• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tanky

Bitva o Moskvu...

Tento víkend je akce, tak se zvýšila i frekvence bitev. Zatím se mi podařili docela dobré akce, zrovna jsem velice dobře vymanévroval tank Lowe, vjel jsem za něj a drtil ho s Pzkpfw 3/4, jenže jsem to nedokončil a zůstaly mu 3%


... tak jsem to moc neprojel, tuto akci jsem zrovna nevyužil. Akorát jsem si pořídil tu slevněnou VK 3001P. Trochu jsem si vylepšil poslední tank, no všechno vybavení mám už vyzkoumané a vybavením osazené. Tak pomalu pojedu dál na vyšší tiery.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7117

Guest
jo,jo dobrá akce a již chystaj udajně další-EL Alamejn....chtěj prostě nalákat hráče a zejména ty platící...jinak v poslední době mě pobavil rozhovor s vývojáři-samé uvažujeme,možná ,není bug-no hnus....ostatné sám si můžeš přečíst a udělat si obrázek sám na ..game worldoftanks. cz...z vlastní zkušenosti pozoruji ,že je uroven hry čím dál horší....nyní nejhorší zážitek a obrovské rozčarování, kdy mě střela ze vzdálenosti 150 m z IS dingla o Leoparda....
Jo pokud me dingne nebo leti do pryc jedna strela řekneme z 15ti nebo z 20ti dejme tomu ale kdyz ti na 10 vystrelech pri plnym zamireni s kanonem co ma presnost 0,26 na 300 metrech na bok tanku kterej se nehejba 6 leti uplne pryc 3 propenetrujou za 0 dmg a 1 ti cinkne o nesklopenej pancir ani neni z uhlu a to je ten pancir 30mm proti 223 penetracce to uz je ***** jako prase. To uz je proste moc....

A nasledujici bitvu se ti stane ze s kanonem co ma presnost 0,6 se trefis 3x po sobe na vzdalenost 400-500metru a to mas 78% posadku. Proste to maj rozesrany horem dolem a neumej to priznat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13138

Guest
jak je do pr**** možne,že Tiger II napáli mého Tigra II zepředu a chytne mi motor vzadu ?.
 

DeletedUser7117

Guest
ber to tak ,že většina tanků má vepředu převodovku a pokud je zničena tak prostě střela pronikne až do motoru....
no včera se mi stala zvláštní věc-stojím z IS a 10. metrů ZA MNOU explodovala střela z enemy arty-splaš mi nezničil ani motor,ani pásy-ale KANON????
je to prostě hra plná zvláštností..má spoustu chyb-psal jsem již o několik příspěvků výše...
nezbývá než se s nimi smířit-viz odpovědi vývojářů-není bug,nevíme o tom,uvažujeme,možná...
ovšem již teď je jasné ,že hráče tyto chyby štvou,a s touto hrou houfně končí.. a WG nezachrání ani chvilkové akce-boj o Moskvu,Ardeny,EL Alamejn,Vánoce...,pokud si chyby neuvědomí a nezačnou je expres řešit,tak je tato hra již předem odsouzena....:D,
již teď mají bonbonek k zamyšlení-hra zcela dle mého očékávání nezískala Golden Joystick Awards....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nějaké to práskáni tak je, mám dva okaté případy, v obou jsem pálil na Hetzera a neuspěl jsem. První ranou jsem ho trefil a ubral mu zhruba čtvrtinu "zdraví", jenže další střely pak prnkali o pancíř až hanba. V jednom případě to byl kontaktní boj, v druhém palba z dálky. V přímém souboji jsem ho objížděl a páli do boku a furt nic. Při druhém tam čuměl v údolí jak vyoraná myš a nevěděl co se děje. Šil jsem do něj dlouho a furt nic, až mě sundali vorci co přijeli z kopce nade mnou.

