• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Správy z DevBlogu diskusia

DeletedUser4517

Guest
bral bych tu aby nejaky hodny jedinec zde utvořil Sekci pokr a tam umístil pravidla hry a ruzne postupky a tak co je co a co je vic.
 

Deleted User - 31870

Guest
S ohledem na to, že si různě hráči pravidla upravují (sama jsem s přítelem znala jinou verzi, než kterou jsme pak hráli na srazu hráčů), tak bych si počkala na informace od tvůrců..
 

DeletedUser

Guest
No však, napsat tu pravidla toho pokeru, jehož typ bude ve hře. Tak to myslím i Clin myslel. Teď ještě ne to je brzo, navíc to v konečné hře nemusí být.
Nicméně já byl vždycky proti pokeru, a to nejen zde v The West ale i v životě. Beru to jako hazardní hru která by měla pro děti být zakázána a ne jim prodávat dětské sady pokeru.
 

DeletedUser

Guest
Ale je to stále hra která je závislá i na matematických schopnostech, lepší než ruleta
 

DeletedUser

Guest
To se naucite hned :)

Jeden par, dva pary, trojice, postupka, flush, full house, poker, postupka teze barvy a kralovska postupka teze barvy :)

Staci vedet co to je a je to ..
 

DeletedUser

Guest
To se rychle naučíš ;)

Už se an to velmi těším, akorát doufám, že je to pouze verze (ten stůl), která není dodělaná, stůl bez hráčů by byl blbý ;)

Plně souhlasím, stačí přečíst pravidla, v případě nejasností se poptat někoho zkušenějšího a tak po 4. hře už by jsi mohl být takový začátečník že se obejdeš bez sáhodlouhého listování pravidly. ;)
Jinak asi tam budu mít problém se orientovat v množství výpisů... ale na to si člověk asi zvykne.
 

DeletedUser

Guest
Ale na bete se mi neodecitali penize z banky, ale tady to bude jinak ze? :)
 

DeletedUser

Guest
Ale na bete se mi neodecitali penize z banky, ale tady to bude jinak ze? :)

na betě se poker zatím testuje, takže zatím se nepoužívají peníze postavy, později by se měly používat

na devblogu to máš ostatně napsaný:
Once that works, we’ll use your character’s money to play (so yes, if you’re good at poker, you might be able to gain a fortune at low levels… however, there’ll be a fee for playing, so this’ll be another money sink for the game).
(volně přeloženo: Až to bude fungovat, použijeme ke hře peníze vaší postavy (takže ano, jestli jste dobří v pokeru, můžete být schopni na nízkých levelech dosáhnout bohatství...každopádně bude poplatek za hraní, takže to bude další odsávač peněz ze hry)

mimochodem, mně se docela líbí ten nový manager v inventáři, pokud to bude fungovat...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Dev blog

We have hotfixed the servers with some duelsearch and duel changes. First player who sleeps, found a fort or aliance member will not longer shown in duelsearch. Second fix is duelist will no longer be able to abuse their action radius with standing at fort and signing on for it, defender will now get their time to strike back.

Já nejsem angličtinář, třeba nám to někdo přelouská.
 

DeletedUser

Guest
Jeto sice z google překladač tak to bude nepřesné.

Máme opravené servery s některými duelsearch a duel změny. První hráč, který spí, našel pevnost nebo člen aliance nebude již uvedeno v duelsearch. Druhá oprava je duelist již nebudou moci zneužívat své akční rádius se stál u pevnosti a podepisování za to, bude obránce nyní dostat svůj čas, aby se pomstil.
 

DeletedUser1318

Guest
Jeto sice z google překladač tak to bude nepřesné.

Máme opravené servery s některými duelsearch a duel změny. První hráč, který spí, našel pevnost nebo člen aliance nebude již uvedeno v duelsearch. Druhá oprava je duelist již nebudou moci zneužívat své akční rádius se stál u pevnosti a podepisování za to, bude obránce nyní dostat svůj čas, aby se pomstil.
Příteli, to bylo první co jsem zkusil, ale chytrý z toho nebudem asi nikdo, tak jsem to úmyslně nezveřejňoval.
Myslel jsem, že se k tomu vyjádří někdo kompetentnější.
Asi k tomu zase nejsou oficiální informace.
 

Deleted User - 31870

Guest
Provedli jsme změnu u duelů - zafixovali jsme duelové vyhledávání. Prvně - spící hráč, hráč nacházející se v pevnosti nebo člen aliance se již nezobrazí v duelovém vyhledávači. Druhá oprava - duelanti již nebudou moci zneužívat akční rádius na stojící přihlášené hráče u pevnosti (tím myslí, že jste účastníky bitvy) - obránce nyní dostane čas, aby se pomstil.

Ale taky nevím, co tím časem myslí..
 

DeletedUser

Guest
Provedli jsme změnu u duelů - zafixovali jsme duelové vyhledávání. Prvně - spící hráč, hráč nacházející se v pevnosti nebo člen aliance se již nezobrazí v duelovém vyhledávači. Druhá oprava - duelanti již nebudou moci zneužívat akční rádius na stojící přihlášené hráče u pevnosti (tím myslí, že jste účastníky bitvy) - obránce nyní dostane čas, aby se pomstil.

Ale taky nevím, co tím časem myslí..

sice to tam přesně není ale i ty co jsou v mdlobách?
 

DeletedUser

Guest
Second fix is duelist will no longer be able to abuse their action radius with standing at fort and signing on for it, defender will now get their time to strike back.

volne prelozeno/vysvetleno (tak jak sem to pochopil) - duelisti nebudou uz nadale moci zneuzivt bug, pri nemz stoji u pevnosti, dueluji hrace ve svem okoli (diky premiu) a po duelu se hned prihlasit do boje (cimz ziskali ochranu (?) a nehrozil jim protiutok). napadeny ted bude mit cas na odplatu (tj. 45 minut?).

Nikde nehraji jako duelant takze o tomtu bugu nevim, ani presne nevim jak funguje ochrana proti duelum vs. 45 minut na odplatu v pripade boju o pevnosti.

zafixovali jsme duelové vyhledávání

"fix" je mj. i spravit/opravit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Tady je první možný obraz nového rozhraní:[SPOIL]
west-zweinull.jpg


thewestc.jpg
[/SPOIL]Jedná se o první verzi nápadu, jak by to mohlo vypadat..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ouuu, tak to je docela povedené. Nechápu proč si myslíte, že je to scifi ? Je to sice trošku nepřehlednější,ale co ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Exklusivní? Mě se to nelíbí! By mě ale zajímalo kde v tom inventáři je to co máte právě na sobě? :( A pak nikde nevidím zkušenosti, a ukazatele život a energie se mi zdají malé a bez čísel. Já vím že je to jen návrh, ale ne-e...
HNUS!
A navíc už to vůbec nevypadá jako divoký západ, ale jako sci-fi... Nepřehledné, a trvalo mi dlouho než jsem se v tom zorientoval a našel věci.

EDIT 1: Darling, SK fórum si myslí toto. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru