• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Tanky

DeletedUser

Guest
Hele tuhle hru bych chtěl hrát ale nevím jestli by mi to rozjel můj počítač...napište sem pls HARDWAROVé
požadavky...jako RAM grafika volné místo na disku...Díky :)
 

DeletedUser13138

Guest
Hele tuhle hru bych chtěl hrát ale nevím jestli by mi to rozjel můj počítač...napište sem pls HARDWAROVé
požadavky...jako RAM grafika volné místo na disku...Díky :)

Minimalní konfiguace:
CPU: 2 GHz
RAM: 1 GB
Video: GeForce 6600GT (128 MB) / ATI analog
HDD: 2GB
Connection rate: 128 Kbps

Doporučená konfigurace:
CPU: 3 GHz
RAM: 2 GB
Video: GeForce 8600GT (256 MB) / ATI analog
HDD: 2GB
Connection rate: 128 Kbps

Konfigurace pro maximalní požitek ze hry:
CPU: 2 Core 3 GHz
RAM: 2 GB
Video: GeForce 9800 (512 MB) / ATI analog
HDD: 2GB
Connection rate: 1024 Kbps or higher (for faster downloads)
 

DeletedUser

Guest
Asi ju začnem hrať aj ja, pozrel som si videá a vyzerá to super. Tak sa teším. Požiadavky spĺňam až veľmi dobre.

Mój PC:
[SPOIL]CPU: 2 Core 3,20 GHz
RAM: 4 GB
Video: NIVIDIA 2 GB (neviem presne aká)
HDD: 500GB
Connection rate: Netuším (ale keď to je rýchlosť netu tak (84 mb/s Download a 40 mb/s upload) [/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Asi ju začnem hrať aj ja, pozrel som si videá a vyzerá to super. Tak sa teším. Požiadavky spĺňam až veľmi dobre.

Mój PC:
[SPOIL]CPU: 2 Core 3,20 GHz
RAM: 2 GB
Video: NIVIDIA 2 GB (neviem presne aká)
HDD: 500GB
Connection rate: Netuším (ale keď to je rýchlosť netu tak (84 mb/s Download a 40 mb/s upload) [/SPOIL]

tak ti držíme palce pevné nervy a vela šťastia
 

DeletedUser13138

Guest
Dneska byl nahran Update kde budou francouzské tanky
 

DeletedUser

Guest
Jo další update ale hra se mi nějak zhoršila ale ty francouzky těžký tanky rychlost 65 km no klobouk dolu i když zapomněli na pancéřovaní když si mě na WOT najdete mužem dát četu
 

DeletedUser7117

Guest
mě hra běží perfektně....francouzké tanky hru aspoň hru krapet zpestří....no,je zas co expit...a můj minimaus má na nízkých tierech pořádnou konkurenci v podobě Hotchkis H35...D1 je naopak hodně papírová...a MK VII Tetrarch též nepředstavuje zatím nějakou hrozbu....snad nám WG nechá tento tančík natrvalo a nebude to pouze půjčka jak deklarovali...
PS:pokud bude zájem tak si také dám rád četu s nějakým Wesťákem....co Benitoz ty vytáhnež KT a já IS 3 a bude masakr ...TS mám...
 

DeletedUser13138

Guest
mě hra běží perfektně....francouzké tanky hru aspoň hru krapet zpestří....no,je zas co expit...a můj minimaus má na nízkých tierech pořádnou konkurenci v podobě Hotchkis H35...D1 je naopak hodně papírová...a MK VII Tetrarch též nepředstavuje zatím nějakou hrozbu....snad nám WG nechá tento tančík natrvalo a nebude to pouze půjčka jak deklarovali...
PS:pokud bude zájem tak si také dám rád četu s nějakým Wesťákem....co Benitoz ty vytáhnež KT a já IS 3 a bude masakr ...TS mám...

spíše Zítra tedkom dělám zprávu do školy
 

DeletedUser4088

Guest
No, tak aby jste mě lépe poznali, nick je na WOT Barbarrossa ....

Prosím vás, mám blbý dotaz. Co je to tier??
 
MNo ty francouzské jsou velice fajn. Už i ta druhá třída je dost dobrá. Panceřování dobré, i když to vypadá, že to bude stejné i u tanků do tieru osm, trošku legrace. Frantíci zřejmě na tu AMXovou řadu montovali další věže. Asi za války neměli moc železa a dělali s tím co měli. Jinač pohyblivost bude asi zdatná, to ale u těch prvních třech ze začátku nehrozí. Divné je i to, že jedna řada má těžký tank už na třetím tieru a ta druhá mám lehké tanky až do osmého. Ale budou se hodit, až bude zase sleva na stání, tak budu muset přikoupit, už i tak mám dost tanků.

Pořídím si francouzký lehký tank AMX 40 a těžké tanky BDR G1B a ARL 44
 
Naposledy upraveno:
Tyhle tři modely, jsou celkem zdařilé co do panceřování. A když pomineš nadržování ruským modelům, ze strany tvůrců, tak jsou ty tanky ve své třídě srovnatelné s ostatními. Navíc některé tanky (Německo, Usa) na vyšších tierech mají podstatně horší pancíře. No a když mrkneš na děla, tak zjistíš že jsou velice vyvedené. Na německých tancích, mě irituje mizerné rozmezí vertikální hybnosti děla. Jestli budu moct dostatečně s francouzskými stroji sklopit/zvednout dělo, tak to bude příjemné vylepšení.
 

DeletedUser

Guest
Hele já mám teprve LeichTraktor hraju to chviličku :D nevíte kde bych měl expit?protože když jdu na nějakýho tanka třeba zezadu a střelím do něho on se otočí a udělá ze mě fašírku :D tak prosím poradit..jinak nick ve hře mám IronStoneCZ
 

DeletedUser13138

Guest
z Leich traktorem toho moc neprostřelíš doporučuju odehrat par bitev a koupit hned jiny
 
Sežen si v akci ruský ´prémiový tank "tetrarch", je to dárek. S ním se rozjezdíš, on je docela silný. Návod na "obdržení" najdeš na stránkách WoT. Jsou tam i nějaké další věci pro příchozí hráče. Jeď pak s ruskými mašinami, ty jsou ve hře dost našlapané. Německé stroje jsou tak nějak distancovány.
 

DeletedUser4088

Guest
Já jsem do uvedení francouzských tanků používal zcela výhradně německé stroje a nemohu si stěžovat...
Ltraktor není špatnej...
 

DeletedUser

Guest
No ty skopčácký sou docela silný na útok :P
ale sou pomaly jak kráááááááááááva :D
 
Nahoru