• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tanky

DeletedUser4088

Guest
Benitozc hezké :D

A neměli by jste zájem o zelenáče? Včera už jsem pár tanků rozstřílel...
 

DeletedUser13138

Guest
ja nevím podívej Cs army je klan,který chce vytvořit silnou komunitu čechu a slovaku a má pod klany které hraju Clan wars a které nehrajou clan wars tzv Divize a pak je tu divize kde je hraní dobrovolné CSA-Fun (tam jsem já)kde hraješ pro zábavu a nikdo tě do ničeho nenutí a výhodou je když jsi v klanu,že se dozvíš různé fígle,taktiky a bonusy,které jako samostatný vlk nemáš třebas šanci zjistit.Když jsi zelenáč to není problem prostě se přihlaš na forum napiš,že bys to rád hral máš tu přátele a chceš se něčemu novému přiučit a vemou tě.
 

DeletedUser7117

Guest
tak jsme se konečně dočkaly patche,mé pocity z něj jsou zatím rozporuplné,HE munice je již prakticky k ničemu,a spoustu dalších negativ bych našel-vyvážily to pouze pár pozitivy(trasírky),raději se nebudu rozepisovat ,každý to vidí jinak .....a odměny na vánoce se potvrzují i s ofic,. WG fora-50%sleva na vybrané premiové tanky-k mé velké radosti je mezi nimi i minimaus....5x více exp v 1. vyhrané bitvě.....
 

DeletedUser13138

Guest
no ta HE munice me fakt hodně N****la střílím do mause 15xHE a uberu mu 10% nechápu proč to tak posrali a normalni munici ho z 105mm kanonu neporstřelím
 

DeletedUser4088

Guest
Používám klasickou munici a občas PaKovej kanon(nevím, jestli se tak jmenuje, jeto ten, co vystřelí několikrát za sebou). Účinnost? Směšná... Mám elitní Pz 38 a i na blízko ubírám prd...
No, a je mi divný, že když teď nově mám Pz 38nA tak mě to háže do bitev mezi Tigery, VK a ty obrovksý nestvůry, kde nemám šanci... Je to hrůza
 

DeletedUser4088

Guest
To já chápu ale celkem nefér, když narazíš na s Pz 38nA na T-32 ... Nemáš šanci na útěk a kór když ani jedna z mých "nestvůr" za mnou nejede aby mě kryla... :D
 

DeletedUser

Guest
musis hrat jinou tridu tanku nektere tanky v te hre jsou jakoby pruzkumnici a to te opravdu slehne 4ku k 9i10 tam to pro tebe znamena vyrazit vpred objevit dela a vsechny enemy a snazit se chcipmout co nejpozdejs tam totiz tak nejak vubec nejsi urcenej k boji dostavas body, penize i pripadnou medaili za objeveni nepratel
 

DeletedUser13138

Guest
dneska se zadařilo Vítězství!
Bitva: Doly 26. prosince 2011 14:28:35
Vozidlo: PzKpfw VIB Tiger II
Získáno zkušeností: 7*340 (x5 za první vítěznou bitvu dne)
Získáno kreditů: 45*897
Úspěchy v bitvě: Kayova medaile II Třídy, Odstřelovač
 
tak já se přiznám, že hraju právě za nenáviděnou arty *V7*
a nejvíc mě právě baví to ostřelování ze zálohy *V8*
hummel je můj oblíbenec
 

DeletedUser13138

Guest
já mam taky arty M41 a je to celkem fajn,ale víc preferuju boj tank na tank s Tigrem nebo odstřelování z SU-152
 
Mě to nějak poslední dobou nejde, či jsem nějaký levý. Pomalu za hru nesejmu ani jeden tank. Pořád mi to vybírá bitvy se silnými soupeři, tam nemám šanci. Nevím jaká se přihodila změna, ale na dva rázy se to změnilo dost krutě, obvláště pro mně.