V sobotu jsem měl dobrý den na bitvy, s VK3601H jsem mastně zabodoval a sundal tři tanky, jak se to přede mnou objevilo, tak jsem je odprásknul a jel dál. Podržel jsem křídlo a zajel na základnu a zabral ji. Bylo to v mapě "opatství", jel jsem po straně. S VK3000P jsem v Himmelsdorfu trochu zazmatkoval a vrátil se z kopce dolů a sjel na základnu, tam mezi tím přijeli tři tanky od nepřítele a začali zabírat. Přakazil jsem jim zabírání na 50% a museli začít znovu. Sice jsem chcípl ale zachánil jsem nám vítězství. S Pzkkfw4 jsem zase v Himmelsdorfu vyjel na kopec a tam byli dva nepřátelé a dole v uličce byli tři artilérie. No nemohli jsem s ostatníma vykouknout ani omylem. Tak jsem se dožral a vyjel, nečuměl jsem vlevo-vpravo, přejel jsem kolem těch dvou a mazal setrvačností dolů. Tam jsem taranoval ty tři děla a zajel na bázi. A tam jsem narazil na nepřítele a skončil...
 

DeletedUser7117

Guest
jo,jo jasně ty jsi King ....hledal jsem tam nick Mc Bracey a nenašel...já se zatím považuji za Nooba a Lamu a to mám jž za sebou 2000 bitev a 1800zničených enemy a i když mám ,spousty medal a povedených bitev ...med kolem huby si zde na tomto foru mazat nehodlám...spíš se snažím upozornovat na chybky a dle mne i bugy .. není možné aby mi na střelu z IS kanon typu D25t z penetrací více než 150mm do cílového tanku PzKpfw 38 nA na vzdálenost méně jak 100m z boku při plném zamíření a mě zahlásí rikišejk.....nebo psát zde o ArtyHumusu, kdy je na každé straně více než 3. těžké art....fuj....prachmizerném spotingu -kdy vám tank vyšší jak1.5metru zmizí v o,5m vysokém keříčku... nebo hodně špatném a více a více zhoršujícím se balance systemu ....jsem s VK 3601H na posledním místě a poslední enemy je IS3 navíc kupodivu hra bez arty....Co sakra mám hrát ...skauta nebo další podpůrnou jednotku kdy spojenci se všichni hrnou vlevo oni tam jsou za 2.min zničeni a já pak jsem lahůdka ....onen přístup ze strany WG mne čím dál více mrzí kdy na připomínky a rady od zkušených hráčů CHallenger,švejk...reagují výměšky ze zadní části těla....naopak plánují ptákovinky typu klakson,směrovky spousty nových premiových tanků a pár nových map.....již teď je již trošku znát úbytek hráčů -viz dříve kolem 17.hod bylo napojeno více jak 50000. hráčů a včera pouze něco málo přes 30000....
P.S: sorry o těchto chybkách jsem se nechtěl opět zmiňovat....
ADDt:jdu si hrát s LT 35...tam pokud se trošku snažím tak si bitvu vyhraji de fakto sám...mí spoluháči jsou tam pouze na to aby enemy spotly a chcíply...já si jiíž poradím...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Za prví, nemusí se všude jemnovat stejně, ne v....? Za druhý, m kdyby se něco taky povedlo tak s emusím ihned někomu pochlubit. Jinak, abych neal tak mic OT,kolem vánoc až dostanu peníze a koupím si nový NTB.(ne, nekoupěj ho rodiče kdyby někdo chtěl rejpat, ale asi 8 tisíc si dám já a něco rodiče) To se pak ještě poptám jakej.
 

DeletedUser13138

Guest
jo,jo jasně ty jsi King ....hledal jsem tam nick Mc Bracey a nenašel...já se zatím považuji za Nooba a Lamu a to mám jž za sebou 2000 bitev a 1800z včera pouze něco málo přes 30000....
P.S: sorry o těchto chybkách jsem se nechtěl opět zmiňovat....
ADDt:jdu si hrát s LT 35...tam pokud se trošku snažím tak si bitvu vyhraji de fakto sám...mí spoluháči jsou tam pouze na to aby enemy spotly a chcíply...já si jiíž poradím...

