každej truba
 

DeletedUser680

Guest
PROTI
Až každý uvidí,že češi mají radar,žádná bomba nepoletí...rovnou nám sem spadne atomovka...toť není jen můj názor...
 

DeletedUser

Guest
samozřejmě sem pro!
každej ví o zlodějích a proto si dává na dveře, minimálně, zámek
a pokud by mu někdo nabídnul zadarmo alarm na nejvyšší úrovni, asi by nezaváhal...

divit se nad následkama "neočekávané" události umí každej truba

Ako zámok ktorý má každý v oku, nikomu sa nepáči, pretože tento zámok ovláda svoje okolie (ČR), zaujímavé.
 
Nahoru