Německé stroje docela dobře stříleli, to dnes neplatí, navíc i zpomalili či co. Potřeboval bych nějaký prémiový tank, ale všechny jsou stejné jako ty nepremiové a navíc v základní verzi, to nemá smysl kupovat. Počkám na francouzké stroje, ty mi snad více padnou.
 

DeletedUser13138

Guest
No podivej tedkom co upravili system rot můžeš najít rotu a přidat se do ni a budeš hrát proti stejným soupeřům,koukal jsem na tebe a ty máš Třídu 6 to bys mohl hrát za základáky a tam jsou tanky 4-6 třída to není zas takový problém.
 
No podivej tedkom co upravili system rot můžeš najít rotu a přidat se do ni a budeš hrát proti stejným soupeřům,koukal jsem na tebe a ty máš Třídu 6 to bys mohl hrát za základáky a tam jsou tanky 4-6 třída to není zas takový problém.

No o tohle mi právě šlo, budu muset oslovit hráče ve svém klanu. Musím říct, že pro mne jak kjlanu škoda, jsem spíš takový individuál. Ale na ty roty podle třídy tanků se těším. Mám vyexpený Pz 4, Vk 3601 a Stug 3. To budou mé hlavní "bitevníky".

Ps: ale nějaký ten opravdu pořádný premiový tank by udělat mohli, nač je mi něco stejného ve své třídě, navíc když to ten tank navíc bere jako cosi lepšího a dává ho k ještě silnějším soupeřům než obvykle, to bych byl vyloženě marný...
 

DeletedUser13138

Guest
no dobré premiaky jsou Lowe nebo T-59,
Oslovit lidi z klanu nemusíš podívej se na roty a tam 3-4 čechy najdeš.
 

DeletedUser7117

Guest
a úplně nejzábavnější premiák je minimaus....
Především vidím problém v udržení pozornosti hráče, který hraje hru už delší dobu. Tady by pomohly nové herní módy, ale těch se nedostává. Dále pak různé otravující aspekty hry. Blbí hráči, špatný Match making, příšerné mapy... Komárin, Malinowka, El Halluf. Mizející střely a critical za nula jsou jen takové bonusy. Tenhle update nevím, co vlastně přinesl nového, snad dvě mapy, Is7 je OP a jinak nic. Poštelovali trochu armory, a zlepšili zatáčení na pz4 po půl roce... CW je svým způsobem také nuda, jenom lépe organizovaná, tam se spíš nadává to, že clan nemá dobré tanky, že nemá taktiku, že někdo pravidelně umře do tří minut jako první, oni mají goldovou munici a my ne. Ještěže tu jsou čety, tam může člověk hrát s lidma, kteří mu sednou. Bez čet by tahle hra zkapala hodně dávno....
Ono člověka moc nepotěší když tak nějak s prubehem času zjisti, ze pro WG neni EU hrač příliš důležitý. RU komunita dostala pod stromeček Premium tank, slot v garazi a jeste patch 0.7.1 vcetne FR tanku. Nechapu proc ty servry tedy neslouči, bylo by to daleko lepši nežli se vymlouvat ze na EU je malo hraču a proto tam nefunguje balance, zatimco v RU funguje.. A dalsi zajimavost na test servru kde byla celoruska komunita sem mel ping jako v EU tudiz to jejich v RU by meli EU hraci slabej ping je jen dalsi vymluva. Nejvetsi zapor hry je sam jeji autorsky tym, jenž pochazi z Beloruska kde vladne totalitni rukou pan vladce Lukasenko. Kdekoliv jinde by to byla dynamicky se vyvyjejici hra s velkym durazem na hrace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak to potom jo...
Už mě štve to, jak nikdo neodpovídá na moje dotazy ohledně vstupu do klanu...
Nechce si někdo udělat klan a pozvat mě? :zásek::lovec:

S klanem počkej, nejdříve se trochu rozjezdi. Já jsem v klanu a stejně mi to k ničemu není. Pokud nemáš tank 9/10 třídy, tak jsi pro ně v současnosti nezajímavý. Klany potřebují hráče do klanových bitev a potěr berou s tím že se do toho stavu ce nejrychleji dostane.
 
Nahoru