Mc Bracey na wot nenajdeš má tam jiný nick. :)
 
No samozřejmě že tam nemám stený nick jako tady. Většinou si nick zakládám poplatně žánru dané hry. Netvrdím že jsem kdovíjak dobrý, chlubím se akorát hrou která se mi povede a že jich mnoho není. tady nesjem na foru příslušném ke kře, nebudu to ostatním servírovat chyby servru, pobavím se o hře jako takové. A s lidmi co se tu najdou, kteří to hrají, se chci pobavit o tom jak se co dělá, případně si poradit...

Ps: pořád nemůžu najít tu podobnou hru MMPORG s tanky, byli tam tanky od druhé světové až do naší doby...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7117

Guest
ano víme o tom....a někteří i využily...i přes tvé častečně chybné informace...správně to bylo takto 1.akce-1.den premia+750 gold
2.akce-3.dny premia+350 gold
dnes proběhla další akce-1.den premia zdarma +premiový tank T-127 zdarma
do vánoc proběhne ještě velké množství....dokonce se již i šuškají fámy že během 3. svátečních vánočních dnů budou všechny premiové tanky k nákupu za 50% cenu....atd...té šuškandy je již dnes příliš mnoho tak uvidíme čeho se kromě již od září slibovaného updattu dočkáme....
 
já jsem nějak přestal hrát, zase mě to hchytne jindy, no jestli bude nějaký tank za vhodnou cenu, tak do něj půjdu, chtěl bych nějaký střední tank...
 

DeletedUser7117

Guest
no...popravdě poslední dobou,že bych tuto hru žral jako dříve již dnes říci nemůžu...po dosažení IS-3 mě začali velmi znechucovat hru artyny-4.a více těžké arty na každé straně by asi znechutilo každého...kdy po spotnutí se stáváte snadnou potravou pro arty,90% mých zničení má na svých bedrech právě arty....a spousta dalších již v mých dřívějších příspěvcích popsaných chyb, bugů a nedodělků....ted těžké tanky mě reziví v garáži a spíše hraji oddechovku s Pz-35.....a již pouze občas...
pokud akce se slevou premiových tanků opravdu bude tak si maximálně pořídím Minimause....
Loweho a čínskou rejži ať si nechaj....
 

DeletedUser13138

Guest
to znechucení znám.někdy hraju celý den jindy zas tolik bitev abych vyčerpal dvojnasobek zkušenosti.To časem přejde
 
Jejich ofiforko, je nepřístupné, nemám kde zjistit co se děje. Stejně mi je divné že pořádají takové akce, kdy je třeba se registrovat do jiných her. Akorát mi pak chodí více spamu.
 

DeletedUser4088

Guest
Tak už si je taky instaluju...
Vypadalo to natolik zajimavě, že mě to donutilo to stahovat 2hodiny :)

Je tam možnost nějaké skupiny, aliance, společnosti či dohody?
 

DeletedUser13138

Guest

DeletedUser7117

Guest
já jsem svobodný-bez klanu-a jsem rád,jelikož mě nikdo nenutí abych seděl u tanků tehdy a tehdy-a já zrovna nemám čas....rád si ,ale zahraju s kamarády občas četu,a´t už ve 2. či 3.lidech a hra potom dostává zcela jiný rozměr....je potom zajímavé sledovat,že naše 3.členná četa má potom na kontě více než polovinu enemy,občas dokonce všechny enemy....snad již brzy se budou moci formovat i 5.členné čety,alespoň to team WG slibuje....i když na jejich sliby se raději moc nespoléhat-již od září slibují nový patch a stále nic....
 
Nahoru