• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Správy z DevBlogu diskusia

DeletedUser

Guest
Ale bude.
Sám již mám objednané mokasíny od kamarádky,která se bude vracet k nám do města.
Mě by trval celý nákup kolem 90hodin.Ona stejně k nám přestupuje,tak mi rovnou vezme i mokasíny a já jí za ně zaplatím.
 
Mokasíny?! ...tak to jsem si myslel řže jsi lepší player.

To já maximálně budu prodávat nadbytečné věci kvůli zisku. Mám pár luxusnějších věciček, rád bych je prodal, schovávám si je pro tuto příležitost.
 

DeletedUser

Guest
Myslím že to,jaké mám předměty ze mě nedělá dobrého/špatného hráče.
A jaké cenné předměty chceš prodávat?
Produkty nejdou.(Takže nepůjde prodat hůlka/deštník,kousek lístku č1 atd...)
Svítivé zbraně nejdou.(Sám mám hezkou zásobu granmontových brokovnic,které jsem chtěl prodat)
Možná půjdou koupit věci jako je Perlový náhrdelník,či věci ze setu sedmispáč.
Jinak není podle mě nic luxusní.
Já jsem rád,že si zkompletuju sadu a dosáhnu tak lepší rychlosti při přemistování mezi pevnostmi.
 

DeletedUser

Guest
No pokud zavedou obchod mezi hraci a udelaji to jen na veci co se daji koupit v obchodech,tak jsou ulpny blbci a je to uplne k nicemu.To si proto muzu zajit sam a nebo zkusit stesti u toho obchodnicka v inventari.Nema to logiku,kdyz obchod tak se vsema blbostma co mam v inventari (mimo produktu) at se to aspon vyuzije a je to prospesny.To ty veci pak ani nemusim sbirat kdyz je nebudu moct prodat hracum ktery je vyuzijou vic nez ja.
Kdybych chtel ted skoncit tak ani nemuzu jelikoz mam jako jediny na s7 Billuv Peacemaker a nemel bych ho komu dat ... :-)
 

DeletedUser

Guest
ty svítící zbraně by měli jít já myslel že si koupím drakeovu předovku nebo granmotovu pistoli:((
 
nabídka dne

Myslím že to,jaké mám předměty ze mě nedělá dobrého/špatného hráče.


Tady jde spíš o to že oklikatě sháníš celkem banální věc, s mokasínama bych meměl žádný problém.

Mám na S2 nějaké předměty co bych rád prodal

slippers.png
talisman.png
stonechain.png
dancer_chain.png
umbrella.png
southcross.png
pillow.png


...však se ještě uvidí
 

DeletedUser

Guest
Tak, a kdo si nevšiml, na betě se dá už koupit i Wyatt Earpův šestiranný kolt!
Majitel si na tom vydělá koukám asi 60 000$!
 

DeletedUser

Guest
Není ten prodávající postava admina?
Aby se pak někdo nedivil, že mu to zmizí z inventáře...
 

DeletedUser

Guest
No, já to myslel jako vývojář, když tam jeden chodoí s excaliburem a jezdí na želvě s rachejtlema od vietnamců tak bych se ani nedivil.:hoj:

EDIT: To že ho mají i jiní hráči vím, jen jsem přemýšlel, kddo by ho prodal(podle mě je to nejuniverzálnější zbraŇ - má lušné, i když ne nejvyšší dmg, přidává hodně do prací a přidává nejvíc ze všech do pevnosti)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Earpov kolt majú aj normálny hráči, čo ho našli v boji pre bohatých. Čiže, predávajúci admin nieje.
 

DeletedUser2076

Guest
Ahoj! Dokázal by někdo slušně přeložit toto?:

Just a sidenode after going through it with the ashock (Game designer): There’ll be a change rolled out soon for fortbattles: It won’t be possible any more to find more than one chest per fight. Instead, more players will get a chest. Should go online everywhere sometime this week.
?
Goodle překladač to přeložil takto:
Jen sidenode po procházejí s ashock (Game designér): K dispozici bude změna válí brzy fortbattles: To nebude možné žádné další najít více než jeden na hrudi na boj. Namísto toho bude více hráčů dostat na hrudi. By měl jít on-line všude někdy tento týden.

Takže úplný nesmysl...
Já bych tam tipoval, že se jedná o nějakou změnu v nálezu truhliček, ale netuším v jakém smyslu.
 
Nahoru